Aha! Je nám z tebe zle!

7. března 2006 v 10:12 | liduš
Bulvár Aha! zaplul do obvyklých bulvárních vod. Ostatně čekal někdo něco jiného? Graclík vytáhl svojí favoritku Lenertovou, kterou se snažil víc než pilně prosazovat na výsluní už v Blesku. O Vondráčkové věčné mladici jsme se dočetli bombu, že řádila na horách jako zamlada. Ruší Ráth příspěvky na ozdravné pobyty? Hned z toho ubližují dítěti Mirky Čejkové! Pobavilo mě ale, jak si pochutnal na Zlatou malinou oceněném Cruisovi. Zvlášť komické mi přišlo, když vypíchli v titulku: "je nám z tebe zle", přitom herec dostal své "ocenění" právě za promenádu v bulváru.

Cruise získal ocenění Zlatá malina za to, že byl neustálým obsahem palcových titulků bulvárního tisku."Svým okázalým nadšením pro svou přítelkyni Katie Holmes si toto ocenění víc než zasloužil", prohlásil John Wilson, předseda organizačního výboru Zlaté maliny, která toto nejneprestižnější ocenění uděluje. "Požádat někoho o ruku na Eiffelovce a potom jako opička Coco skákat na gauči Oprah Winfrey poukazuje na skutečně se stupňující problém." Aha! To ovšem nezná naše celebritky, které na sebe hlásí do bulváru i zadržené větry. Škoda, že se vymýšlí stále další přiblblé ankety jako Top celebrity, ale s obdobou Zlatou maliny oficiálně ještě nikdo nevystartoval. (Pominu-li Plyšového lva, který natírá veledíla naší kinematografie.) Není ale divu, do televizního prime timu by se to jako akce roku nedostalo. Tak proč zbytečně investovat a ještě naštvat naše velehvězdy.
Nicméně si dovolím za nejtrapnější promenádu v bulváru za sebe do "České maliny" nominovat Ivetu Bartošovou, která nás dojemně a hlavně pravidelně provádí svým nelehkým údělem. I když taková Kateřina Brožová má taky něco do sebe…
Máte snad lepší tipy? Pak sem s nimi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama