Sámer - ekologický hrdina týdne?

22. února 2006 v 9:32 | liduš
Tak jsem si poránu ke kafíčku projela bulvárek. A hned se zase trochu pobavila. Tyhle hrátky s celebritkama jsou vážně k popukání. Co na tom, že dělají z lidí hlupáky?

Talentovaný kluk, zpěvák, jemuž jméno proslavila soutěž SuperStar, se poslední dobou znemožňoval na stránkách bulváru akcičkama typu Sámer a Agáta: rozchod v přímém přenosu. Zřejmě už on sám, nebo jeho příbuzenstvo, či spíš managment konečně usoudili, že mu to škodí a prodeji jeho aktuální desky příliš neprospívá. Tak nějaká "chytrá" hlava přišla na nápad poskytnout tisku něco, co by ho ukázalo v lepším světle. Co by to tak mohlo být? Do dětského domova cesta dlouhá, ostatně nebohé dětičky jako téma má kdekdo, tak se s fotografem vypravili na skládku, kde Sámer ochotně zapózoval u staré lednice. Z proslulého vymetače večírků je v mžiku ekologický hrdina, který má v otázce životního prostředí jasno. Jedna věta o zákeřných freonech a je vystaráno.
Náš nejčtenější bulvár ho ovšem zde ve sběrném dvoře objevil "náhodou". Zřejmě tam místní fotograf s redaktorkou choděj na sváču, nebo měli ten den nějaké tušení v zádech, že by se tam mohla nějaká celebritka objevit. Kam taky mají jinam chodit? Jenže je už den předtím předstihnul internetový bulvár bleskově zde s jeho redaktorem jménem pr a fotografem tr. Sámera kupodivu zastihnul na téže skládce a světe div se, v úplně stejném, (že by totožném), záběru na fotce. No prostě sranda! Příště zřejmě už společně vyrazí směrem na Temelín…Prozatím si na to zpěvák koupil prý zaručeně ekologické tenisky.můžeš juknout
Napadá mě jediné, nebylo by přece jen lepší příště svěřit P.R. nějaké renomované agentuře?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama