Červenec 2006

Reality show Bar: Pavel Novotný vyhrává…

30. července 2006 v 18:10 | liduš
RS Bar trpí diváckým nezájmem, způsobeným nejen letnímvysílacímčasem, ale i podceněním organizace ze strany štábu a TV Prima. Už jen výběr celebrit, věkové složení týmu žlutých a první vypadlí mimojiné ukazují, že nezábavní, "starci" mají v podobných show smůlu. I Jarka doplatila svým způsobem především na složení svého družstva a diváckou obec, která se rekrutuje převážně z mladších diváků. Velmi dobře ji odhadnul Pavel Novotný jako špatného psychologa, proti kterému nelze mít lidsky téměř nic, ale jejíž hráčský potenciál v reality show je velmi malý. Její důraz na práci, malá, téměř nulová schopnost se odvázat před kamerou a akcent na mateřskou manipulativní roli, ve které se od počátku uhnízdila, ji odsoudil k neúspěchu, ke kterému ji dopomohla i televizními střihy zidealizovaná, sebevědomá, takticky ukřivděná peroxidová novoromantička Dagmar, s níž se zejména pubescentky rády ztotožnily a jejich spor symbolizoval - podle iracionálně nenávistných reakcí (viz diskuse na netu) generační konflikt.

Reality show Bar – příbuzní šáhněte do peněženky!

17. července 2006 v 2:32 | liduš
Bar jako další produkt reality show na Primě je neskutečně odfláknutá záležitost. Prima ji pojala letně, oddechově, bohužel i z profesionálního hlediska. Sponzoři musí hýkat nadšením. Zvlášť ze sledovanosti. Bohužel jaksi uniká, že se hraje o dost velkou výhru, která takto nenápadně může být připsána někomu jako malá domů. Jestliže se ve VyVolených 2 spekulovalo, že vítězi soutěže přicházely "koupené" hlasy, tady už není veřejná kontrola vůbec žádná.

Zeptejte se osudu na Primě, aneb jak přijít o 3 tisíce a za nic!

11. července 2006 v 13:57 | liduš |  TAJEMNO
Poslední dobou jsem měla občas v televizi příjemný večerníček. Pořad Zeptejte se osudu na Primě je taková uklidňující noční talk show. Jakási kartářka či občas i kartář tu odpovídají na divácké dotazy. Načrtnuté životní peripetie vědma ve studiu rozvádí, dává rozhřešení, slibuje nehynoucí štěstí či nabádá k opatrnosti. Hotové romány psané životem. Zajímavé je, že v tuhle pozdní noční hodinu volají víc muži než ženy. Zřejmě je slabší pohlaví rozumnější a hlavně opatrnější na finance. Ne tak moje kamarádka. Také si prý zkusila zavolat do studia, jestli její vztah povede k vdavkám. Hm, nejspíš ne, ale to se mohla zeptat i mě. A zadarmo. Zatímco takhle připsala provozovateli Zeptejte se osudu na jeho účet téměř tři tisíce (!) a dozvěděla se kulový...