Září 2006

SuperStar Spilka, Lasota, Drda – nové hvězdy showbyzu?

30. září 2006 v 16:49 | liduš
Tak jsem v týdnu měla tu čest nějak zabrousit na mejdan současných SuperStar. Děcka způsobně seděla v malé zahradní restauraci okolo rozdováděného Leoše Mareše, visela mu na rtech a vůbec - mohla na něm oči nechat. On totiž tou Star, kterou by se ony tuze rády staly, je. Byť neumí zpívat.

Justin Timberlake - křížový výslech a perné chvilky v show Davida Lettermana

14. září 2006 v 21:17 | liduš
Moderátor David Letterman se v pondělním (11. 9. 2006) vysílání svého pořadu Late Show s chutí pustil do očividně rozpačitého Timberlakea. Zaútočil na něj otázkami týkajícími se jeho vztahu s herečkou Cameron Diaz, kouření marihuany a proslulého vystoupení s Janet Jackson.

Zeptejte se osudu, nebo raději sami sebe?

13. září 2006 v 23:48 | liduš |  TAJEMNO

Můj názor se asi mnohým nebude líbit. Rovnou podotýkám, že věřím na věci mezi nebem a zemí. Jen mám problém s tím, věřit některým kartářům. Ale možná že za to ani nemohou, tedy kromě vyslovených podvodníků. Jsem toho názoru, že každý vlastně máme dostatek informací, které k životu potřebujeme, jen je mnohdy neumíme, nebo se ani nesnažíme dešifrovat.


Koncert Madonny – parádní show i za tři stovky!

7. září 2006 v 9:18 | liduš
Koncert Madonny naplnil mé očekávání výpravné, kompaktní, dobré show. Pastva pro oko. Pěvecký výkon Madonny je limitován hlasovými možnostmi, přesto její zpěv nijak nevadil a nerušil celkový estetický dojem. Po technické stránce nebylo téměř co vytknout, i když žádná písnička se mi nedostala pod kůži jinak než dominujícimi rytmy.

Reality show Bar: promarněná rychlá jízda a nenápadný stratég Marcela v cíli

3. září 2006 v 11:48
Další reality show skončila. Mnoho lidí ke sledování nepřilákala, a nebylo to jen prázdninovým časem. Štáb soutěže jakoby si vše zkoušel jen nanečisto a postupoval až příliš často metodou pokus - pád. Zdaleka nevyužil všechny šance téhle letní reality show. Přitom ve hře byla reálná částka pěti milionů korun. Zřejmé však bylo jen jedno: všichni si to přáli mít za sebou! Snad kromě pár účinkujících, kteří se rádi aspoň na chvíli nechali unést bezstarostným životem, hrou na popularitu, nebo si ji jako v případě Pavla Novotného pracně budovali.