Srpen 2006

SuperStar 3 – zahajovací párty

22. srpna 2006 v 23:33 | liduš
Již v závěru tohoto týdne spouští Nova další řadu SuperStar. Vzhledem k tomu, že se od dob vysílání posledního běhu napříč televizními kanály přehnaly nejrůznější reality show, kde vítězi stačilo k mnohamiliónovému zisku pouze kdesi být, dobře zahrát na city a vydržet, diváci dost možná ocení opět staré dobré pěvecké superhvězdičky, z nichž ty ve finále umí aspoň zpívat. Novou sérii SuperStar Nova odstartovala zahajovací párty, kde nebylo ani tak možná zajímavé kdo tam byl, ale kdo tam chyběl.

Dnešní malé, velké výročí: 25 tisíc návštěvníků

20. srpna 2006 v 23:39 | liduš
Ani se mi tomu nechce věřit. Od poloviny února navštívilo už dvacet pět tisíc lidí tyhle stránky, plácající o všem možném i nemožném, o tom, co mě zrovna zaujme v showbyzu a někdy i trochu jinde. Co říct? Mám radost! Díky za návštěvu a jak jinak, přijďte (zas) pobejt :-)

Tomáš Savka – nepoučitelný dříč, nebo despota, sprosťák a násoska?

20. srpna 2006 v 13:47 | liduš
Zpěvák Tomáš Savka, "bramborová" SuperStar 2004 dostal do vínku pěvecký talent. Svým školeným hlasem převyšoval většinu svých mužských kolegů v soutěži. Čeho se mu však nedostalo, a co za peníze nekoupíš, je charisma, kvůli kterému nejedné jiné hvězdě odpustíme intonační a jiné prohřešky. Tomáš to však - podporován prořídlou řadou fanoušků - nemůže pochopit. Vždyť je takový dříč! Nechápal to už v souboji se svým rivalem Sámerem Issou v první řadě SuperStar a nechápe to ani teď, co opět "nespravedlivě" a předčasně vypadnul z další televizní reality show, do které neprozřetelně, (i když v pochopitelné v touze se znovu zviditelnit), vlezl.