Libor Bouček odhaluje „soukromí“

9. března 2006 v 11:24 | liduš
Moderátora Libora Boučka vynesla reality show VyVolení k raketové slávě a dalším kšeftům. Obstarává tak už nejen hitparádu t- music, ale převzal po Leoši Marešovi i prestižní hitparádu na Evropě 2. Je opravdu tak dobrý moderátor? A jaký vůbec je člověk?

Libor se nikdy netajil svými ambicemi, svou popularitu si užívá, míří však mnohem výš, než by se, při pohledu do chlapecké tváře s výraznýma kukadlama, mohlo zdát. Svůj život odděluje na mediální a soukromý a do médií vypouští cíleně obraz podle své volby. Píárko je ostatně jednou z jeho specializací. Přestože se tváří seriózně, rád si hlavně z bulvárních novinářů utahuje a určitě se dobře baví tím, jak při své dennodenní honbě za kdejakou senzací, skáčou, jak on píská.
Média jeden čas spekulovala, že i jeho vztah s Terezou Pergnerovou byla jen marketingová hříčka na rozjezd VyVolených. Těžko říct, ale objektivně Libor opravdu typově moc nezapadá do výběru osudových, rozervaných chlápků, pro které má Terezka tak nějak od přírody slabost.
Pro srandu králíkům moderátor do bulváru vypouští perličku, podle které má být jeho snem prostoduchá dědička Paris Hilton, které pravidelně mailuje. Zajímavější byl ale mediální skandálek, kdy měl vystartovat po přítelkyni Petra Zvěřiny. Výsledkem bylo, že se "porvali" , ovšem za přítomnosti fotografa Blesku, jehož intuice, kde se co semele, zřejmě má být vnuknutím od samotného pánaboha. "Někdo to asi musel vědět, ale nevím, kdo a ani potom nechci pátrat," mlžil Bouček. Věřit se mu však dá, když říká, že svůj soukromý život se snaží žít tak, aby se nikde neobjevoval.
Neuplyne však dlouho a už startuje na titulní stránky s aférkou se slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou, na Slovensku proslulou lovkyní slavných a bohatých. Dokonce ohlašuje zasnoubení! "Ano, je to pravda. Zásnuby se konaly 9. prosince, ale potvrdili jsme je ještě také na Nový rok," potvrdil Bouček své zasnoubení pro jeden bulvár, aby vše zanedlouho jinde dementoval.
Život jde dál a Libor, tak opatrný na své soukromí, slaví už opět s krásnou moderátorkou Valentýna v mediálně sledovaném pražském k.u. baru, kde si objednává za dva a půl tisíce korun své oblíbené růžové šampaňské Moet Chandon. Upřímně zaskočen přítomností fotografa, prosí, aby je nefotil…Ještě prý nepochopil, že jeho soukromí se stalo předmětem veřejného zájmu…
Jedno je jisté, jméno Libora Boučka už je "proslavené" i na Slovensku, kde se stal díky Marianně jednou z bulvárem sledovaných celebrit. A tak hned pohotově zaznamenají, že ačkoliv má vztah se slovenskou moderátorkou, nechal se vidět na bujaré oslavě narozenin v přítomnosti jisté přitažlivé tmavovlásky. Hned je o čem psát. "Objevují se snad v láskyplném vztahu první trhliny: Proč s sebou nevzal Mariannu? Překážela mu?"
Libor má podle svých slov rád chytré ženy se smyslem pro humor. A takovou Marianna bezesporu je. Oba dobře znají zákony showbyznysu a bulvární média používají nijak objevně jako nástroj k zviditelnění. Zatímco však slovenská kráska dřív nebo později nejspíš stejně skončí na jachtě toho správného Vyvoleného, ambice ctižádostivého moderátora jsou zcela jiné.
V Londýně by se prý chtěl věnovat managmentu médií. "Pokud dokončím vzdělání, které tam chci získat, tak se můžu dostat jak na stranu firem a dělat propagaci, nebo na stranu médií. Vzhledem ke globalizaci, která probíhá, je jedno jestli nakonec budu dělat v Londýně, Pekingu, v Praze, nebo Berlíně," poodhalil své plány v tisku.
Jako moderátor zatím nijak zvlášť neohromuje, v noční show VyVolených pokračuje stále ve stejné šabloně. I když formát pořadu žádný velký prostor pro moderátorovu invenci nedává, přesto jeho stále stejné průpovídky začínají působit nudně. Možná by si mohl místo jednoho odskočení, (třeba do dabingové studia), vymyslet nové "kouzelné" formulky.
Ale kdoví, čím nás ještě jednou tenhle mladý, přemýšlivý, hodně ctižádostivý muž překvapí. Určitě nechce skončit jako moderátor, a tak třeba ještě jednou naplní svůj dětský sen a stane se ředitelem nějaké té televize. Určitě zamíří směrem k managmentu. Zatím se učí být včas a na "správném" místě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tiffany and co outlet | E-mail | Web | 28. prosince 2011 v 15:24 | Reagovat

rticle and I enjoyed reading it keep the good work.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama