Ničí bulvár celebrity?

11. března 2006 v 14:52 | liduš
Zpráva dne: Kokta a Partyšová se zasnoubili! Proslulý krásný pár to oznámil po vzoru zahraničních hvězd bulvární agentuře a odjel slavit na Kajmanské ostrovy, či kam. No počkat! Ještě je tu jedna zpráva. Neméně důležitá. Iveta Bartošová má zase trable s Podhůrským. Prý krach… Ale vždyť kvůli němu prodává dům, jen aby mu byla nablízku. Chudinka, má to ale smůlu a do toho všeho ji takhle zase propírá zlomyslný bulvár…

Další pokus o společný život zkrachoval! Zpěvačka Iveta Bartošová a moderátor Zdeněk Podhůrský se prý těžce pohádali. Kvůli rozkolu tak nejspíš ochudí své fanoušky o zájezdový program, který společně chystali. "S Ivetou nic podnikat nebudu. Pohádali jsme se a jsem na ni naštvaný. Nemám chuť jí volat," cituje moderátora a potenciálního zpěváka, (už nějaký čásek chystá desku), bulvární deník Šíp. Že by si to zlí bulvární novináři celé zase vymysleli, nebo snad Zdeňkovi každý den volají, co je u nich s Ivetkou nového a ono ejhle: zrovna se pohádali! Daleko pravděpodobnější je verze, že povedený páreček na sebe svým "spřáteleným" redaktorům práská informace sám, respektive každý zvlášť. Důležité je být přece stále vidět. Jak říkal Masaryk: "Ať o mně píší, co píší, hlavně že píší." Míra vkusu je holt dána tou kterou celebritou, toužící po medializaci.
Ze vzájemné spolupráce profitují obě strany. Bulvár má bez pracného pinožení své zaručené zprávy a hvězdy showbyznysu kýženou publicitu. Nic nového pod sluncem. Takhle to funguje i za hranicemi. Celebrita k tomu má své agenty, u nás manažery nebo pověřenou P.R. agenturu. Druhořadé hvězdičky si "pěstují" své redaktory samy.
Co je mi však proti srsti, když pak křičí něco o zlém bulváru. Ne že by editoři bulváru nevymýšleli zavádějící titulky, že by redaktoři se sdělenou informací dál nepracovali a nezasadili ji třeba do jiného kontextu. Ale to už je riziko podnikání, do kterého po bulvární publicitě lačnící celebrity jdou. Jak říká Janis Sidovský: "Kdo si s ním nezahrává, tak v bulváru není a nemá s ním problémy. Jako například Marie Rottrová, Jarek Nohavica nebo Dan Bárta." Jak to dělají? "Nemají potřebu volat do Blesku: Poslechněte, co se mi stalo..."
Lana z filmu Kluci nepláčou, herečka Chloe Sevigny nedávno v rozhovoru pro magazín Rolling Stone prohlásila: "Bulvár. Je to hrůza, ale je to návykové. A věřím, že většina toho je pravda. Bohužel. Všechno, co jsem četla o lidech, které znám, bylo většinou do puntíku pravda."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Telefon | 29. ledna 2007 v 17:50 | Reagovat

Partyšová bude moje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama