Komentáře

Zobrazit vše (392)
Zobrazit starší komentáře

101 Fundovaný astrolog | 1. prosince 2007 v 2:38 | Reagovat

Pro paní V - Valiku.

A já nic?! Srdce bolí, pláče. Ale právě vás, po dlouhé době, paní astroložko Valiko, nyní sleduji. Malá to náplast, útěcha. Slovem mne tu nepohladíte, ani úsměvem nepotěšíte.Vy jste tak krutá. A to mne vábí.

Bohužel jste nepotěšila ani tu dámu, co volala jako první a chtěla na vás kontakt. Ó, jak jsem ji přivilal. Vy nucena celé jméno prozraditi, dar mi malý dáti.

Pročpak jste jí nedoporučila, ať si napíše na Primu? když dle vás kontakty předává a má je? Leč mé zkušenosti jsou obdobné, jako u dámy pár statí nade mnou. Jistá p. Růžková (myslím) z dopisového oddělení mi po 3 týdnech na e-mail odepsala, že kontakt nemají. V telefonu se na recepci dokonce divili, že takový pořad u nich existuje, nevěděli, kam mne přepojit, nepřepojili tedy. Tiskový mluvčí nový, a ten mluví jen s novináři, ne s diváky. Díky tomu, že se to vyrábí v tom Maďarsku, není tu zástupce s účastníků.

Nicméně, nepodezírám všechny důchodce, že by to snad neuměli s internetem, leč výzkumy jim dávají jen 10 procent. Jak jste paní radila, že si má zadat vaše jméno na internetu a dostane váš e-mail. Třeba má děti, někdo, kdo jí pomůže. Zadal jsem Valéria Polčicová v seznam.cz - v ČR nejvíc používaný vyhledávač. Použil jsem světový Google, náš, slovenský, bohužel, nebylo mi to nic platné. Maximálně jsem se dostal na ten blog s videopořady. Snad bude mít ta paní štěstí a dostane se sem. To musí ale zadat název pořadu, a je to až na kolikáté stránce. Ale bude se museti začíst, my to zaplníme texty a váš kontakt se ztratí nahoře.

102 Fundovaný astrolog | 1. prosince 2007 v 2:47 | Reagovat

Vážená paní Markéto, sice jsem nepsal posledně vám. Ale když holt píšu do veřejné diskuze, musím počítati s tím, že na mne budou reagovati i jiní lidí, než komu jsem příspěvek adresoval. Nejdříve mě to naštvalo, proč se mnou vůbec komunikujete. Ale nějak se vychladl. Působíte na mě zajímavě, kultivovaně, možná až archaicky. Pardon, nemyslím váš věk, to bych si nedovolil, spíš bych měl napsati renesančně, z minulé doby. Myslím to v tom nejlepším slova smyslu.Ale právě takových dam zase není mnoho v dnešním světě.

To příčestí minulé v ženském rodě množného čísla, kde jsem neměl y, ano, to si nezaslouží odpuštění. Absolutně nemohu pochopit, kde se tam to měkké i vzalo. Nebudu to svádět na šotky, ale nechápu to. Kdybych si to překontroloval, praštilo by mě to do očí. Je mi hanba, že to popsat nejde. Ale stalo se. Občas mi takové lumpárny dělají automatické opravy ve wordu, přepisují se sama slova a mění jména. Tohle je ale příšerné, kaji se. Obzvláště, že váš styl je tak vytříbený. Samozřejmě vím, není to žádný chyták, banální gramatická záležitost, prostě se tam chyba vloudila. Třeba mi to v příštím životě odpustíte a nebo budete mou učitelkou českého jazyka a já vás budu provázet taji hvězd a cifer.

Blíženec ? Zajímavá úvaha !

103 Rohne | 2. prosince 2007 v 17:16 | Reagovat

Nevíte, proč už nevystupuje v pořadu Magdička ?

104 Fundovaný astrolog | 2. prosince 2007 v 19:50 | Reagovat

Sladká, krásná, půvabná a vzdělaná Magdička v pořadu nevystupuje, páč neměla tak ostré lokty, jako jiní - jiné, zato měla moc slabý žaludek na mnohé praktiky, nechtěla přijíti o svůj božský dar a neuměla oškubávati mnohé lidičky ve prospěch maďarského kapitalismu.Zůstává čistá jako lilie a pomáhá léčiti lid mnohý.Bůh jí žehnej.

105 Muž z TV PRIMA | 7. prosince 2007 v 18:03 | Reagovat

Tak, vážení přátelé, mám pro vás dvě zprávy jednu dobrou a jednu špatnou zprávu, kterou chcete slyšet jako první :

ŠPATNÁ ZPRÁVA :

Pořad Zeptej se osudu na TV PRIMA končí. Poslední odvysílaný díl bude o silvestrovské noci, sice to už bude na nový rok, ale bude to bráno jako že končí 31.12.2007.

DOBRÁ ZPRÁVA :

Dobrou zprávou je, že pořad Zeptej se osudu se velice citelně promění do nového formátu a tak se s tímto pořadem budeme i nadále setkávat v nové formě a podobě. Pořad se bude jmenovat Volejte Věštce a poprvé se na TV PRIMA představí 3. ledna 2007 v 1 hodinu a 45 minut.

V tuto chvíli vám jen prozradím, že se změní nejen dramaturgie pořadu, ale i hosté budou jiní. V tuto chvíli nebudu nic prozrazovat, tento pořad bude na podobné úrovni, které běží všude po světě. Nevýhodou tohoto pořadu budou dražší telefonické hovory. Takže se nechte překvapit.

Určitě to někoho potěší, mnohé zklame.

106 Muž z TV PRIMA | 7. prosince 2007 v 18:06 | Reagovat

Málem bych zapoměl, že hodinu před novým pořadem Volejte věštce se objeví staronový pořad "svůdná šance " akorát se bude jmenovat " nekonečná šance " a bude obdobou pořadu, kterou jsme nedávno viděli na tv nova.

K pořadu Volejte věštce mám jen takovou nápovědu. Když se pořádně zamyslíte nad tímto názvem "V O L E J T E V Ě Š T C E " určitě pochopíte, že v tomto pořadu nebude jen jeden věštec, ale bude jich určitě více.

Tak a teď už raději mlčím, neboť bych mohl prozradit nepříjemné novinky :-))

107 Fundovaný astrolog | 8. prosince 2007 v 2:24 | Reagovat

Vážený pane Muži z TV PRIMA.

To, co jste napsal, ví každý, kdo si na internetových stránkách Primy řádně v sekci PRESS přečetl televizní program. Přesto tam máte spoustu nepřesností, tzn. že v Primě nepracujete, nebo špatně a podáváte zavádějící infomace.

Na Nově byl noční kvízový pořad Snadná výhra. Na Primě to byla v noci naposledy Rychlá výhra - blonďaté upištěné pipinky  a jejich tajenky. (To na Nově alespoň to byly moderátorky - viz Kamila Petrdlíková ze Snídaně s Novou aj.). Nicméně pořad Nekonečná šance není na primě nový pořad ani název. Na Primě běží hezkých několik let. Začínal v popoledním čase, nyní běží každý všední den, a to v 8 ráno. Nejprve ho moderovaly dvojice, nyní jsou moderátoři sami - Korec, Aichmajerová, Klein ad.Pořad se pouze z rána přesune do nočních hodin, kvízy zůstavají, moderátoři se mění.

Bohužel to nebudou už moderátoři, ale nové pipinky - Hana  Mašlíková z Trosečníka aj., dokonce se odhalující, pořad musí být přesunut do noci, neboť bude míti erotický náboj. Ony dívenky mají nalákati ještě více volajících.Kupodivu to Evička Aichmajerová z tohoto důvodu moderovati odmítla, přitom touto tématikou a podstatně horší zahájila kariéru, nyní již nechce takto prý stupidní pořad moderovat.Zeptej se osudu se vysílá z Maďarska, Nekonečná šance z Prahy, otázka zůstává, že nyní ty změny, nový název jen jednoho pořadu a proč, myslím, že je to jasné. No, hlavně, že se korunky budou sypati dál a Češi denně provolají statisíce. Maďaři, že by konečně ostrouhali? Otázkou je, co zůstane chudákům věštcům, jednak jdou o hodinu později, 2 podobné formáty za sebou - o obojího jde jen o provolané koruny. Aby lační pánové vše neprovolali za erotické dívčiny a na věštce jim nezbyl kredit. Navíc to pořadí je vcelku vtipné - jakoby erotika a pak "duchovno". Pochopitelně jen v zástěrce, byznys je tu vždy na prvním místě.

Vítám pochopitelně to, že věštců bude hodně a dojde i na další obory a konečně se vyselektuje kvalita. Neboť díky Maďarsku a typu pořadu mnohá a renomovaná jména účinkování v pořadu Zeptej se osudu odmítla - Baudyš, Messany, Stříbrný, Kludská, Weinrichová, Vít, Kuntoš a další. Nechtěli s tím mít nic společného. Třeba se to Prahou a způsobem zpracování konečně změní.A pořad bude kvalitnější i po stránce technické - obraz, kamera, zvuk,hudba, kulisy, kvalita přenosu hovorů, vč. mluvy  a fundovanosti účinkujících.I když to je poslední, co se zde zkoumá. Vyhrává ten, komu nejvíc lidí volá.

A nebo to bude úplně v háji, a oboje se bude vysílat z Maďarska. To by byl konec konce. Ale to by neměnili název pro "osudy", ale opačně. Doufejme.

Vy milý pane, rozhodně ne z PRIMY, opravte si údaje, jste trošku mimo mísu.Snad už se v těch pořadech zorientujete.Neměl jste číst jen program na 1.týden nového roku, ale i ten letošní.

108 Fundovaný astrolog | 8. prosince 2007 v 2:34 | Reagovat

Lehce by ještě poupravil ono tzv. premiérové vysílání, dle zvyklosti našich programů, je to uváděno na středu 2.1.2008 v v 1.05 Nekonečná šance, v 1.45 Volejte Věštce. (Faktický datum je opravdu brzy ráno 3.1.2008, tedy vlastně v noci z 2. na 3.ledna 2008, ze středy na čtvrtek, přesně řečeno).

Zdroj www.iprima.cz

ftp://81.19.47.22/Programy_aktualni/2008%20PROGRAM%20PRIMA/Program%20Prima%2001-08KV/PRG0108.doc

A to překvapení?, možná i Fundovaný astrolog se v pořadu brzy objeví :-) Těším se!

109 Pepan | 8. prosince 2007 v 18:44 | Reagovat

Celý rok nebo dva - stále o tom samém, žádnej vývoj, změna. Za nickem Muž z TV Prima si myslím, že se skrývá náš starý známý Blogger z Euromedia.blogu. Jen se divím, že se to nenapsal , jak to je, ale trapně se vydávt za zdroj z Primy, to by nezbaštilo ani dítě, navíc tady už obehraná písnička. A Fundovaný astrolog?, provokatér je to, nic víc a nic míň.

Prima? Poslední hřebík do rakve.

110 Markéta | 9. prosince 2007 v 5:32 | Reagovat

Pro Valiku:

Nejmilejší paní Valika,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za krásné a poučné povídání o psychických číslech. Poznala jsem v nich spoustu lidí, které znám, a sedělo to dokonale. /Mimochodem je zajímavé, že jste říkala, že jedno z nejsilnějších dat narození je 8.3., ale že lidí, narozených v tento den, znáte málo, a já mám v blízkém okolí hned tři, z nichž jeden je můj nejlepší kamarád, téměř 'dvojče'. Ale já mám 'osmičku' jako osudové číslo, tak se není co divit, že se to kolem mě daty s osmičkami jen hemží :-)/ Jen je škoda, že jsme to nestihli doprobrat všechno, a navíc při mém 'štěstí' jsme skončili akorát v půlce toho mého čísla dne narození, což je pro mě ta nejhorší varianta, jak to mohlo dopadnout, protože jsem slyšela začátek mého čísla, a konec nevím. Připadá mi to trošku jako v Pohádkách 1000 a 1 noci, kdy také příběh vždy zůstal nedovyprávěn, aby bylo na příště na co se těšit. Tak ted', když čtu o všech těch chystaných změnách, mám strach, jestli to v lednu, jak jste nám to slíbila dopovídat, bude vůbec dopovídati lze. Snad ano, moc doufám.

Tak Vám ještě jednou moc děkuji za všechno, co jste nás z astrologie a numerologie za dobu Vašeho působení v Zeptej se osudu naučila, já sama už si například numerologicky rozebírám každý den, přesně podle Vašeho rozboru na začátku každého dílu, abych věděla, co tak asi od toho kterého dne můžu čekat, a věřím a doufám, že se s Vámi na obrazovce v českém vysílání v lednu setkáme znovu.

Přeju krásné Vánoce a št'astný nový rok.

Mějte se moc hezky,    Markéta

111 iva.horova | E-mail | 9. prosince 2007 v 14:16 | Reagovat

[105] Muž z TV PRIMA, 7.12.2007 18:03

No já si hlavně myslím, že cílem změny pořadu bude, aby už tam nevystupovali známí kartáři, ale neznámé osoby. Vždyť přece všude ve světě, kde se ten pořad vysílá, tam přece vystupují najatí herci a převlíkají se za většce, mágové a jiné osoby, jejímž cílem je uchlácholit tazatele a nabulíkovat jim dobré zprávy. Jak se říká, pohlazení na duši. Proto ten pořad chtějí změnit aby tam vystupovali nové neznámé osoby. Škoda. Ten pořad měl naději ale už tu říkal jeden člověk, cílem je především bysnys a pak nějaké duchovno. Jsem z toho moc smutná.

112 Fundovaný astrolog ??? | 26. prosince 2007 v 1:24 | Reagovat

Náš pan Maxa - Maxíček dostal k Vánocům asi novou paruku, po babičce snad? Nebo že by jeho nový milenec byl snad kadeřníkem a udělal mu blonďatý melírek, lokýnky a přistřihl vlásky :-) Škoda, že dnes nemá ještě růžovou košilku, jen ten hlásek konipásek :-) To je fakt parodie, tohle jeho "věštění".

113 iva.horova | E-mail | 26. prosince 2007 v 16:21 | Reagovat

Vážený pane Fundovaný astrologu, ani nevíte co to jsou za nervy moderovat pořad sám a ještě vykládat karty. Byla bych moc zvědavá, co byste si počal na místě pana Maxy. Neodsuzujte jiné když sám nevíte, jak byste se v případě moderování zachoval vy. Až vy budete moderovat tento pořad, pak si z vás budu dělat prču zde na tomto blogu.

Raději mlčte nebo se prozradíte.

114 Fundovaný astrolog ??? | 26. prosince 2007 v 16:54 | Reagovat

Vážená paní Ivo,pokud nemáte dvojnici, tak na jiném blogu radiotv.cz jsou vaše kritiky, konkrétně na p. Malíkovou, podstatně brutálnější, včetně hrubých vulgárních slov, mohu to sem nakopírovat. A že má z p. Maxy legraci kdekdo, za to já nemohu :-) Úžasná porodie - seriál - i na jednom rádiu, nemá chybu. A slovo moderování bych v jeho případě opravdu nepoužil, a věštění?, to už vůbec ne! A když něco neumím, tak tam nelezu, soudnost a pokora? Ne, penízky! V tomto duchu jste se vyjadřovala právě vy, pokud nemá někdo stejné jméno, e-mail a vyjadřuje se ke stejnému pořadu. Vám nesedí ta, mne zas třeba ten. Každý máme právo na názor, a že nemáte ráda humor? To je vaše věc.

115 Fundovaný astrolog ??? | 26. prosince 2007 v 17:04 | Reagovat

A krom toho všeho se celkově o pořadu vyjadřujete tak, že je to zlodějna,k soudu, na žalobu celé Primy atd.Příspěvků tam a dříve i zde přitom máte víc než dost, tak si myslím, že nakonec sledujete pravidelně, ne?

Až tam budu, rád vám zamávám :-)

116 Danka | 29. prosince 2007 v 17:22 | Reagovat

Hele, proč to všecko píšete dvakrát? Sem a k tomu druhýmu článku? Teď musím taky?

Já myslím,že mu ty vlasy zničili v tom Maďarsku. Teď Maxa vypadá jako cikánsko-uherský baron. Má to krepatý jak rákosníček - žabáček. U nás takovýhle melíry dělali tak v 80.letech a nosili je chlapci od kolotočů.Dnes se používá jiná technika,přirozenější,ne tak zebrovitě proužkatá.Barvy musí splývat,ty odstíny do sebe zapadat.

Ten jeho dřívější účes byl sice archaičtější,ale zapadal do duchovnějšího kontextu,ale tam zas asi nezapadá on,takže je to vlastně jedno.

117 Jitka | E-mail | 31. prosince 2007 v 10:35 | Reagovat

Byl tu dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s pí Malíkovou. Nerada píši na internet ale pociťuji toto jako morální závazek vůči pí Malíkové, takže odpovídám. Mám s pí Malíkovou zkušenosti dobré, rozbory z minula a současnosti vždy sedí, to co věští do budoucna se vyplňuje. Chodí tam i lidé z mého okolí a také jsou spokojeni. Navíc je paní Malíková seriozní, duchovně zaměřená bytost a ten, kdo příjde na radu, neslyší nic, co je proti vyšším zákonům, tedy nic plné zloby atd...Takže doporučuji.

118 Jitka | E-mail | 31. prosince 2007 v 10:53 | Reagovat

Pro pí Valiku:

Paní Valiko, prostě se udály nějaké věci a já jsem teprve teď znovu zavítala na tyto stránky a teprve teď jsem zjistila, že jste mi odpověděla na můj dotaz ohledně povolání Blížence. Vůbec bych se nenadála, že vy sama odpovíte, moc jste mě potěšila. Moc ráda jsem právě Vás v pořadu sledovala.Ještě jednou děkuji za odpověď. Přeji Vám vše nejlepší do nového roku. Zdraví Jitka

119 Záhadný muž s cigaretou | 31. prosince 2007 v 16:32 | Reagovat

Jen se lidi nebojte, Maxa na Primě už dneska dofinišuje. Protože dnešním dnem tento pořad definitvně končí. Od ledna bude jiný pořad, který už bude konečně ****** Sry, musel jsem dát tečky, když bych to prozradil, tak bych dostal pokutu.

Jinak co se týče účesu pana Maxy, ikdyž ho 2x nemám v lásce, tak s ním musí souhlasit a to ve výroku " neodsuzujme lidi, aby jednou pak neodsuzovali nás " " buďme laskaví jako my když chceme laskavost od druhých lidí " viz včerejší téma v tv.

120 Blogger | 1. ledna 2008 v 0:03 | Reagovat

S velkou lítostí oznamuji že http://www.euromedia.blog.cz k novému roku 2008 odešel do věčných internetových lovišť. Právě k půl noci blog na téma Zeptej se osudu byl zrušen. S pánem bohem.

121 Fundovaný astrolog ??? | 1. ledna 2008 v 2:56 | Reagovat

Spíše p.Maxa přibral hezkých pár kilo.Takto vypadá už opravdu jako ženská a obtloustlá.Jako pro diváka je i značně iritující neustálé nahazování té jeho patky a šťourání v uchu - spojení s režií - neprofesionální.Nicméně můžeme s úspěchem konstatovat,že p. Maxovi můžeme udělat pá pá.

Doufal jsem,že Silvestrovské vydání bude slavnostní a zábavné jako loni s p. Košanovou, leč to by musel vystupovati v ten den někdo jiný.Těšme se již teď od 2.ledna 2008 na nový pořad Volejte Věštce, nové protagonisty a profesionálnější vysílání.To však nesmí býti více z Maďarska,jako dosud,uvidíme a doufejme,že Primu rozum navštívil.Pozdě,ale přece.

122 Fundovaný astrolog ??? | 1. ledna 2008 v 2:56 | Reagovat

Spíše p.Maxa přibral hezkých pár kilo.Takto vypadá už opravdu jako ženská a obtloustlá.Jako pro diváka je i značně iritující neustálé nahazování té jeho patky a šťourání v uchu - spojení s režií - neprofesionální.Nicméně můžeme s úspěchem konstatovat,že p. Maxovi můžeme udělat pá pá.

Doufal jsem,že Silvestrovské vydání bude slavnostní a zábavné jako loni s p. Košanovou, leč to by musel vystupovati v ten den někdo jiný.Těšme se již teď od 2.ledna 2008 na nový pořad Volejte Věštce, nové protagonisty a profesionálnější vysílání.To však nesmí býti více z Maďarska,jako dosud,uvidíme a doufejme,že Primu rozum navštívil.Pozdě,ale přece.

123 Markéta | 1. ledna 2008 v 12:10 | Reagovat

Pro Bloggera:

Milý Bloggere,

to je taková škoda, že jste ten Váš blog zrušil... Opravdu jste musel? Tolik Vám to dalo práce, ho vytvořit...

A prosím, opravdu je nutné odstraňovat ta videa Zeptej se osudu i z toho video.google.com? Stálo Vás to tolik času, nahrát si je, umístit je tam a odstranit je je opravdu škoda, ne? Prosím, zvažte, že byste je tam nechal. Je to i hezká vzpomínka, když už pořad není...

Děkuji moc, Markéta

124 liška | E-mail | 1. ledna 2008 v 12:52 | Reagovat

Dobrý den,

ačkoli někteří lidé nevěří na karty, ale od té doby, co si moje máma se sestrou nechaly vyčíst budoucnost (ne z karet), tak se jim to částečně mění, sestra si našla kluka a dokonce i 25 - ti letého, možná tomuto někteří nevěříte, ale já jsem tomu prostě začala věřit, ale to je samozdřejmě věc názoru.

Prosím Vás, neznáte někdo mail na nějakého moderátora pořadu Zeptej se Osudu (nebo karet)? Kdyby jste mi to poslali na mail, byla bych moc ráda.

125 Blogger | 1. ledna 2008 v 14:45 | Reagovat

Markéto, přemluvila jste mne, dobrá, já to tedy na tom serveru video.google.com nechám ale blog už jsem odstranil.

A nechci papouškovat něčí slova ale jak se říkává " Jednou něco začíná a jednou pak to skončí " Každá událost má svůj začátek a konec, nic netrvá věčně ani lidský život.

A možná paní Markéto či slečno Markéto, pokud ten nový pořad Volejte Věštce bude mít konečně lepší úroveń a bude aspoň trochu moderovaný a nebude to o jednom člověku ten pořad, tak možná pár dílů nahraji na video a možná zřídím nový blog čistě k tomuto pořadu, ale opravdu jen možná. Momentálně mám na starosti jiné věci.

126 Fundovaný atrolog??? | 2. ledna 2008 v 16:04 | Reagovat

Bloggere,snad to bude dobré,ten nový pořad Volejte Věštce.Tentokrát najali fakt profesionály.Pokud to bude vyrábět Prima osobně,né Maďaři,tak snad i pořad celkově dobře dopadne.

Všechny dámy jsou opravdu špičky v oboru!Publikují v časopisech,přednáší,vydávají, pořádají kurzy,na Primě jsme mnohé viděli v jiných pořadech,účinkují pravidelně na rádiu Hey,podrobnosti o nich vždy na jejich webech,mají ho všechny.

Např.p.Marie Plášilová - http://mujweb.cz/www/poradnazdravi/ pravidelně vystupuje na Mezinárodním ezoterickém veletrhu,je fantastická.(Mimochodem bere 350 Kč za hodinu a p.Maxa od 1.000 do 2.000 Kč za hodinu!!!)

Janku Skálovou - http://www.janaskalova.estranky.cz/ posloucám každé úterý na rádiu Hey.Má i mistrovksý stupeń reiky a pořádá kurzy,samozřejmě cirtifikované.

Marie Gita Gabrielli - více na http://www.gabrielli.cz/ to je něco, umělkyně,moderovala i na rádiu Evropa 2,působila v cizině, píše knihy,pořádá semináře a je nádherná.

Ivana Regina Kupcová Sádlová - http://www.volny.cz/ivana.sadlova/ další mimořádně půvabná a kultivovaná dáma,vydala nádherné CD a v televizi je také jako doma, pořad měla i v rádiu.

Takže konečně elita,dámy, které umí i mluvit a znamenají něco ve svém oboru.Všechny zaštiťuje i asociace.

Pokud bude dobrý pořad i výrobně - studio,hudba,kamera, střih, bude to úspěch a máme se na co těšit.Tak kéž by.Uvidíme večer.

127 Fundovaný atrolog??? | 2. ledna 2008 v 16:20 | Reagovat

Jinak Prima bude vydělávat ještě více.Neboť u nové "magické" linky rozšířila hlasový strom.Kdo nebude přepojen do TV studia,bude mít možnost nechat se přepojit na xxx dalších věštců na lince.Ti budou doma an telefonu.Ale pořád platí minuta za 70 Kč a věštci budou natahovat hovor,stejně jako u erotických linek.Půlhodina vás vyjde na 2.100 Kč!!!Pozo na to!

128 Fundovaný astrolog??? | 3. ledna 2008 v 1:29 | Reagovat

Tak nevím,mám strach,aby Volejte Věštce nedopadlo jako Sexy šance,zlatá Nekonečná šance s Vlastíkem, Evičkou a dalšími, to mělo spád a bylo to i vtipné! Tady je vyžilá blondýna,která neumí mluvit,přeříkává se,mluví těžce nespisovně a dokola opakuje stupidní otázku a hlavně jen telefonní číslo.To i na Nově Snadná výhra měla lepší úroveň,tam byli alespoň moderátoři,ne nějaká modelka od hokejisty Dudy.Vypadá tu šíleně staře, jak nějaká k.... z domu s lucerničkou.Vypadá to jak z Maďarska.Úplně trnu,jak dopadnou věštci.Pořadí měli zvolit obráceně,tohle přežít může jen otrlec.Prima nemá rozum.

129 Fundovaný astrolog??? | 3. ledna 2008 v 3:01 | Reagovat

Tak je již jasné,že Volejte Věštce vyrábí Prima,bylo to v titulcích na konci.Udivilo mne,že nebylo žádné studio,jen křeslo, stůl a pozadí bylo totiž jen naklíčované,jako u počasí či zpráv.Ani kamera nebyla v pohybu, žádné přibližování,detaily, jen přepínání na věštce a karty, moc statické.Ale věštkyně Ivana Regína Kupcová Sádlová - http://www.volny.cz/ivana.sadlova/ byla vynikající,mluví výborně,jasně, stručně, výstižně,neopakuje se,každému vše poví srozumitelně,k věci.Ale tím,že se jedná o monolog je to pořad hlavně opět pro volající a ne diváky.Mrskali jeden hovor za druhým,bylo jich snad 20?, takže žádná témata nás asi nečekají.Výzva k volání,číslo a výklad. Zase to ale mělo spád,to je pravda,rychle to uteklo.Jinak kvalita zvuku, hovorů dobrá, diváci byli perfektně slyšet, nic nešumělo, nevazbilo,hudba také netušila, technicky prostě kvalitnější,to bylo znát. Prima asi ještě měla potíže s novým  audiotextovým číslem,pro věštění zajistila novou linku,číslo, má to i na webu, ale asi nebylo v provozu, ani hlasový strom,tak lidé volali na normální pražskou pevnou linku a dle tarifu,takže za pár kaček,prý jako bonus? , takže asi volali jak o život :-) Pocity musím nechat dojít,jsem zvědav na vaše?

130 Fundovaný sexuolog ??? | 5. ledna 2008 v 17:09 | Reagovat

Tak jsem se dneska díval na pořad Sexy Chance a byla tam jedna prima blondýnečka a mluvila k divákům jako nějaká lehká děva, když láká své klienty na sex.

Nic ve zlým, byla fakt pěkná, měla takovou zvláštní barvu v hlasu, krásný kukadla, parkrát se během živého přenosu prošla po studiu měla sexy oblečení, sexy stehýnka, a když diváky lákala na volání, musel jsem u toho onanovat. Fakt nádherná blondýnečka, takový střeštěný andílek. Pokud se živí sexem, budu rád, pokud mi někdo řekne, jak se jmenuje a já si ji pak vyhledám v nějakém eskort servisu.

131 Fundovaný sexuolog ??? | 5. ledna 2008 v 17:22 | Reagovat

Nejvíce byla rozkošná, jak napovídala divákům, jaké to přísloví vlastně zní a jak se jí to přísloví moc nelíbí to mne úplně rozpálila k větší onanii. :-))

Škoda, že zítra už tam nebude.

132 Fundovaný astrolog??? | 6. ledna 2008 v 0:44 | Reagovat

Kdyby sis přečetl titulky, co běží na konci pořadu,nebo se podíval na web Primy,věděl bys, že to byla Hana Mašlíková. Ta blondýnka s mikádem alá Victoria Beckham. Účinkovala i v reality show Trosečník a vůbec noviny plnila tím, když si nechala udělat plastické poprsí, vztahy se svými hokejisty a bulvár vůbec. Asi se moc neorientuješ a tyto noviny nečteš, vychází to ale i an entu, dneka byla v Šípu. Asi máš holt mozek zatemněn jinými věcmi.Vůbec ti ale chybí invence, opičit se skoro i nickem. Fundovaný i s těmi otazníky??? Jinak spíše lítost nad tebou a vůbec, koho to zajímá. Radši si najdi babu vhodnou pro tebe. Pouze chudáci tvého ražení se ukájí a  hlavně prezentují to tímto způsobem. Takto na nikoho dojem neuděláš, jen opovržení, a lítost.Doufám, že to administrátor, jak bude mít čas, vymaže.

133 Fundovaný astrolog??? | 6. ledna 2008 v 0:45 | Reagovat

Jo a tahle diskuze je k jinýmu pořadu - Zeptej se osudu - nyní Volejte Věštce.

134 Markéta | 6. ledna 2008 v 7:22 | Reagovat

Pro Bloggera:

Milý Bloggere, ani nevíte, jakou jste mi udělal radost...děkuju moc! Opravdu, moc děkuju. A můžu tedy doufat, že tam ta videa necháte už napořád? On je to pro mě takový jakoby itelektuální Večerníček, když třeba musím v noci žehlit nebo něco přepisovat nebo dělat nějakou jinou monotónní práci, která nevyžaduje intelektuální soustředění, nýbrž pouze rutinu, tak místo abych si k tomu pustila rádio nebo CD, tak si vyberu nějaký díl Zeptej se osudu, pustím si to a poslouchám, co nám účinkující povídá za téma. A třeba povídání Valiky o Astrologických domech se dalo poslouchat několikrát, protože si to pak člověk lépe zapamatoval a vlastně si to tak nějak nenásilně uložil do paměti, místo aby to musel biflovat z knížek - což musí nakonec stejně, když se tomu chce věnovat seriózně, ale základy už v hlavě díky opakovanému poslouchání každého dílu člověk má.

Tak ještě jednou moc děkuju, že to tam necháte, prosím, opust'te myšlenku, že byste to kdy smazal :-)! Bylo by to zbytečné a hlavně velká škoda.

Jen si tak říkám, že možná, kdybych Vás úpěnlivě a poníženě poprosila už před koncem roku, abyste nerušil ani ten Váš hezký blog (a Bůh ví, že jsem to měla v úmyslu a jen moje extrémní stydlivost mi v tom zabránila), tak že byste ho možná také nezrušil... Já jsem si říkala, proč ho rušíte, když tam nikomu nevadí, nepřekáží, nic se za něj - pokud vím - neplatí, a když jste na něj už neměl náladu a čas, tak jste ho prostě mohl jen tak nechat svému osudu a on by si žil dále nerušeně vlastním životem a myslím, že by bylo hodně lidí, kteří by na něj zabrousili, at´ už proto, že by hledali kontakty na účinkující, které tam byly k nalezení, nebo jiné zajímavé adresy a odkazy, které tam bylo možno najít, a nebo jen z prosté nostalgie nad starým dobrým Zeptej se osudu s milými, kultivovanými účinkujícími a zajímavými a poučnými tématy. Toho už se asi nedočkáme, že... Ach jo. Je toho Vašeho blogu opravdu škoda, ale co se dá dělat. Hlavně že tedy ta videa na google jsou zachráněná :-).

Tak Vám tedy ještě jednou děkuju, udělal jste mi velkou radost. Mějte se moc hezky, Markéta

135 Fundovaný vyhledávač ??? | 7. ledna 2008 v 21:05 | Reagovat

Paní Markéto, kdybyste důkladněji používala vyhledávač Google, zjistila byste, že blog euromedia se dá najít i v tzv. internetovém záhrobí tam se skladují všechny navštěvované internetové stránky,které jsou třeba dnes zrušeny.

Velice vřele bych vám doporučoval http://www.webarchive.org a tam si zadejte adresu blogu a vyhledá vám to přesně pro určitý rok. Jedná se skutečně o internetový hřbitov.

