Zkrocená hora - co bude k vidění?

22. února 2006 v 10:06 | liduš
Až se prokoušete veskrze nudnou přehlídkou ocenění filmu Zkrocená hora, koukněte na fotky a dejte si malou video "ňamku"…Snímek poběží v našich kinech už příští týden!

Film Zkrocená hora do našich kin vtrhne 2. března s pověstí horkého kandidáta na Oskara. Na svém kontě má už hlavní cenu z MFF v Benátkách - Zlatého lva, Výroční cenu newyorských filmových kritiků pro nejlepší film, nejlepšího režiséra a nejlepšího herce v hlavní roli, Výroční cenu losangeleských filmových kritiků pro nejlepší film a nejlepšího režiséra a Výroční cenu sanfranciských filmových kritiků pro nejlepší film, nejlepšího režiséra a nejlepšího herce v hlavní roli. Americký filmový institut jej navíc zařadil mezi 10 nejlepších filmů roku 2005. Nyní triumfoval i v kategorii dramat při předávání Zlatých glóbů, kde získal ceny jako nejlepší film, za režii, scénář a píseň.
Právě v tomto snímku Gyllenhaal, (o jehož propocené tričko byl, jak jsem už psala, na aukci e-bay tak enormní zájem), ztvárňuje dramaticky vděčnou úlohu rodeového jezdce Jacka Twista, jehož dlouholetý vztah k rančerovi Ennisovi je ústředním tématem filmu.
Pohled do posmutnělých očí herce Jakea Gyllenhaala určitě dostane do kolen i nejednoho našeho fanouška či spíš fanynku. Filmoví diváci ho už ale mohli vidět v uváděném filmu Důkaz, kde se představil v roli vysokoškolského studenta Hala, obdivujícího geniálního, avšak schizofrenního učitele (Anthony Hopkins), který se sblíží s profesorovou dcerou (Gwyneth Paltrowová). Zkrocená hora mu však dala příležitost, která přichází jen mimořádně.
Zde slíbená OCHUTNÁVKA! Nutno počkat pár vteřin, než se video natáhne


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 filda | 30. března 2007 v 13:19 | Reagovat

nejlepší film..ta hudba a ta krajina...ale škoda že jack umřel....fandil jsem mu..na tom konci jsem brečel jak želva....doporučuju shlédnout tento film

2 Souhlas | 16. května 2007 v 12:26 | Reagovat

souhlasím s fildou.škoda jen to že zestárli a Jack umřel. Jinak doufám že dostane ocenění NEJLEPŠIIIIII FILM VŠECH DOB!!!!!!!!!!!mohl by byt druhý dil s tou podmínkou že by tam opět byli oba dva jako mladí a opět jezdili po Zkrocené hoře,nikdo by neumřel a jejich vzájemná láska by se dotýkala vrcholků hor kde by spolu bydleli na ranči

3 katka | 2. ledna 2009 v 13:00 | Reagovat

ahoj prosim poradte kde můžu shlédnout Zkrocenou horu hledala sem to na netu ale nemůžu to najít děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama