Březen 2006

Stojí za pohled

31. března 2006 v 1:41 | liduš
Mám ráda fotky. Obzvlášť sportovní - pro zachycení kouzla nevratného okamžiku. Kouzla plného nekašírované poetiky a krásy pohybu. Zkrátka jiný svět... ve kterém třeba krasobruslaři vypadají jak modelové z kadeřnického šampionátu a baskeťáci jako baleríny. Radost pohledět.

Tokio Hotel míří do Česka

31. března 2006 v 0:53 | liduš
Tokio Hotel - fenomén ze sousedního Německa zasáhnul i naši omladinu. Snad stovky blogísků se rozplývá nad Billem a spol. a dívky hledají na netu či v Bravíčku jakoukoliv zmínku o svých idolech. Dobře zacílená teenage kapela. Nějak mi vadí míň než dětičky zpívající s Dádou... Navážet se do ní je jednoduchý a hlavně zbytečný. Patří všemi atributy tak nějak k pubertálnímu věku. Dobře vystylovaní mládenci 11.dubna přiijedou do Prahy na showcase - předváděčku pro média a pro fanoušky. Bude zajímavé, jestli tu vyvolaji podobnou hysterii u malých holčiček jako v Německu. Novináři si mohou zamluvit s nimi rozhovor nejpozději do pátku dopoledne. Vážně mě nenapadá (narozdíl od fanynek) nic, na co bych se jich chtěla zeptat. Nj. moje chyba :-) .

Piercingový rekord překonán!

25. března 2006 v 19:44 | liduš
Mít piercing, znamená pro většinu jeho nositelů především touhu odlišit se od šedé masy, jak sami přiznávají. Ovšem piercing v obočí, nose, jazyce, ale i na genitáliích už není nic nového pod slunce a extra cool. Zaručeně "jiný" však bude Kanaďan Matt Robinson, který překonal dosavadní, několik týdnů starý piercingový rekord a nechal si do těla nandat 1105 piercingů … Sorry, ale pro mě magor. Nicméně jeho tělo, jeho život. Ať se mu daří!

VyVolení: manipulace a soucit

25. března 2006 v 18:01 | liduš
Shlédnutí dvou kousků loňského Big Brothera mě stačilo nadobro odradit.Vzdalajsem i VyVolené, protože mě formát a zábava tohoto druhu nijak nelákaly. Po téměř všenárodní diskusi o hysterickém Vladkovi, dominantní Regíně, falešném Michalovi a dalších jsem opět jednou jukla a kupodivu osudy jednotlivých hráčů mě zaujaly a zůstala jsem s nimi víceméně až do konce. Druhá řada VyVolených mě však zdaleka nechytla tak, abych je pravidelně sledovala. Nedejbože třeba nahrávala. I když produkce se snaží jak může. Je mi dost jedno, vypadne-li ten či onen. Přijde-li do Vily nějaký agent či tlupa lobbistů...

Tom Cruise tentokrát zabodoval

25. března 2006 v 6:00 | liduš
Těžko říct, jak se megaego Toma Cruise vypořádalo se Zlatou malinou za svou předváděčku s přítelkyní Katie Holmes v bulváru. Kdyby mohl, tak by Akademiky nejspíš předhodil své oblíbené justici. Místo toho si celkem vtipně zopakoval láskyplnou scénkou z talk show Oprah Winfrey.

Agáta a Sámer: Proč se k sobě hodí?

24. března 2006 v 0:56 | liduš
Agáta a Sámer. Věčné rozchody a návraty. Bulvár aspoň má z čeho žít. Ať už je to s nimi jakkoliv, ať už jde o mediální hru, kterou se sami velmi dobře baví a zároveň udržují ve středu mediálního zájmu, ať už je pojí cokoliv, podle všeho se hledali, až se našli. Mají totiž pro vzájemnou přitažlivost ty nejlepší předpoklady. Aspoň podle jakýchsi zaručených průzkumů.

Zešílel definitivně Jackson, nebo Dáda?

21. března 2006 v 11:37 | liduš
Bulvár umí pobavit. Díky. Díky. Díky! Není nad to se po ránu upřímně zasmát.Tak Michael Jackson podle dnešního Blesku přijede jako narozeninový dárek naší Dádě Patrasové. Možná vyskočí ze šlehačkového dortu. Má ji prý osobně popřát jako jeden z pěti set pozvaných gratulantů vše nejlepší k padesátinám…

VyVolený Jakub Kuba: Proč mě nikdo nemá rád?

17. března 2006 v 1:55 | liduš
To mě fakt nikdo nebere? Mohlo (a mělo) by teď napadnout moderátora Jakuba. Chtěl trochu víc slávy, a zatím dostal ve VyVolených docela drsně na frak. Už samotné přivítání spoluobyvateli Vily jako "slizouna" byl slušný zásah. Štáb dobře odhadnul, že lehce domýšlivý, inteligentní mladík s proříznutou pusou bude vnímán skupinou převážně negativně, a tak jeho roli v zájmu rozehrání základních skupinových emocí a rozvrstvení obyvatel Vily podpořil hned zpočátku úkoly, které původní halo efekt jen umocnily. Jakub posbíral zbytečky hrdosti a profiloval se jako "hrdina" bez bázně a hany, který ostatními VyVolenými víceméně pohrdá...

Další v řadě vyhlášení výročních cen

15. března 2006 v 23:12 | liduš
Tak ne! S anketkama konec není. Čtenáři dvou časopisů volí další vítěze. Tentokrát o nominacích tří nejlepších videodisků v pěti hlavních a čtyřech vedlejších kategoriích (!) rozhodli čtenáři Týdeníku Televize a TV Revue, kde vychází měsíčník DVD video bonus. Vyhlášení výročních cen David společnosti DVD Group bude letos součástí festivalu českých filmů Finále, který se od 3. do 9. dubna uskuteční v Plzni.

Češka bojuje proti Bondovi! A proč vlastně?

15. března 2006 v 22:37 | liduš
No kdopak by to řekl? Tak za webovkama "craignotbond" stojí prý jedna česká Kristina, dokonce je podle svých slov majitelkou petice proti Bondovi. To jsem ani nevěděla, čeho všeho může být člověk majitelem. V každém případě tahle šikulka rozesílá po redakcích dopis s "nevtíravou" reklamkou. Potřebují prý s kamarádkou, aby "to" vědělo co nejvíc lidí. Najednou mám tendenci daleko spíš uvěřit výroku režiséra poslední "bondovky" Martina Campbella, že "britský herec Daniel Craig je nejlepším agentem 007 ze všech jeho dosavadních filmových představitelů." Ale na druhou stranu zase nemůžu říct, že by mailik těhle šikovných holčin nezaujal. Jen asi trochu jinak, než chtěly. Žádný rozhovor z toho tedy ale nekouká…Holt malé české poměry.

Co právě dělá Pink?

15. března 2006 v 0:59 | liduš
Nedávno to pořádně rozjela se svou francouzskou přítelkyní Arianou ve VIP salónku Famous Nigtclubu v Paříži. Ve dne se však věnuje i čistě bohulibým věcem. Zapojila se například po boku dalších známých osobností do velké kampaně proti AIDS, jejímž symbolem jsou speciální náramky, které se dají zakoupit.

Společensky unavená Pamela Anderson

14. března 2006 v 0:30 | liduš |  NOČNÍ SHOW
Ve dne se učí zpívat, aby v nové adaptaci Pobřežní hlídky patřičně zazářila, i když dostala vlastně jen malý štěk. Nicméně si tam má i zazpívat. Do zpěvu ji ale moc nebylo, když se nad ránem vracela z jednoho pořádného flámu. Nejprve poctila svou přízní nightclub Movida, pak Fifty Casino a svou dlouho noc uzavřela v Kabaretu.

Kolář – „andělský“ zpěvák roku?

13. března 2006 v 3:10 | liduš
Tak už snad bude s těma anketama konečně konec! Deska roku, Slavík, Anno, Hudební ceny Óčka, Hit roku, ČHIC, Žebřík, TýTý, Volby ro(c)ku, Platinová a čertví jaká ještě Česká dvanáctka, Zlatý Otto…no toto? Už jen čekám, kdy svého zpěváčka vyhlásí i časopis Chalupář. Hudební ceny Anděl by měly být každopádně nejprestižnější. Nerozhodují o nich čtenáři, ani diváci, ale takzvaní akademici, vyzvaní pořádající agenturou z řad hudebních, ale i veskrze nemúzických novinářů, muzikantů, pracovníků rádií, majitelů klubů, prodejců a dalších lidí z branže. Zda - li pak bude také letos bude zveřejněn jejich seznam, včetně přehledu, jak hlasovali. Loni to byla zajímavá četba!