136 Fundovaný vyhledávač ??? | 7. ledna 2008 v 21:12 | Reagovat

Paní Markéto, teď se omlouvám, špatně jsem to napsal, ty stránky jsou

http://web.archive.org/

Ale že jste to vy, tak vám dám ještě jednu adresu

http://64.233.183.104/search?q=cache:UMWQ2a9ZEqwJ:euromedia.blog.cz/0709

137 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

138 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

139 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

140 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

141 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

142 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

143 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

144 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

145 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

146 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:26 | Reagovat

Koukám,zase někdo jedl nápaditou a vtipnou kaši, nebo to je ironie, parodie? Fundovaný sexulolog??? a teď zase Fundovaný vyhledávač???. Jo, holt jen jeden je ale první a originál.

Hlavně, aby vás to, paní Markéto, nepřesměrovalo na super placené, žluté linky, či zavirované stránky, opatrně.

147 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

148 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

149 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

150 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

151 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

152 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

153 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

154 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

155 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

156 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

157 Fundovaný astrolog | 7. ledna 2008 v 22:27 | Reagovat

Překlep - sexuolog. Proč se to nakopírovalo x krát, nevím. Odeslal jsem to jen jednou.

158 Milan | 8. ledna 2008 v 20:28 | Reagovat

Hej astrologu, kde to žijete ? Paní Markétu zbytečně, ale úplně zbytečně vyrujete před těmito stránkami, že by ji to mohlo přesměrovat na super placené žluté linky jelikož kdo v dnešní době používá dial-up.

Spousta lidí používá WiFi, ADSl, Cabel Network, GPRS ale rozhodně dneska už skoro nikdo nepoužívá vytáčené připojení k internetu. To vaše varování bylo opravdu, ale opravdu nemístné.

159 Danka | 9. ledna 2008 v 1:21 | Reagovat

Tak to byste se pane Milane, divil. Naší sousedce se něco podobného stalo. Výsledkem byla faktura na 25.000 Kč a už rok s tím má nepříjemnosti a oplétačky.Důvěřuj ,ale prověřuj. Mí rodiče měli ještě snad předloni normálně od Českého Telecomu vytáčení přes pevnou linku. Buď mohli volat nebo být na internetu. Teď už také mají ADSL.Na menších městech, vesnicích a ti, co mají pevnou linku, často ještě nepřešli na ADSL.Lepší varovat, než dostat někoho do maléru. Nemůžete vědět, jaké připojení paní Markéta má. Nemusí to být placené linky,ale zavirovné stránky apod.Nebudete mít zrovna aktualizovaný antivirák, a je to.Trojský koně skáčou všude možně.Pár jsem jich už chytla,naštěstí úspěšně a zlikvidovala.

160 Bob | 9. ledna 2008 v 19:50 | Reagovat

Danko, to, že někdo nemá pořádně zabezpečený počítač je jeho pouze chyba a nesmí to svádět na nějaké internetové stránky. Pokud má silný Firewall tak se nemusí ničeho obávat.

161 Markéta | 10. ledna 2008 v 7:56 | Reagovat

Pro Fundovaného vyhledávače:

Děkuju moc za radu, zkoušela jsem to najít - blog Euromedia - podle Vámi udané adresy - a nepovedlo se mi to. Tak si ted' nevím rady ... poradíte, prosím? Děkuju, Markéta

162 V | 10. ledna 2008 v 14:41 | Reagovat

zdravim Marketka

posielam kde najdete to co hladate

video.google.com

a potom zadajte hore do okienka:zeptej se osudu

a este ak vas to zaujima

www.joj.sk

tam si dajte: relacie

a potom: skutocne pribehy

pozdravujem vas Marketka

pa...:))

Valika

163 Major Kalina | 11. ledna 2008 v 23:28 | Reagovat

Víte soudruzi, že náš soudruh Kamil Maxa byl před rokem 1989 věrným svazákem SSM ? více na http://www.lidovky.cz/historie-obrazem.asp

164 Danka | 12. ledna 2008 v 11:48 | Reagovat

Včera jsem viděla ten díl s Marií Gitou Gabrieli a byla jsem nadšená.Mluvila perfektně,z nových nejlíp.Všechy ty paí jsou jinak výborné.Tak konkrétně a podrobně.Přitom ráznější,ale lidská a tipná.Ale otvírala oči.Žádné mazání medu kolem pusy.A v hlavně má asi počítač.Musím se smát,jak tam p.Maxa vždycky popsal papíry,počítal datumy a nikdy neřekl jediné číslo výpočet,zdůvodnění,dokonce ani znamení.Tahle paní nemá žádný počítač a z hlavy řekně jak o člověku,i čínská znamení,čísla, naše znamení a ještě odpoví na otázku.Mně se líbila nejvíc.Taky lidi volají jak o život.

Taky se mi líbí,že zůstávají na telefonu,nedochází k nedorozuměním.Mohou položit doplňující dotaz,dokonce i druhý. Nejen jedna otázka jako dřív.

Včera taky říkali,že kdo není přpojen do studia,tak je přepojen na další věštkyně.To je asi novinka.Někdo je možná rád,nechce to řešit před národem.

165 Fundovaný Informátor | 12. ledna 2008 v 19:29 | Reagovat

A danko vězte, že Kamil Maxa bude i v tomto pořadu. Ale bude tam až v létě až vyprší 6 měsíční ochranná lhůta. Konkrétně tam bude až v druhé polovině letního období.

166 Danka | 12. ledna 2008 v 19:54 | Reagovat

No,to se mi moc nezdá.Kdoví,co bude za půl roku.Od února má Prima přece novýho generálního ředitele a všecho může být jinak. Pořad může šmahem zrušit a být zase jiný.A já myslím,že byl určitě důvod,proč už tam není.Stačí si poslechnout všechny účinkující dámy - i z zěch předchozích i ty nové a i laikovi to dojde. I to, co se tady na tom blogu psalo. Na každýho holt dojde.Navíc dle zákona bývají tyto lhůty minimálně roční,většinou dvouleté.

167 Danka | 12. ledna 2008 v 20:01 | Reagovat

Navíc teď ten pořad má konečně lepší úroveň.Prostě to Češi umí vyrobit kvalitěji.Nebudou si chtít zkazit pověst nebo jí spojit s Maďarskem. Pořad má spád,lepší časy,lepší styl a vynikající věštkyně,všechny.A lidi to poznali.Dříve jim za pořad volalo 6 nebo maximálně 10 lidí - vzpomeňte si,většci museli neustále nabádat,aby jim vůbec někdo zavolal,pmalu se doprošovat a teď jich je snad 30 za pořad. A to jde předtím ta šílená Sexy šance,a to musí vydržet opravdu silné nátury.

168 DVD Seller | 16. ledna 2008 v 12:06 | Reagovat

Tak a je to tady, právě vychází za 1 999,- Kč DVD seriál  "Zeptej se osudu ", uvidíte některé odvysílané epizody od června 2006 do prosince 2007 právě teď vycházejí na DVD. Jedná se o DVD box set tedy 20 DVD disků zabalene v kartonové krabičce  Jedná se o dvouvrstvá DVD média taktéž označena DVD9.

Převážně se jedná o tzv. sestřihy. Každá epizoda zeptej se osudu byla sestříhána na 25 minut z původních 60 minut. Neuvidíte tam zejména výklady karet pro diváky, ale uvidíte pouze témata ke kterým se vyjadřují hosté a moderátoři. Obraz je ve formátu MPEG-2  

Koupit si ho budete moci jen u specializovaných prodejců DVD.

169 Danka | 16. ledna 2008 v 15:54 | Reagovat

To bude mít někdo problém.To si jako nahrával nějaký divák jednotlivé díly, sestříhal a je, vypáli na disk a bude je chtít zpeněžit? Za pirátství jsou hodně velké pokuty. Práva ,jak tu již někdo psal, přece totiž vlastní výrobce, a to maďarská společnost Telemedia,pak ještě Media Suport, max. Prima TV. Takže aby někdo neměl malér. Žádný legální oficiální prodejce si tohle nedovolí,přišel by o živonost a poldy mít na krku, finančák a pokutu v miliónech.Zase tu někdo mystifikuje,ne? A odkup práv je takový, že by se to nevyplatilo ta tuto cenu.

Radši,kdyby Prima měla pořádná archív na pořady a vyřešilo by se to se všemi pořady.

170 Scalexx | 18. ledna 2008 v 11:50 | Reagovat

No jo, Danko, Prima je televize 20.století a to žijeme už v 21.století. Ať je konkurenční tv nova jáká je, ale už dávno vysílá v širokoúhlém formátu 16:9 a své pořady a některé filmy vysílá v HD technologii.

A to nemluvím o tom, že nova má pěkný zpravodajský a informační web včetně své placené půjčovny a videoarchívu zdarma.

Za to Prima jede po staru, vysilá pro CRT televizory ve formátu 4:3 a širokoúhlé pořady ořezává na CRT formát. A to nemluvím o webu tv prima, to není web, ale patlanice, člověk se v tom nedokáže intuitivně orientovat.

Prima, by měla už něco se sebou udělat, nejen že změnila své logo, ale měla by změnit i svůj web, a vysílání předělat na digitální obraz HD, na co si ti lidé kupují set top boxy, když prima neustále vysílá ve starém formátu ?

171 fundovaná divačka | 26. ledna 2008 v 3:38 | Reagovat

na věštce se nedá koukat. jedna šišlá, druhá vypadá, jako by si právě odskočila od plotny... na další už jsem radši nekoukala.

vraťte nám Valiku!!!!!!!!!!!

172 fundovaná divačka | 26. ledna 2008 v 3:42 | Reagovat

danka: to myslíte vážně, že v Osudu museli nabádat lidi, aby vůbec volali? odkud jste spadla? nečetla jste, co tu psali lidi? že volali a volali, ale nebyli přepojeni? svatá prostato...

173 Danka | 26. ledna 2008 v 21:33 | Reagovat

Paní Divačko,lidi toho nepsali,všemu se přece věřit nedá.Každý pořad chce změny.Valika byla fajn.Ale teď už se to netočí prý v tom Maďarsku,kde to měla za humny,ale tady v Praze.A to je na denní dojíždění jednou tak daleko.Dneska se všude šetří a hotel jí tu asi Prima platit nebude.Tehdy zase měla potíže s vyjadřováním p.Malíková a značně zvláštně mluvil pan Maxa.P. Košanová se mi moc líbila,stejně jako ta Valika.Bohužel jsou i lidi,ti mladí,co jim vadí slovenština,už nerozumí jako my. Mně se líbí,že teď to není tak streotypní,že se střídají po 3 dnech a ne 2 týdnech a že to má spád, jeden hovor za druhým. Moc se mi líbí ta paní, co dělá i ta čínská znamení,ta mluví super,věcně,konkrétně.Výborné je i to,že se lidé vyjadřují,nevyhodí je z linky hned.A že uspokojí víc lidí,že jsou na příjmu i další věštci,tak neošidí ty chudáky na automatu,jako tehdy.

A nevím,proč ke mně mluvíte tak hrubě a hned mne napadáte,mohu si psát své názory, jak chci a souhlasit nemusíte vůbec.

Vím,dobře, že se lidé nedovolali, nepsala jsem že za to věštci mohli, ale pořad byl udělán špatně,že museli i tak lidi nabádat a dělali to,neříkám,že jejich chyba, ale tehdejší režie a výrobce.

Teď to má lepší časy,to je taky výhoda.Mohu to občas vidět,dříve jsme spíše nahrávala, a to není ono.

Myslím,že vzhled opravdu není prioritní.To asi nejste moc duchovní typ,že takto odsuzujete lidi.Ještě se mi líbí ta paní, co to zahajovala,taky mluví skvěle.Všechny je ale vidět, že to mu rozumí a jsou to renomované odbornice s praxí.

Navíc stále to není a nikdy nebyl pořad pro diváky,koukání, ale přece pro volající a TV, která tím vydělává, a to se nezmění.Je to trend doby a pořadů.To byste mohla odtušit.Je zajímá jen to číslo, které se provolá, ne že se to někomu nelíbí, ať se třeba nikdo nedívá,hlavně,že se volá.

174 Danka | 26. ledna 2008 v 21:39 | Reagovat

Scalexxi. To je fakt.Prima jako jediná nemá řádný TV archív, jako ČT i Nova. Ani se mi nelíbí ten nový design, logo,měnící barvy. A nejhorší je snad nprávě ový web, tmavý, ponurý,nepřehledný a neaktualizovaný.Vypadá to amatérsky.Jsem zvědavá na ty nový Zprávy.S Novou nebudou mít šanci a tohle je může dorazit úplně,trochu velký sousto jít ve Zprávách proti Nově, ta má jiný možnosti a hlavně finance.Záleží zda teď vše na novém vedení a řediteli Primy,zjara,ale kolikáte vedení už? A pořádprůšvihy a jde to dolů.Ale těším se na Šmuclera a  Milionáře, teda uvidíme,jak ho uchopí Prima.

175 Danka | 26. ledna 2008 v 21:45 | Reagovat

Ještě k p.Divačce,jen zlomek lidí má šanci a čte tento Blog.Takže 90% lidí si opravdu zřejmě myslí,že tehdy jim volali za hodinu "3" lidi a dneska 30.Mohou si to vysvětlit lepším časem,ale jinak to pravdu ty předchozí věštce spíše kompromituje,shazuje. Ne všichni lidi mají internet - právě hlavně důchodci, kteří to sledovali asi nejvíc nebo už vůbec nečtou diskuze, chaty, natož tam přispívají.Plno lidí ani nepoznalo,že je to jiný nový pořad,předtím měnili studia x krát a název ani tehdy ani teď neznají. Prostě jsou tam v noci nějaký kartáři a hotovo.To vám řekne bežný nepravidelný divák.

176 Kamil | 27. ledna 2008 v 20:04 | Reagovat

Tak tento nový pořad je absolutně nudný, nezajímavý a divák se z něj na rozdíl od Zeptej se osudu vůbec nic nedozví. Vůbec se mi nelíbí, že ty hovory jsou jak na běžícím páse. Sotva Jana Skácelová něco nakousne tak hned drnčí telefon, ještě ani nestihne divákovi dokončit myšlenku a opět drnčí telefon.

Tohle je 100x horší než když to vyráběla TeleMedia.  Tam měl host mnohem větší prostor, mohl  divákovi říct o horoskopech, o čtyřech dohodách o celestýnském proroctví a dozvěděl se toho víc než nyní. Teď teprve je ten pořad pro volající než pro tv diváky.

Viděl jsem pár dílů, ale už nikdy více nechci se na tento pořad koukat, je to jako ve fabrice, kdy se jede na zakázku, dokončí se zakázka, načne se další. Žádná pauza, nic takovýho.

Maďaři byli holt lepší.

177 Danka | 28. ledna 2008 v 19:48 | Reagovat

Kamile,Telemedia měla pořád problémy se zvukem,řvoucí hudbou, že nebylo slyšet hosta, obrazem.A dolovala jen český lidi,ale tak,aby se to navenek nepoznalo.Tehdy to bylo ještě víc zaměřeno na volající než dnes.To,že dali prostor kartářům,kteří jim v tom pomáhali,mělo jediný důvod,aby co nejdéle drželi lidi na lince - automatu a vyždímali z nich více peněz.To byl záměr,proč nepřepli víc lidí.Kdyby ty lidi neviseli na automatu,bylo by to v pořádku.Záměr byl i ten, aby nabádali ty lidi k volání.Prima je v tomto čestnější,platí jen ten,kdo dostane výklad,ať ze studia nebo od dalších,co jsou na lince.Ne,že provoláte 3 tisíce i víc a nemluvíte s nikým a nacpete kapsu Maďarům.Co se týká těch témat,dneska je na trhu tolik knih,koná se mnoho seminářů,na intrenetu je úplně vše,že koho to zajímá,cestu si vždy najde.Navíc paní Valika či Marcela Košanová krásně téma podali.Ale nikdo víc.Paní Malíková v těch pauzách doslova trpěla, to bylo vidět,že má problém a p. Maxa vyprávěl někdy takové šílenosti,že člověk si říkal,že to snad ani není možný v celoplošné televizi.Navíc součastí hosté jsou opravdu kvalitní a špičky v daném oboru,žádní šarlatáni.Mně se líbí, že je hodně hovorů,slyším víc lidí,víc otázek,příběhů a nejen monolog kartáře, uprostřed přerušený hovorem a opakování telefonního čísla.Chápu ale,že každý dává přednost něčemu jinému,akorát mi ty vaše argumenty přijdou mírně absurdní.

178 Danka | 28. ledna 2008 v 19:55 | Reagovat

Navíc to není talk show kartáře,cílem je snad odpovědět více lidem ,ne? Pomoci více lidem.Ne si tam dělat přednášky.K tomu ten pořad neslouží.Tito všichni hosté publikují knihy a přednáší na veletrzích, seminářích,kurzech.Takže, koho zajímají,najde si je,všichni mají web.Mohou si je poslechnout na věci k tomu určené.Proč by měli zneužívat televizní čas,když tam volá stovka nešťastných lidí.To vždy lidem vadilo,že se kartář vykecává,člověk visí na drátě a není i tak  spojen a ještě kartář prosí volejte, volejte.Člověk volá a  nic a pak mu ještě přišla faktura na pár stovek či tisíc.Podvod to byl.Takže ti, co potřebují pomoct a snaží se dovolat,jsou konečně spokojeni.

179 Libuše | 31. ledna 2008 v 13:26 | Reagovat

Právě plno lidí se přestalo na pořad dívat, protože se těšili na určité téma, cizí osudy je prý nezajímaj. A je to fakt, mohu zavolat kartáři rovnou (viz inzerce v některých novinách) a nemusím ho vidět v obraze, navíc je to levnější.

180 Danka | 1. února 2008 v 12:11 | Reagovat

Že by se Čecháčkové nezajímali o cizí osudy? Ještě někteří škodolibě,jaké mají ostatní problémy? Pramalé výjimky.

181 Danka | 1. února 2008 v 12:13 | Reagovat

A nebudeme si dělat iluze,tolik lidí to nikdy nemohlo sledovat.Naopak díky současnému a hlavně pravidelnému času  a častému střídání hostů přibyli noví, co o starém typu neměli ani potuchy, že existuje.Protože tehdy byly běžné časy i ve 3-4 ráno. Dneska po 1.hodině.To je pro pracujícího člověka rozdíl.I když hlavně pořad vždycky sledovali důchodci,i díky tomu času,to si teda myslím.Vemte si tehdejší datumy narození a teď spousta mladších a hodně i mužů.

182 Kamil | 2. února 2008 v 15:23 | Reagovat

Teda to je ale úroveň toho nového pořadu a jejích hostů. To je opravdu vrchol drzosti samotné televize.

Včera tam volal pán,který má zdravotní potíže a chtěl vědět, jak to s ním bude v životě pokračovat. A ta ženská Gabriela mu říkala úplně něco jiného ve smyslu " Já vám nedokáži říct, co vás čeká v příštím životě ", pak použila jakési kyvadlo a i slepej by poznal, že ho sama rozkmitala a pak řekla " vaše zdraví je v pohodě " hlavně, že ten chlap si stěžoval na chodící ústrojí.

Úroveň kartářů se oproti pořadu Zeptej se osudu hrozně zhoršil. Neumí vůbec mluvit, šišlají, nebo ráčkují a ještě odpovídají na něco na co se tazatel neptal.

Ještě štěstí, že zanedlouho bude na nově pořad " Noční věštírna",kterou bude vyrábět Telemedia a společnost Erika a.s.

183 Zdeněk | 2. února 2008 v 23:16 | Reagovat

Pane Kamile (asi Maxo, že?), jestli někdo šišlal, tak leda vy. A ty vaše omyly a nesmysly by se ani nedaly spočítat.Konkrétní jste nebyl nikdy.Nějak vám obrazovka chybí nebo snad ty finance?Chcete si vymodlit Noční věštírnu?Všichni tito noví věštci jsou narozdíl od vás opravdu renomovaní,vzdělaní v daném oboru,v asociaci astrologické a numerologické a mají platné certifikáty pro své disciplíny.Žádní samoukové a vykukové.A to, že špiníte takové lidi o vás a vašem rádoby "duchovním" zaměření ukazuje něco jiného. Buďte nad věcí, nesuďte, nekritizujte, pokud to není konstruktivní, to jste vždy kázal, ne. Pro vás to snad neplatí? Když už vám to dojde?

Telemedia vyprodukovat kvalitu nikdy neuměla, zřejmě ani nechtěla (narozdíl od Primy) a Erika umí výborně akorát zarábět peníze.Už spolu přece dělali a skončilo to fiaskem, všichni chtěli ukrojit z koláče víc prachů.

184 Libuše | 3. února 2008 v 17:44 | Reagovat

Danko, "plno" píšu na základě mých zkušeností z okolí, ale i příbuzných zdaleka. Nevím, kolik lidí se koukalo v globálu.

Navíc pracující, aby neponocoval, si pomohl vymožeností 20. stol.

A k té hodině: z TV programu čtu, že Věštec začínal dnes v noci ve 2.30.

185 Zdeněk | 3. února 2008 v 23:01 | Reagovat

Co mohu já říci, když vidím pořad live, zejména pokud se jedná o přímý přenos, živé vysílání, má to úplně jiné kouzlo a atmosféru, než pokud se dívám ze záznamu DVD nebo videa. Hlavně, pokud noční pořad sleduji za "bílého dne". Dneska začínají v 1 hodinu. Kolikrát si něco nahraji a ani není čas, kdy si to pustit. Podle novému schématu začínají často i před 1 hodinou, pouze soboty, jako právě včerejšek, začínají pozdě, kolem 2.hodiny. Záleží na délce předcházejících filmů.

Myslím si, že zde sledovanost nikdy nebyla podstatná, spíše počet telefonujících,dle toho se odvíjí životnost tohoto typu pořadu. Navíc časy po půlnoci nejsou žádný prime-time,takže opravdu sledovanost roli nehraje,ani při prodeji reklamního času,v ten čas je nejlevnější,neboť sledovanost z celého dne bývá prokazatelně nejnižší, může jít o pár tisícovek lidí.

186 Libuše | 4. února 2008 v 6:45 | Reagovat

Aby neunikla podstata mého prvního příspěvku: Lidi táhla = zajímala TÉMATA.

187 Zdeněk | 4. února 2008 v 12:57 | Reagovat

Já bych ty lidi rozdělil. Ano, diváky zajímala témata. Volající nezajímala témata.

Volající se na to dívali opačně. Ti měli problém, během toho, co věštec vyprávěl své téma se marně snažili dovolat do studia,viseli na automatu, takže žádné téma stejně neposlouchali.

A zřejmě vždy bylo víc těch volajících, než diváků, co pořad živili, jinak by už dávno nebyl.

188 Zdeněk | 4. února 2008 v 13:06 | Reagovat

Navíc maďarská produkce nevymyslela témata kvůli divákům, ale jen a jen proto, aby volalo více lidí a oni inkasovali. Během té 10 min. pauzy, co bylo téma, se logicky snažilo volat více lidí. Mohlo jich najednou viset i 100 na lince, čekali 10 minut na spojení a korunky tekli. Platili i ti, co nikdy ve studiu nebyli, to byl ten trik. Jejich cílem bylo pustit co nejméně hovorů. A než by věštci jen opakovali tel. číslo, radši si připravili téma. A Primu zaplavovali stížnosti a žaloby. Chápu, že vy jako divák máte jiný úhel pohledu. Vaše peníze to nebyly. problém jste také neměla, cizí vám byly logicky jedno, i že se někdo sanží dovolat. Od Primy beru jako fér, že se snaží naopak odpovědět co nevíce lidem a hlavně všichni co platí, něco dostanou. Už to nezavání podvodem a zlodějnou. A to bychom měli podporovat. Ano, vy chcete své téma. I když víte, proč tam bylo? I za tu daň nešťastníků? Tisícové tel. účty? Jiní ne, a to dokazují ti všichni, co tam denně volají, a že jich je spousta.

189 Kamil | 5. února 2008 v 12:15 | Reagovat

Zdeněku, vy jste ale nějakej chytrej co :-o

Jinak se už nemůžu dočkat na "noční věštírnu" na nově, chce to ještě pár neděl vyčkat a bude tu opět podobný pořad s maďarskou produkcí.

Co se týče toho rozčílování týkající se toho, že lidé nechali několika tisícové koruny a nedovolali se, tak to není žádný podvod, jak se tu Zdeněk rozčiloval, tohle má stejný regule jako soutěžní pořady typu " sexy šance ", tedy více lidí se dovolat a automat člověka vylosuje a ten, kdo bude mít štěstí se do pořadu dovolá.

Já stále tvrdím, že nejlepší je individuální osobní návštěva, tam to výjde mnohem méně, ikdyž regulační poplatky se skoro dneska všude platí. U lékaře platíte 30,- Kč ale na telefoní lince a při připojení do studia platíte ještě více, to je prostě komerční služba jakákoliv jiná.

190 Zdeněk | 5. února 2008 v 13:55 | Reagovat

Pochybuju,že by TV Nova se dala dohromady s Maďary. Nova má svá studia, lidi i peníze a není zvyklá se dělit o výdělky.Navíc Rumunské vedení by tomu nakloněno nebylo. Jde jí i o technickou kvalitu přenosu.Což Maďaři nezvládnou.I Snadnou výhru Nova dělala sama, s Erikou.

Nova, pokud vím, věštkyně, a to špičkové - Kludská, Weinrichová atd., dala nově do Snídaně s Novou,takže nebude je dávat i v noci, tím by si zbytečně škodila. Navíc má lehce spočítáno,že pokud to bude na Primě,z finančního hlediska se jí to nevyplatí.

S individuální návštěvou souhlasím,vyjde i nejlevněji a je to o něčem jiném, jako u všeho.

191 Zdeněk | 5. února 2008 v 13:56 | Reagovat

Co se týká druhů pořadů, ale nemíchjte jablka a hrušky:

Pravidla u Sexy šance jsou jiná,jako Sazka, Sportka. Lidé dopředu vědí, že se za poplatek registrují a budou losováni na přepojení do studia.

U Zeptej se osudu toto nikdy řečeno nebylo, ani to, že platí všichni, i ti co nebudou přepojeni do studia a že budou uměle drženi na automatu.

U Sexy šance - jeden hovor, jedna registrace stojí 70 Kč. Hovor do Zeptej se osudu, mohl vyjít i na 700 Kč i na víc.

Lidé nebyli upozorněni, že z automatu bude losováno pár šťastných, že je to "loterie", kterou platí. Navíc věštci byli vedeni k tomu, aby dělali, že nikdo nevolá a vybízeli stále lidi, ač jich v tu dobu bylo na automatu třeba 50 najednou. Člověk držel už pár minut sluchátko a z obrazovky slyší - nikdo nevolá, honem, volejte!

Nová pravidla Volejte věštce ale dají službu každému - buď ve studiu nebo přepnou na jiné věštce. Jsou regulérnější, to je snad jasné každému.A platí se až v okamžiku spojení, člověk ví přesně, dle délky hovoru, kolik ho to bude stát. Je to ale kolem 200 - 300 Kč i v případě, že je člověk na lince během věštění, jinak 70 Kč, pokud pouze dá otázku.

Vždyť jste to přece musel vědět, ne?

A 30 Kč u vystudovaného lékaře, navíc za ošetření, a víte to dopředu a 3.000 za neuskutečněný hovor - bez varování - to je značný rozdíl, ne?

192 Hujer | 5. února 2008 v 23:23 | Reagovat

Dělá se mi z vás na kůži beďary, jak vás poslouchám. Kdybyste zbytečně se tady nerozčilovali tak víte, že na tyto linky se dá dovolat za lidové ceny přes sítě VOIP operátorů více na www.telefonujeme.com. Já třeba volám na pevné linky jen 0,95 Kč. Takže nepotřebuji volat přes nějakého žlutého smrada jakým je Český Telecom ( sice regulérně je O2, ale má praktiky jako ten žlutej smrad ) a jeho šílená cenová politika ( http://zlutysmrad.unas.cz/ )

Jo a za další, pokud voláte přes zahraniční VoIP sítě jako VoiPBuster či Freecall, tak první čtyři minuty máte naprosto zdarma

Tak nechápu proč řešíte 70,-Kč/min, když to můžete mít za advektání částku odpovídající kupní síle tohoto státu.

193 Hujer | 5. února 2008 v 23:27 | Reagovat

Jo a co se týče maďarů, tak hovory máte dokonce za 1,- Kč. Proboha 70,- Kč/min ? To už asi voláte těm maďarům, přes satelit co ? A nebo rovnou to telefonní spojení je vedeno přes nějakou orbitální oběžnou dráhu co ?  Maďarsko, Polsko, Rakousko, USa, vše za 1,- Kč maximálně někde u VOIP 3,- Kč/min.

A abych nekritizoval žlutého smrada, tak nechápu jak někdo může volat z mobilních telefonů kartelové dohody, kdy tito nenažraní operátoři drží neuměrně vysokou cenu svých hovorů.

Jo, nejsem žádnej placenej agent PR agentury, ale VOIP forever   !!!!!!!!!!

194 Danka | 7. února 2008 v 0:55 | Reagovat

Hujere,my přece nikam nevoláme.Já tedy určitě ne, nemám tu potřebu.To se ani nedalo, nebyla šance. A audiotextový linky jsou snad úplně jiná kapitola. To se žlutými linkami nemá nic společnýho. To se netýká ani jednoho operátora. Přiděluje je ČTÚ a ty neobejdete ani omylem.Předvolby 906 atd.

195 Jitka | E-mail | 7. února 2008 v 1:41 | Reagovat

Ze školy mám zafixováno, že datum je rod střední. Tahá mě za uši, jak všechny věštkyně říkají "řekněte mi ten datum" apod. Ještě to tu na diskusi nezaznělo a překvapilo mě to, až jsem sama znejistila, takže doufám, že se nemýlím. Ale "ten datum" mi zní hrozně. Bude někdo reagovat? Musím také souhlasit s názorem, že ne všechny vědmy mají na to, aby mluvily z obrazovky. Snad se to vytříbří. Bohužel, paní Valiku tady v Čechách nemáme. Byla milá, byla věcná, byla chytrá, byla skromná, zkrátka fajn. Bohužel, z naší obrazovky často přímo čiší všelijaké falešné postoje, předstíraná vřelost apod.  Nechce se mi je ale jmenovat. Ale za pořad jsem ráda, některé potřehy "ze života" jsou poučné.

196 Jitka | E-mail | 7. února 2008 v 1:46 | Reagovat

Omlouvám se, kritizuji a sama dělám chyby. Takže: ...mám zafixováno, že datum je rodu středního ...

..."některé postřehy" a nikoliv "některé potřehy".

197 Danka | 7. února 2008 v 2:20 | Reagovat

Jitko,psalo se to tady už.Nebo tady v sekci v 2.článku,mockrát. Spíše ve spojení,že 2.pád je bez data narození. A všichni říkají bez datumu.Nebo množné číslo - jsou data a ne datumy. Ale taky mi tu často ujede plno věcí,překlepů a možná i právě slůvko datum.

Jinak dneska se nestačím divit,ve Volejte Věštci je Marcela Košanová.Ta naštěstí mluví naprosto výborně.Nevím,zda jen nezaskakuje,neboť na webu Primy uvedena mezi vystupujícími není.Navíc patřila pod tu maďarskou produkci. Ale já z toho mám radost,že si jí Prima ponechala.

198 Kamil | 7. února 2008 v 12:26 | Reagovat

Jsem rád, že máte radost z návratu Marcely Košanové, vězte, že vás čeká ještě další překvapení. Jinak ze současných jmenovaných kartářek na webu Primy jedna z nich už na obrazovce vystupovat nebude. Trochu to připomíná stav, kdy na začátku pořadu Zeptej se osudu vystupovala Jarmila Šubíková a pak už tam nebyla. Takže něco podobného se stalo i u tohoto pořadu.

199 Jitka | E-mail | 7. února 2008 v 17:17 | Reagovat

Také mám radost z paní Košanové. Danko, díky za odezvu.

200 Danka | 7. února 2008 v 18:41 | Reagovat

Pane Kamile, byla to Jaroslava Šubíková a ne Jarmila, alespoń dle webu Primy tehdy. Každý holt není na to ponocování. Navíc ne všechny jsou přece z Prahy a ne každé to rodinný stav i další práce umožní, to se dá pochopit.Mně se nejvíc z těch nových líbí ta blondýnka, co říká i ta čínská znamení a numerologii. Je hodně konkrétní a mluví srozumitelně i pro laiky, navíc poutavě.

Zobrazit novější komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.