Květen 2006

Nová show: Zabij svého protivníka

20. května 2006 v 15:16 | liduš
Rath - tvář na facku? Chcete vidět, jak Macek pohlavkuje Ratha?Zábava?Fakt? Potyčky a třeba i pohlavky v parlamentech nejsou ojedinělá záležitost. I když v trochu jiném časovém pásmu. Ale tam jsou pánové jaksi mezi svými na své půdě. Přijít si však jako známý představitel jedné strany před kamery vyřídit účty, (byť údajně soukromé), s představitelem strany jiné na odborný kongres, mi přijde trochu out. I když politika do mých úvah zrovna nepatří, mám pocit, že se panu Mackovi povedl sofistikovaný předvolební tah. Tenhle pán totiž určitě nejednal pod vlivem náhlých emocí, (ostatně si na to chystal půdu na svých webovkách), když na valné hromadě stomatologů, kde se to hemžilo akreditovanými znuděnými novináři, dal před šokovaným davem po papuli ministru zdravotnictví. Ani motiv, který uvedl, (Rath ho v nějakém rozhovoru obvinil, že si vzal svou ženu pro peníze), není až tak důvěryhodný, nemluvě o tom, že v civilizované společnosti se pomluvy řeší jinou cestou. O medializaci by měl postaráno tak jako tak.

Paris Hilton má botky ze zlata

20. května 2006 v 3:41 | liduš
Slavná dědička Paris Hilton by si mohla pořídit botky opravdu ze zlata, zatím si však byla zakoupit aspoň zlatavé trendy kecky a hned se v nich vydala za dalšímu nákupy.

Polonahá Britney Spears se synkem ve fastfoodu

20. května 2006 v 3:29 | liduš
Něco pro příznivce Britney Spears: Budoucí mamka si tuhle vyrazila se synkem Seanem Prestonem v New Yorku na návštěvu rychlého občerstvení. Nevyhnula se obvyklému zájmu fotografů, kteří ocenili hlavně její oblečení, které neskrývalo podprsenku a tanga. Zvláštní vkus :-)

Šárka Vaňková – teď a tady vážně nic moc

20. května 2006 v 2:04 | liduš
Šárka je možná obdivovatelka swingu, jazzu i Monkey Business, ale na její nové desce se to bohužel nijak neprojevilo. V nenápaditých písničkách nedostává prostor ani její vcelku zajímavý hlas, do kterého dokáže na koncertech vložit i nečekaný drive. Jsem vážně v rozpacích, protože třeba pecku I´am With You dokázala Šárka naživo zazpívat po technické stránce lépe než Avril Lavigne. Na albu však zní obyčejně, bezvýrazně, chvílema dokonce až amatérsky, což je pro mě asi největší překvapení, protože u mladinké, talentované Šárky jsem očekávala spíš nějaký vývoj kupředu.

Bulvár si pochutnává na Anetě

17. května 2006 v 22:35 | liduš
Aneta Langerová podle bulváru Aha! prý obrala Vendulu Svobodovou, potažmo její dobročinnou Kapku naděje, s níž je personifikovaná, o miliony. A to proto, že by údajně měla svým vystoupením na filmovém festivalu v Karlových Varech nahradit tradiční účinkující pro Kapku naděje. Tahle úvaha je však zcestná už ze samé podstaty. Ale pan Sidovský, (starající se o PR Kapky naděje), zřejmě jen využil své dobré kontakty na média…a nějaká "moudrá" hlava už sepsala patřičnou kauzu na titul.

Borhyová a Kodetová v Playboyi, aneb zprávy v pánském magazínu

13. května 2006 v 2:19 | liduš
Tak čtu: "Sedmadvacetileté Lucii Borhyové se daří. Na nebi šoubyznysu její hvězda září stále jasně a její lesk v žádném případě nebledne. Ba naopak." Čehož dalším projevem má být zřejmě její pózování pro Playboy. Jenže, není Borhyová náhodou "čtoucí", tedy oficiálně moderátorkou zpráv na Nově? Nemusela kdysi odejít Martina Kociánová, protože se jí zachtělo si jako vedlejšák zazpívat v muzikálu?

Gába Al Dhábba mile překvapila

8. května 2006 v 1:31 | liduš
Sobotní charitativní večer VyVolených, zřejmě ve snaze zaútočit na mladé, byl rozdělen na popovou a rockovou scénu. (Bez komentáře.) Tu rockovou odstartoval Petr Kolář jednou ze svých rockově znějících písniček, objevil se tam celkem sympaticky Arakain, Blanka Šrůmová. Jediný, kdo mě však víc zaujal byl Petr Bende se svým druhým singlem a Gába Al Dhábba, která přímo mile překvapila. Už jsem na ni totiž téměř zapomněla…

Svou první tiskovku prospala

6. května 2006 v 20:34 | liduš
Tak nám božský Karel svolal, u příležitosti odchodu své dcery Charlotty Elly s maminkou Ivanou z porodnice, tiskovou konferenci. Větší pozornosti by se netěšil ani následník trůnu, kdyby u nás nějaký ovšem byl. Maminky dvou předchozích Mistrových dcer z toho musí mít lehké nevolno. Takhle si to celé možná nějak také vysnily... Naštěstí malé Charlottce to bude ještě pěkných pár let jedno. Tak mě napadá, jakpak jí budou rodiče asi něžně říkat? Charlottka zní jako chalotka a nic jiného mě zrovna nějak nenapadá :-)

Jan Kraus – Buster Keaton české reklamy?

4. května 2006 v 12:31 | liduš
Nejideálnější tvář pro reklamu je ta, která je známá, respektovaná, ale kterou by v reklamě nikdo nečekal. V našich poměrech to představuje Václavy Klause, Havla a Marka Ebena, který se jí dosud podobně jako Václav Havel tvrdošíjně brání. Prezidentu republiky ji zase zakazuje zákon o reklamě a etický kodex. Ale i tak mají reklamní agentury kde zalovit. Podle průzkumu Hospodářských novin patří mezi nejuznávanější osobnosti vystupující v tuzemské reklamě herec Karel Roden a jeho herecký kolega a moderátor Jan Kraus. V současné době se vysílají reklamní spoty obou zmíněných pánů.

Jak září Hvězda hvězd? A proč se propadla Aneta Langerová?

3. května 2006 v 9:43 | liduš
Letos oslavil týdeník Story už 12. narozeniny a pří té příležitosti tradičně, (rozuměj podruhé), vyhlásil anketu Hvězda hvězd. "Z výsledku máme radost. Podle toho, kdo vyhrál, je nám totiž hned jasné, kdo nás čte," hlásá rádoby glamour týdeník Story. Do jaké míry odráží však opravdu realitu, když čtenáři mohli zaslat z mobilů libovolné množství hlasů? A komu to vlastně stálo za to?

Které celebrity prodávají bulvár?

2. května 2006 v 1:07 | liduš
Být na titulce bulváru svědčí převelice nejen egu našich celebrit, ale znamená i to, že jsou zmíněnými tituly uznány jako nejvíce populárními mezi žádoucími čtenáři, prostě těmi správnými taháky k tomu, aby pustili chlup za koupi dané tiskoviny. Výběr takové titulky je tak důležitější než obsah sám a mnohé vydavatelské domy zpětně sledují, zda správně zacílili a podpořili prodej. Stará pravda, že titul prodává stále platí. Jenže náš showbyznys nemá zrovna přehršle takových celebrití. A tak se už léta objevují na titulech zaručené celebrity. Do jejich hájemství jen částečně zasáhlo pár zpěváků ze SuperStar a taky nějaký ten exVyVolený. …A tak i minulý rok kralovali titulům společenských časopisů a bulváru především staré osvědčené tváře. Které?

Paris Hilton a Regina

1. května 2006 v 0:36 | liduš
To je všude samá Paris Hilton na nákupech, Paris s tím či oním, Paristropíto i tamto. Kam se na ní taková naše Regina Holásková z VyVolených hrabe. Přitom jsou si holky vlastně dost podobné. Nejen podobou. Takové "prázdné" celebritky. Známá dědička má jen tu výhodu, že je od narození jaksi za vodou. Tak si ta naše Regi nechala do začátku udělat aspoň nový nos. Snad ji přinese štěstí a správný čuch na ty miliony...

Pro milovníky erotiky

1. května 2006 v 0:01 | liduš |  NOČNÍ SHOW
Vše pro zákazníka. Na zahraničním trhu se objevil nový druh pečiva, perníku a dalších laskominek inspirovaných erotikou. Že by mě to zrovna nadchlo, to ne. Ale kreativitu mistři cukráři a pekaři projevili.