VyVolený Pity kontra Luboš

12. března 2006 v 14:45 | liduš
První Duel VyVolených probíhal, soudě podle došlých hlasů,za nevelkého zájmu divácké obce. Což byl nejpíš i jeden z důvodů, proč Vilu opustil veskrze normální, ale taky nejstarší jednatřicetiletý, lehce ironický skeptik a glosátor Luboš. V rozehrané hře víc než postoje, založené na hodnotových měřítcích, vyhrávají emoce a "jinakost" slibující prvoplánovou zábavu, která se od reality show čeká. V prvním volbě vítězný Pity je ale tak trochu případ sám pro sebe.

Ničí bulvár celebrity?

11. března 2006 v 14:52 | liduš
Zpráva dne: Kokta a Partyšová se zasnoubili! Proslulý krásný pár to oznámil po vzoru zahraničních hvězd bulvární agentuře a odjel slavit na Kajmanské ostrovy, či kam. No počkat! Ještě je tu jedna zpráva. Neméně důležitá. Iveta Bartošová má zase trable s Podhůrským. Prý krach… Ale vždyť kvůli němu prodává dům, jen aby mu byla nablízku. Chudinka, má to ale smůlu a do toho všeho ji takhle zase propírá zlomyslný bulvár…

Christina Aguilera: Tyhle holčičky neberu!

10. března 2006 v 9:58 | liduš
Zpěvačka Christina Aguilera je jak vyměněná. Vloni se vdala za svého dlouholetého přítele Jordana Bratmana, usadila se a nyní se chystá na svůj comeback. Nechce se však už vrátit ke své provokativní sexy image. V současné době dokončuje nové album a doufá, že fanoušci přijmou i její umírněnější podobu, jak se pěkně sluší na vdanou paní. "Bude tak trochu ve stylu 40. let a jsem na to moc pyšná," prohlásila, zároveň však připustila, že ani její odvážné kreace nebudou tak úplně zapomenuty: "Pořád je ve mně ta divoká Christina. Pořád dokážu zlobit, i když už ne tak moc."

Rybičky kam se podíváš

10. března 2006 v 0:47 | liduš |  NOČNÍ SHOW
Bytový návrhář Oliver Beckert má smysl pro originalitu a snaží se vést do naší každodenní reality i kousek nezbytné přírody. A to na zcela netradiční místa. Navrhnul třeba toaletu nebo umyvadlo s akváriem. Vypadá to vážně luxusně, jen to čištění bude asi pěkná otrava.

Zeťová a Kerndlová: Když dva (dvě) dělají totéž…

9. března 2006 v 21:07 | liduš
Bylo nebylo jedno trio. Black Milk si říkaly, a i když měly k proklamované černé hudbě hodně daleko, naše vyprahlá hudební scéna je poměrně rychleabsorbovala a média jim dalanebývalý prostor. Nepochybně i díky slavnému rodičovstvu. Pak se holky poštěkaly a každá si jde svou cestou. Tereza Černochová se věnuje převážně studiu, druhá Tereza natočila desku s tatínkem Kerndlem a hlasově nejzajímavější z nich - Helena vzala se svou sólovou deskou "od všeho trochu" útokem hitparády. Včetně prodejní, kde se ustálila mezi pěticí nejprodávanějších. Akademici, byť převážně z novinářského lidu od Blesku po Chalupáře, ji dokonce nominovali na Anděla v kategorii Zpěvačka roku. Počátkem dubna vystoupí jako host slovenské populární skupiny No Name na koncertě v pražské Sazka Aréně. Do toho si napravená hříšnice z Lea staví kapelu, chystá se na vlastní turné a pečlivě si hlídá svou publicitu. Mimochodem není mnoho takových, (osobně neznám nikoho), co si nahrávají rozhovory s novináři pro vlastní kontrolu. A co dělá ambiciózní, muzikantská dcerka Tereza Kerndlová?

Libor Bouček odhaluje „soukromí“

9. března 2006 v 11:24 | liduš
Moderátora Libora Boučka vynesla reality show VyVolení k raketové slávě a dalším kšeftům. Obstarává tak už nejen hitparádu t- music, ale převzal po Leoši Marešovi i prestižní hitparádu na Evropě 2. Je opravdu tak dobrý moderátor? A jaký vůbec je člověk?

Tony, Kuba a ti druzí…VyVolení

9. března 2006 v 0:07 | liduš
První větší sexuální hrátky ve Vile pěkně zatočily sympatiemi soutěžících i televizních diváků. Tony - jasně dominantní pohledný chlap od počátku hraje svou hru s showmanem Martinem, dobře vystihnul možnosti svého parťáka a získal prima nahrávače. S Martinem sklízí body, který by sám jako bavič nenasbíral. Vytvořili silnou dvojku a jen tak si na ně nikdo netroufne. Profitují z toho oba.