Únor 2006

Z úterního bulvárku: Poperte se!

28. února 2006 v 14:19 | liduš
Dokumentární film s Michaelem Jacksonem This Is It, natočený na základě záznamu ze zkoušek v Los Angeles a Inglewoodu na plánovanou šňůru koncertů v Londýně, vstoupí do kin v České republice 29. října. Už nyní se ale fanoušci mohou potěšit jeho novou písničkou, která má svou premiéru na internetu.


Petr Bende – nudný sympaťák?

27. února 2006 v 13:07 | liduš
Zpěvák a muzikant Petr Bende nasbíral během SuperStar II svým civilním projevem a vyhraněnou pop rockovou orientací hodně fanoušků. Nešel se do soutěže hledat, ale především po letech spanilých jízd od sálu k sálu, zviditelnit sebe a svou kapelu. A to mě na tom mate. Proč zvolil při své povaze zrovna tenhle televizní rychlovýtah k patnáctiminutové slávě, a ne třeba soutěž CocaCola PopStar, zvlášť když se jedná o autorského hudebníka, který si zakládá na vlastní produkci. A když už řekl jednou A, proč neřekne taky B?

Vlasta Korec rulezz

27. února 2006 v 3:39 | liduš
A je to tady! Zaslíbená Vila požrala své první "oběti", co se považují za VyVolené. Tony Kajdžas je prý horká hlava, Martin Samohana Hranáč podle svých slov nemá slabiny a nikdo a nic ho nerozhodí. Zatím sedí jako opařený a očička mu v hektickém nestíhacím tempu lítají po Vile. Však vám ještě natřu zrak…

Macháčkův povedený Český lev

26. února 2006 v 2:14 | liduš
Přestože trpím lehkou alergií na malotraktor a MIG 21, Macháčka jakomoderátora prostě můžu. Kam se na něj hrabe poslední dobou protěžovaný Matonoha i loňský moderátor Martin Zbrožek, o jiných s výjimkou Marka Ebena ani nemluvě. Macháček spolu s Vachlerem tentokrát nespoléhali prvoplánově na recesi, moderátor svojí skoro laskavé, ale přesto trefné ironii dokázal dát správnou míru. Podařilo se mu i velmi dobře udržet pořadu tempo a zachovat důstojnost ceremoniálu předávání cen.

Sexuální výchova VyVolených

25. února 2006 v 19:57 | liduš
Zatímco druhá řada českých VyVolených je teprve na startu, slovenská Jojka už potřebovala zvednout sledovanost. A tak povolala na základě internetového diváckého hlasování na čas do Vily jednoho z nejkontroverznějších účastníků prvního kola Desperada. Ten se činí. Na Vyvolené chrlí jednu neuvěřitelnou příhodu za druhou. A nejen to. Poslední lekce sexuální výchovy taky stála za to. No podívejte!

To není Bond!

24. února 2006 v 11:03 | liduš
Craig není Bond! Rozčilují se příznivci tajného agenta 007. Odpor proti sedmatřicetiletému herci Danielovi Craigovi, novému představiteli Jamesa Bonda, narůstá. Přenesl se už i na stránky internetu a amerického tisku. "Jak může malý blonďatý herec s pokřivenou, růžolící tváří boxera dostat roli urostlého tmavovlasého, dobře vypadajícího tajného agenta?" ptají se Craigovi odpůrci na zbrusu nových stránkách www.craignotbond.com a vyzývají k bojkotu celé epizody Casino Royale.

Nezbytná výbava TOP celebrity

23. února 2006 v 19:59 | liduš
Co musí všechny slavné ženy musí mít? Kabelku Birkin Bag od firmy Hermes! Pořídíte ji obvykle už za cenu malého auta. Abyste však vůbec dostali šanci tuto kabelku zařadit do své výbavy, musíte se zapsat do pořadníku jako na škodovku za totáče.

Zkrocená hora - co bude k vidění?

22. února 2006 v 10:06 | liduš
Až se prokoušete veskrze nudnou přehlídkou ocenění filmu Zkrocená hora, koukněte na fotky a dejte si malou video "ňamku"…Snímek poběží v našich kinech už příští týden!

Sámer - ekologický hrdina týdne?

22. února 2006 v 9:32 | liduš
Tak jsem si poránu ke kafíčku projela bulvárek. A hned se zase trochu pobavila. Tyhle hrátky s celebritkama jsou vážně k popukání. Co na tom, že dělají z lidí hlupáky?

Třináctá komnata – Strach!

22. února 2006 v 2:23 | liduš
Poprvé se transparentně naplnilo to, co slibovali autoři při vzniku televizního projektu Třináctá komnata. Podobný osud, či prožitek zpovídané celebrity i jejího tazatele. Scenáristka, publicistka a spisovatelka Tereza Brdečková si vystačila s minimem výrazových prostředků, spoléhala standardně na připravený scénář. Empatii u ní nepředstavují potoky slz, ani "dobré" rady do života objektu svého dokumentárního zájmu. Tím byla protentokrát zpěvačka Eva Pilarová. Tématem, které spojilo obě zajímavé osobnosti, byl prožitek setkání se zákeřnou nemocí.

No nekupte to!

21. února 2006 v 16:43
Propocené triko herce Jakea Gyllenhaala, co nosil jako Jack Twist ve filmovém trháku Zkrocená hora, který se mimochodem chystá už za pouhých devět dní i do našich kin, bylo na aukčních stránkách eBay prodáno za neuvěřitelných 101 100 dolarů.

Není Bond, jako Bond

21. února 2006 v 15:40 | liduš
Víc jak rok zvažoval nový představitel Jamese Bonda, anglický herec Daniel Craig přijetí lákavé nabídky na roli agenta 007. Bál se, že role tajného agenta mu zničí kariéru. Zatím přišel jen o dva zuby…a radši už nosí gumové chrániče. Není holt Bond jako Bond.

Koho to napadlo?

21. února 2006 v 14:20 | liduš
Koho jen napadlo dát dohromady malého snaživéhomužíčka, nicméně kuchaře každým coulem Petra Stupku, a velikána ve svém egu, vítěze VyVolených Vladka Dobrovodského v primáckém sobotním pořadu Párty s kuchařem?

Trochu jiná show

21. února 2006 v 11:12 | liduš
Velkolepá taneční show čínských postižených se nedávno konala v šanghajském Grand Theatre. A bylo na co koukat!

Madonna fakt nestárne?

17. února 2006 v 19:43 | liduš
Už druhý Madonin klip (Sorry) z nového alba Confessions On A Dance Floor zaútočil na světové hitparády. Nejen že je hudebně nápaditější než odrhovačka Hung up, ale stojí za to se na Madonnu i pořádně podívat. Ta "baba" snad nestárne. Tělo vysportujete, ale obličej slečny něco po dvacítce od přírody být nemůže. Popová královna pohotově nabízí vysvětlení.

Zase jedna vypečená anketa

17. února 2006 v 16:54 | liduš
Vždycky mě fascinuje, kolik lidí je schopných se zapojit do všelijakých anket. Mezi davově nejoblíbenější patří ty, jejichž vyhlašování a nověji i nominace se objevují na televizní obrazovce. Prestiž té které anketě dodává i její moderátor, a tak se třeba anketa TýTý svého času díky Marku Ebenovi zapsala do podvědomí lidí jako vzor jisté solidnosti. Je však počet 4000 hlasů skutečně reprezentativním vzorkem, kdo se nám líbí?

Něco pro fanoušky Issy

16. února 2006 v 14:09 | liduš
Módní dům Issa představil na Fashion show v Londýně módní kolekci pro podzim a zimu 2006. Třeba se jeho modely zalíbí i fanynkám tuzemského sexy jmenovce...

Helena Zeťová – nová mediální hvězda?

16. února 2006 v 10:39 | liduš
Taky se vám zdá, že ze všech nejrůznějších plátků, ale i seriózního tisku na vás kolem dokola útočí stejné ksichty, stále stejné hvězdy i hvězdičky? Nicméně zdání může klamat. A tak mezi sázkou novinářů na čtenářské taháky a "jistoty" se občas objeví jména, která překvapí. Třeba Helena Zeťová…

Psí život podle poslední módy

15. února 2006 v 15:25 | liduš
Tak tomuhle říkám "show" i dobrý byznys. I když ten obchod zatím kvete spíš v zahraničí. U nás by se firma zabývající se výhradně šitím módy na domácí mazlíčky neuživila.

Sebemrskačské story Ivety Bartošové

15. února 2006 v 14:19 | liduš
Jen síle lidského příběhu vděčí Iveta Bartošová za svou stávající popularitu. Jako zpěvačka už nemá co nového nabídnout. Mladší generace zpěvaček se zákonitě přihlásila o slovo a ke combacku Heleny Vondráčkové jí chybí především vhodné autorské zázemí a schopný managment, který by ji přehodil opět do role zpěvačky místo trpící a všemožně blouznivší hasnoucí skandalózní hvězdy