Komentáře

Zobrazit vše (392)
Zobrazit starší komentáře

201 Kamil | 7. února 2008 v 23:07 | Reagovat

Danko, ono těch blondýnek je tam docela hafo, buďte konkrétní, ony ty blondýnky mají jména :-))

202 Danka | 7. února 2008 v 23:21 | Reagovat

Kamile,koukám,že vy koukáte jen na design. Že jsou blondýnky víte. Ta čínská znamená ale dělá přece jen jedna, to vám zřejmě uniklo. Snad nejste tak povrchní? Ale dobře, ulehčím vám to,myslela jsem dámu jménem Marie Gita Gabrielli. Má i výborný web: www.gabrielli.cz, tam i píše, kdy bude zrovna ve Volejte Věštci + spousta dalších zajímavostí.Studovaná,dělala i moderátorku a ještě je i zpěvačka,pozoruhodné.

203 Věštec Matyáš | 8. února 2008 v 12:05 | Reagovat

Byl jsem zde požádán, abych vyložil budoucnost jak to bude vypadat v nejbližší době s naším státem a kdo vlastně bude prezidentem České republiky.

Mohu říci, že prezidentem bude osoba,která v politice není neznámou osobou, je to osoba, která má racionální ale i demagogické myšlení, člověk, který je ateista a nevěří v paranormální jevy. Prezidentem ČR bude člověk, který má problémy se zrakem, tento člověk za život vyměnil spoustu brýlí a dneska nosí pětky dioptrie.  Jeho manželka je vášnivá kuchařka avšak i ona se věnuje své kariéře. Mají dospělého syna.

Dále mi v kartách vyšlo, že vlastně prezident ani nemusí být zvolen,to znamená, že prezident nemusel zvítězit ve volbách.  Na české politické scéně dojde k větším otřesům a to bude mít vliv na další politické uspořádání v ČR na dalších pět let dopředu.

204 Danka | 8. února 2008 v 19:09 | Reagovat

To je přesně ono, věštba na všechny strany, nic konkrétního. Jméno, jméno, jméno. To jediné má snad užitnou a hlavně relevantní informaci. To vaše věštění je značně alibistické a vychytralé. A na nic. Až bude prezident znám, budete se chlubit, já to říkal? Jméno bychom prosili.To jediné má smysl  a význam.

205 Věštec Matyáš | 9. února 2008 v 15:38 | Reagovat

Milá Danko i paní Ivana Regina v pořadu " Volejte věštce " tazateli nemohla říct jméno, protože karty neumí vykládat jména a ani to v podstatě nejde a navíc by vám to řekl každý kartář a věštec.

Ještě jsem se zaměřil v kartách na tu prezidentskou volbu, zdá se, že karty mluvili pravdu ve smyslu "že prezident nemusí být zvolen, to znamená, že prezident nemusel zvítězit ve volbách ".

Dále jsem věštil z čajových lístků a mám další věštecké informace pro zájemce, ty jim poskytnu za poplatek 500,- Kč. Zde jen uvedu, že člověk, který bude příštím prezidentem má srdečný vztah k ekonomii, hlavně k ekonomii USA a rozhodně tento člověk neuznává subnárodní politiku. Člověk,který bude příštích pět let prezidentem, bude mít dobré zdraví avšak bude tím, že se aktivně zapojuje do sportu a taktéž sexu.

Jméno neřeknu ani za milion korun, to po mně nechtějte, pokud budete dobře číst to, co jsem napsal, již dobře vytušíte, kdo jím je. Já to bohužel nevím a karty taktéž ne. Nevíto ani kolegyně kartářky a čarodějky mimochodem Ivana Regina, Marcela Košanová nebo René Zuniga.

206 Danka | 10. února 2008 v 14:04 | Reagovat

Pane Matyáši, a k čemu tedy ty věštby jsou, když nedokážou odpovědět právě na to, co člověka zajímá a na co se ptá a musí otázky přizpůsobovat. Lidi přece zajímají právě konkrétní věci. To, co jste popsal, opět sedí na oba dva kandidáty, což i vy dobře víte, zase hrajete na obě strany. Co to udělat tak jak vždy věštkyně ve studiu, když např. volá slečna, že se rozhoduje mezi dvěma nápadníky. Kartářka je očísluje jedna  a dvě a vyloží, kdo to bude? Takže Václav Klaus číslo jedna, Jan Švejnar číslo dvě a vy se zeptáte? Když se chce, všechno jde, jen najít vhodnou metodu. Ne se vymlouvat, že karty neumí jména! To pak může věštit oprasvdu každý, kdyby se vyhýbal odpovědi, jako vy. Nebo si vemte kyvadlo a zepejte se: bude Václav Klaus opět prezidentem a na kolik to bude procent. Pak to samé se Švejnarem? Jenže vy schválně napíšete, že oba dva měli 50%, že?

207 Astrologická linka | 13. února 2008 v 20:43 | Reagovat

Máte-li zájem poslechnout si horoskop, či vyložit tarot a to automatickým hlasovým systémem, neváhejte a zavolejte na pražskou astrologickou linku 296 363 134 Na této lince je hlasový automat a ten vám na základě vyťukání číslic z datumu vašeho narození řekne, jaký máte horoskop. Pak máte možnost přepojit se na živého astrologa, jinak hlasový automat funguje na tomto pražském telefonním čísle nonstop 24 hodin.

Podmínkou je, aby váš telefon uměl vyťukávat DTMF tóny, tedy mít telefon s tónovou volbou.

Službu provozuje ATS Praha za cenu tarifu dle vašeho operátora . Vřele doporučuji tuto astrologickou linku 296 363 134.

208 Astroloszka Angelica | 17. února 2008 v 18:07 | Reagovat

Hello, if you learn about your future, whole your live in you future, don't be afraid of me and call me on astrology line phone number 00-874-762-927-620. From your PSTSN this call will be charge on 0,30 Euro/min. Don't be a shame and call me. You'll learn about your live and your future.

209 zorka | E-mail | 19. února 2008 v 16:41 | Reagovat

oj jsem stara nemampenize n volani mam u sebe vnuka 22.11.1988 krzl nadava skaře ja nemam sily bojovat jsem nemocna pordite budu dlouho trpt

210 Pepino šarlatáno | 19. února 2008 v 20:29 | Reagovat

Zorko,nebojte, dlouho už nebudete trpět.Vnuk bude chtít vaše poslední prachy,vezme vás po palici a bude po starostech.

211 Dana | 21. února 2008 v 14:01 | Reagovat

Tady si někdo myslí, že je móc náramně vtipnej!

212 Marwin | 28. února 2008 v 11:52 | Reagovat

Tak nám paní Jitka Klokočková ze Zeptej se osudu konečně moderuje sexy šanci.

213 Danka | 28. února 2008 v 19:21 | Reagovat

Tady je vidět jak Prima uvažuje a že jí jde jen o prachy. Když míchá tyto pořady. V jednom pořadu se moderátorka pomalu svlíká, resp. už tam polonahá je a v jednom se pořad tvářil rádoby jako duchovně. To by mne zajímalo jako co se víc tato půvabná mladá dáma cítí. Striptérka nebo osoba, která se zajímá o esoteriku. Oboje mi nějak dohromady nejde,lečmůže být výjimka.Ale to je jakoby se příště moderátorka zpráv kroutila u tyče, např.

Krásný jsou ty holčiny všechny, ale jak promluví, to je prostě malér. Kdyby radši pořadí bylo obráceně, nejprve ti Větci, pak až ta erotika.

214 Ekonom | 29. února 2008 v 23:23 | Reagovat

Danko, každé televizi jde o prachy. Máme tady snad dobročinné televize ? Nemáme, přijmuli jsme kapitalismus jako jediné dobré společenské uspořádání narozdíl od socialismus a ty televize se chovají jako tržní subjekty, jejímž cílem je maximalizace zisku.

Televizím vůbec nejde o žádné duchovno či takové pitomosti, na tohle jsou úzce zaměřené minoritní televize. Ale televize typu nova, prima jsou pro masovou veřejnost a v tomto ateistickém státě, vysílat pořady o astrologii, náboženství a dalších pitomostí je opravdu zbytečné a pokud toto přináší majitelům televize zisk, tak nežť, proti gustu žádný diškutát.

Jednou to tu už kdysi bylo a jeden mocný člověk v televizi ten pořad zavrhl, protože nevynášel zisky. Jenže ve světě běží spousta podobnej pořadů založená na vydělávání zisků.

A pokud se chce dozvědět něco jako je tajemno, duchovno, astrologie, tak si k vůli tomu nebude pouštět televizi, ale najde si to na internetu nebo na úzce zaměřených televizních kanálech.

Bohudík, už tu není žádný cenzor, který by nařizoval, co má nebo co nemá televize vysílat. Televize musí vyrábět zisky a pokud je nevyrábí, tak musí pořad skončit.

Danko, erotika spíše na televizi patří daleko více než nějaký blbeček s věšteckou koulí. Erotika, porno to jsou žánry jako scifi a action a to televize vysílat bude. Zvláště, pokud ona má z toho zisky.

215 Danka | 1. března 2008 v 0:01 | Reagovat

Vážený Ekonome, já jsem přece nikdy nepsala, že televize nemá vydělávat a má být dobročinnou organizací. Ale vadí mi to, že to činí takto pokryteckým způsobem a dělá z diváků "blbce" a bohužel spousta jich jim to baští. Pochopitelně pokud se budu chtít zajímat o duchovno, radši půjdu do knihkupectví nebo si zajdu na přednášku renomované osoby. Nikdy jsem nepsala, že erotika nepatří na obrazovku, jistě jsou k tomu i specializované kanály, nebo filmy na DVD. Já jsem spíše uvažovala, že programoví ředitelé asi občas neuvažují logicky ani divácky nad zasazovaním pořadů do programu, dny, i časy a pořadí, na to média vlastně upozorňují delší čas, že těmito kroky jde Prima spíše ke dnu a potýká se s neustále klesající sledovaností, časté rošády a personální změny tomu asi také nenahrávají. Dále i ty nejstupidnější (obsahově) pořady mi snad proboha mohly být dělány kvalitně, jak technicky, vizuelně, graficky, zvukově tak po stránce účinkujících. Alespoň to jejich vyjadřování - moderátorek té noční show, kdyby na ně někdo dohlížel, ale to bych asi chtěla moc, nebo by to měl být přece u celoplošné televize standard? Aby mluvily spisovně, bylo jim rozumět, správně intonovaly, nemluvily nesmysly, nepřeříkávaly se stále atd.Jinak v mnohém s vámi souhlasím, asi jste můj příspěvek předtím pochpil bohužel jinak. Možná má chyba, nepopsala jsme to konkrétně.

216 Danka | 1. března 2008 v 0:19 | Reagovat

Teď jsme tím zamluvila to, co jsem chtěla napsat původně. Že ve Volejte Věštci se člověk přece jen alespoň něco dozví, informace, příběhy atd., ale něco tak stupidního jako Sexy šamce snad ani není možné. Půl hodiny tam řeší jedno slovo, co slovo, písmeno, že i dítě z 1.třídy by na to přišlo za minutu. Celou dobu tam moderátorka škemrá, ať lidi volají, opakuje číslo, a že je jí smutno, prostě trapas, to se dá vydržet 5 minut,stačí jen přepínat, když člověk čeká na ten další pořad, Mašlíková afektovaná, ta Slovenka piští, no děs a ta bloncka, ta vyžilá, vulgární, ta je nejhorší. Prostě by určitě víc lidí uvítalo, kdyby to bylo v opačném pořadí, ti co se chtějí něco dozvědět a pak ti "úchyláci", co chtějí čubrnět, tak ty sexy krásky, protože to není ani pořad, to je snad jen pro čumily,na to normální člověk koukat nemůže, resp. koukat jo, ale poslouchat hodinu kolovrátek, do zblbnutí 3 věty, to ne. Přitom Nekonečná šance, předchůdce, měla za hodinu x soutěží, mělo to spád, legraci, i ty dvojice byly vtipné a byli to profíci, mělo to jinou úroveň, nechápu, že to takhle zkazili.

217 Ekonom | 1. března 2008 v 17:38 | Reagovat

Danko, sexy šance není nic jiného než kopie pořadů Rychlá výhra, snadná výhra, svůdná šance, všechno tohle dělají maďaři v Telemedia Interactivities. Vysílají to do celého světa, proto ta sexy šance má tento styl, ikdyž ji vysílá a vyrábí jiná společnost.

Když ještě běžela svůdná šance, tak tam hádaly, kolik obrazec má čtyřúhelníků, nebo kolik srdcí spočítáme na kartě. A dokonce to hádali diváci několik dní. Takže asi tak.

218 Danka | 1. března 2008 v 19:36 | Reagovat

Ekonome, to vím také, ale uznejte, teda nevím, zda jste to někdy viděl, ač stejný formát, i práva, výrobce, typ pořadu, tak když Nekonečnou šanci moderovaly dvojice, a vůbec prostě moderátoři - Korec, Kuralová, Aichmajerová, Klein, Fíla ad., mělo to o hezkých pár stupňů vyšší úroveň. Celkově ten pořad, jeho design, studio, styl moderování - přitom princip stejný, vč. tel. čísla i ceny hovoru, tedy účelu toho pořadu a přesto tomu nechyběl humor, spád a celkově se na to dalo i dívat, i to poslouchat, byl to pořad, soutežní pořad, běžela jedna soutěž za druhou, ne dvě tajenky - slova či písmena za hodinu. Takže vždy záleží na pojetí i celém týmu, dramaturgii, režii, všem, i když licence je stejná, vždy je to o konkrétních lidech.I ta Nova, to snad měla lepší, tedy studio ne, ale úroveň, i moderátorky.

219 Peťulda | 1. března 2008 v 22:43 | Reagovat

Když už všichni pochopíte, že televizím všeobecně jde spíše o prachy než o kvalitu. Už se to tu zde řešilo milionkrát a furt se divíte, že ten pořád je takový makový a ořechový. Tady prostě si musí pár lidí uvědomit, že televize vyrábějí pořady pro peníze o kvalitu jim vůbec nejde. Jako všude ve světě.A touto osvíceneckou řečí končím a doufám, že se některým lidičkám jako paní Dance rozvítí v makovičce.

220 Danka | 1. března 2008 v 23:31 | Reagovat

Peťuldo,já to chápu právě až moc dobře. To už si jako nemůžu ani postěžovat? Od toho snad diskuze jsou,ne? Pouze jsem napsala, že v Nekonečné šanci šlo taky prioritně o peníze, chápu to, i vím, a ještě to bylo i kvalitní provedení a kvalitní moderátoři, ne jak stupidní Sexy šance. Přitom to dělá jedna a táž firma. Takže to prostě jde, když se chce.Někdy může být kvantita v souladu s kvantitou.Nic víc jsem tím říct nechtěla, což jste zase nepochopil vy.

221 CISCO@GLOBE[astrology].COM | 2. března 2008 v 16:37 | Reagovat

Zdravím všechny pozemšťany planety ZEMĚ. Mám pro vás jednu nepříjemnou zprávu týkající se vaší planety a rotace země kolem Slunce a kolem své osy. Vás jako současnou generaci a generaci teprve nenarozenou to nemusí znepokojovat.

Jedná se o to, že v roce 4999 a začátkem roku 5000 dojde ve vesmíru ke gigantickým změnám. Co to jako pro pozemšťany bude znamenat.

Země na přelomu roku 4999 a 5000 změní směr své rotace kolem své osy. Znamená to tedy, že Slunce bude vycházet na Západě a zapadat na Východě. V současné době, když se podíváme z vesmírné perspektivy, se země točí zleva do prava. To znamená, že od nultého poledníku na Východ až k Pacifickému oceánu se ručičky na hodinkách posunují do předu a od nultého poledníku směrem na Západ k Pacifickému oceánu se ručičky na hodinkách posunují do zadu.

Tak od tohoto období 4999 až 5000 to už platit nebude. Z matematického a geometrálního hlediska, buduou i nadále zachovány strany Východ, Západ, Sever Jih, jen rotace bude běžet po zpátku. Ale dny budou plynout stále dál a dál.

To tedy znamená v praxi to, že od tohoto data zatímco v Praze bude 12 hodin v poledne, tak v New Yorku bude 18.hodin večer zatímco v Moskvě bude 10 hodin dopoledne a v Tokiu bude  4 hodiny ráno.  Země zkrátka se bude točit kolem své osy po zpátku tedy zprava do leva.

_____________________________________________________________

Další nepříjemnou zprávu pro pozemšťany je to, že od roku 5000 přesně tedy od 21.března 5001 dojde k citelnému odklánění a přiklánění severní a jižní polokoule ke Slunci.

Dneska platí ve vesmíru pravidlo, že 21.června je obratník Raka ke Slunci blíž respektive svírá pravý úhel a obratník Kozoroha je ke Slunci nejdál, tedy na severní polokouli od rovníku je léto a od rovního na jih, tedy na jižní polokouli je ZIMA.

To bude platit i nadále akorát s tím rozdílem, že od 21.června roku 5001 bude na Severní polokouli polární Léto a na jižní polokouli polární Zima. Co to tedy znamená, že od Severního polu až k rovníku bude polární den, slunce tedy nebude zapadat za obzor, a bude stále na obloze. Pocítí to všechny země od 90 rovnoběžky severní šířky až po rovník země jako ( USA, Kanada, Mexiko, Pobřeží Slonoviny, Japonsko, Čína, nebo Irák, ) budou v permanentním polární dni, kde slunce nebude vůbec zapadat. Naopak země jako Austrálie, Nový Zéland, Jižní Amerika, Jižní cíp Afriky, tedy všechny země od rovníků směrem k 90 rovnoběžce jižní šírky, tedy celá jižní polokoule bude v permanentní polární noci, tedy nastane tma, a slunce nebude vycházet.  Tento vesmírný paradox, nastane od 21. června a potrvá do 21.července. Stejně jako od 21.prosince, a potrvá do 21.ledna, kdy naopak v Evropě bude permanentní tma a v Austrálii permanentní světlo.

Bude to znamenat velký šok pro přírodu, protože tam, kde nastane permanentní polární den, vzrostou teploty o 20 stupňů, a tam, kde bude polární noc, klesnou teploty. V takové Austrálii, kde jsou během roku teploty kolem 20 stupňů, budou při polární noci teploty v Sydney v průměru kolem mínus 40 stupňů Celsia, naopak v Ruské sibiři budou teploty během polárních dní kolem 30 stupňů Celsia.

Názorně uvádím odklony a příklony Země kolem Slunce.

21.prosince od roku 5001, na celé severní polokouli nastane polární noc, Slunce bude neblíž Antarktidě, a přesně s Jižním Pólem bude svírat pravý úhel. Ten, kdo bude pobývat v tu chvíli na antarktidě, tak Slunce mu bude svíti kolmo na hlavu. avšak toto potrvá to jen krátkou chvíli, protože

21.ledna od roku 5001, bude Slunce jakoby opisovat kružnici s obratníkem Kozoroha,

21. února od roku 5001, nastane, na celé Zeměkouli tzv. rovnodennost, na Severní polokouli nastane astronomické jaro a na Jižní polokouli, nastane astronomický podzim.

21.března od roku 5001, bude Slunce jakoby opisovat kružnici s obratníkem Raka, na Severní polokouli nastane Léto a na Jižní polokouli nastane Zima.

21.června od roku 5001, bude Slunce a její sluneční paprsky se dotýkat kolmo Severního pólu, to bude znamenat, že na severní polokouli, nastane polární Léto a na jižní polokouli, polární Zima, slunce tedy bude přímo kolmo svítit na severní pól, a ten, kdo bude zrovna na Severním pólu, tak mu bude slunce svítit přímo na hlavu, zatímco ten, který zrovna bude někde pobývat na rovníku těsně na severní polokouli tak slunce se bude dotýkat země, tedy bude tesně nad obzorem tedy bude slunce těsně nad horizontem.

A pak

21. července od roku 5001 nastane opět klasické Léto, jelikož Slunce bude opisovat obratník Raka, bude tedy přímo nad obratníkem Raka

21. srpna od roku 5001, nastane na celé Zeměkouli tzv. rovnodennost, den a noc budou stejně dlouhé, na severní polokouli nastane Podzim, na Jižní Polokouli, nastane Jaro

23.září od roku 5001, bude Slunce jakoby opisovat kružnici s obratníkem Kozoroha, na Severní polokouli nastane Zima a na Jižní polokouli nastane Léto.

A takto to půjde dále až do roku 9999. Od roku 10 001 až do roku 12 500 se zeměkoulí překlopí vůči slunci, tak, že Západní polokoule bude v permanentí dni, a Východní polokoule bude v permanentní noci, tedy Západní polokoule, od nultého poledníku po - 180 stupňů západní délky především Antlatický oceán, Severní a Jižní Amerika, až datová hranice která rozděluje Aljašku a Ruskou federaci( dálný východ )

Východní polokoule od nultého poledníku po +180 stupňů východní délky především Evropa, Afrika, Asie, Austrálie, až po dálný východ a Beringův průplav rozdělující Rusku a Aljašku.

Toto jsou předpovědi pro planetu Zemi, kterou spočítal vesmírný program CiscoGlobe Planet.

222 Danka | 2. března 2008 v 16:51 | Reagovat

A proč špatná zpráva? Já s tím problém vůbec nemám :-)

223 CISCO@GLOBE[astrology].COM | 2. března 2008 v 17:01 | Reagovat

Dále bych tímto chtěl upozornit, že toto bude mít fatální důsledky pro celý ekosystém a pro vědu jako takovou. Budou se muset upravit fyzikální veličiny, a zasáhne to i astrologii, ve kterém se bude muset upravit znamení zvěrokruhu, rok i nadále zůstane 12 měsíční. Zvláště příroda dostane na frak. Budou se muset upravit i podnební pásma. Jako pásmo rovníkové, tropické,subtropické, mírné, polární atd. Taktéž i teplotní skoky budou citelné. Vězměme si Českou republiku, která leží cca na 50 rovnoběžce severní šířky, jestliže během léta budou průměrné teploty kolem 20 až 30 stupňů, tak během polárního léta budou teploty kolem 40 až 60 stupňů. Zatímco během zimy budou teploty kolem nuly až mínus 10 stupňů, zatímco během polární zimy budou teploty kolem mínus 20 až mínus 50 stupňů Celsia. Třeba taková Ruská sibiř, jestliže teď během klasické zimy tam mají teploty mínus 70 stupňů Celsia, tak během polární zimy, která nastane od roku 5001, tam budou teploty v rozmezí od mínus 90 až po mínus 120 stupňů Celsia.

Naopak během polárního léta budou teploty se pohybovat od plus 30 až po plus 40 stupňů Celsia, to jsou během roku tak citelné skoky v teplotách, že to dopadne na celý ekosystém.

Ale jak už jsem říkal, nás to trápit nemusí, tohle potká generaci narozenou od roku 4950.

Dále CiscoGlobe Planet ve svém výpočtu šlo tak dále, že například v roce 100 tisíc nás čekají ve vesmíru mnohem větší  změny, celá planeta Země má být až několik kvadrilionů kilometrů od Slunce tak vzdálená,že celá planeta Země zažije ledovou polární noc, kdy teploty na Zemi budou v rozmezí mínus 100 až mínus 5 tisíc stupňů Celsia.  

Tento program CiscoGlobe Planet si můžete koupit za astronomickou částkou 2 miliony 850 tisíc dolarů. Je určen pro operační systém Windows Xp, Windows Vista a alternativní operační systém NASA 2000.

224 Danka | 2. března 2008 v 17:23 | Reagovat

Super!!! Program si koupím hned z další výplaty :-))))

225 Šťoural | 2. března 2008 v 19:09 | Reagovat

Nedávno tu někdo kritizoval, jak si pan Maxa díky pořadu dvojnásobně zvedl cenu od svých klientů, a že je to prostě díky tomu, že si udělal popularitu díky bezplatné reklamy v televizi.

No a ejhle, další osoba jménem Marie Gita Gabrielli, co uvádí Volejte věštce si taktéž zvedla taxu za osobní konzultace, ještě nedávno to byla pětistovka, teď už je to tisícovka. Opravdu nezklamali ani ti noví. Je vidět, co dokáže napáchat s psychikou člověka popularita a bezplatná reklama v televizi.

Že se nestydí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

226 Danka | 2. března 2008 v 20:47 | Reagovat

To je sice pravda, ale paní Gabrielli je v oboru alespoň studovaná a fundovaná a narozdíl od p. Maxy "umí", není žádná podvodnice, má praxi v oboru a pořád má ceny od něj poloviční, u něj za 1.000 Kč můžete max. tak pozdravit, jak se tu psalo. Navíc i u ní jsou levnější věci, můžete si vybrat, dle disciplín, cituji z jejího webu :      

V psychoterapii, regresích, výkladech snů po osobní dohodě se cena pohybuje za 1 hodinu od 300 Kč do 600 Kč, vše není za 1.000 Kč, jak píšte. Samozřejmě 1.000 Kč za hodinu není na pohled málo.

O ledna 2008 se však zdražilo vše, elektrika, plyn, voda, potraviny, benzín.... I hodina v servisu s autem vás vyjde na 1.000 Kč, u kadeřníka zaplatíte ještě více, za taxi zase více, když pojedete hodinu.

Je to rozporuplné.Mohla zdražit tak jako tak, ale nemusela? Člověk to dopředu ví a může se rozhodnout, zda to dá či ne, ale paní Kludská je ještě dražší i pan Messany,myslím, i jiní mnozí, je to na každém. Další stojí stejně, mimo Prahu většinou méně, to je fakt.

227 Tomáš Božek | E-mail | Web | 3. března 2008 v 19:57 | Reagovat

Tak proti tomu,co psala Danka se musím ohradit,protože to vůbec není pravda. Samozřejmě,že Kamil Maxa je ve svém oboru fundovaný a má i vysokoškolské vzdělání na rozdíl od mnoha jiných kartářů,ale hlavně je naprostý nesmysl,že za 1000 korun u něho můžete max.pozdravit. Já k němu chodím,takže vím,že za těch 1000 Kč je to celá hodina a rozhodně to stojí za to. Je to vynikající kartář a numerolog a skvělý člověk a myslím si,že hodnotit to můžou spíš ti,co ho znají osobně a ne jen z televize. Já se taky nevyjadřuju k ostatním kartářům,protože je neznám.

228 Danka | 3. března 2008 v 20:30 | Reagovat

Tak to vy máte nějakou spciální slevu, ne :-), čímpak to asi je? Nebo že by zlevnil, co není v TV. Tomus e mi nechce věřit. Lidi nejen tady psali, že 1.000 Kč za půl hodiny, a nakonec to nebyla ani půlhodina a pak se z toho vyklubaly 3.000 Kč.

Jinak paní Gabrielli má přece také VŠ, i pan Stříbrný, Kuntoš, Baudyš a spousta dalších, ale o to tu nejde, ale mají vzdělání i v oboru, ale hlavně praxi a fundovanost, mají certifikace, jsou v asociaci, on z toho přece nemá nic, ano,  i někteří samoukové mohou něco zvládat, ale asi těžko tak kvalifikovaně. Vám může vyhovovat po všech stránkách, fajn, přeju vám to.

229 Danka | 3. března 2008 v 20:36 | Reagovat

No, měl jste slevu, na webu Maxa Kamil má napsáno, že hodina může stát i 2.000 Kč. "Osobní KONZULTACE se konají v Praze(základní cena je 1000 kč na hodinu,může se pohybovat od tisíc,do dvou tisíc na hodinu". To už je docela dost. To je dražší než všichni ostatní.

230 Tomáš Božek | E-mail | Web | 3. března 2008 v 20:57 | Reagovat

Já si myslím,že jsem zatím žádnou slevu neměl.

231 Šťoural | 4. března 2008 v 17:03 | Reagovat

Danka napsala cituji

" Jinak paní Gabrielli má přece také VŠ, i pan Stříbrný, Kuntoš, Baudyš a spousta dalších, "

No jasně, pan Baudyš má všechno i modrou knížku, když dělal ministra obrany :-))

A pan Kalvoda taky přece měl VŠ, jen nekončil studium a pak si propůjčoval akademický titul.

Ale tedy Danko nejde o vzdělání ale o tzv. dar od boha, předpovídat a věštit budoucnost. A tento dar sice mají někteří lidé, ale ti rozhodně a už ne k vůli penězům nepůjdou si veřejně dělat show.

Znám spoustu lidí, ale dodnes ani pes po nich neštěknul. Ano lidé, kteří mají dar od boha či nějakou tu nadpřirozenou schopnost, tak tito lidé žijí v ústranní, moc nevystrkují růžky, nelezou na televizní obrazovku, nedělají z toho public show, a když už mají ten dar od boha a nadpřirozenou schopnost a poskytují to lidem z ulice, tak většinou zadarmo.

Lidé, kteří poskytují tyto služby za peníze jsou lichváři, podfukáři, a od takových lidí dáááál. Člověk, který by zneužíval nadpřirozené schopnosti či dar od boha například by tyto schopnosti zpeněžil, tak by si sám pod sebou polámal větev a jeho duše by pak po smrti trpěla.

TAkže asi tak. A je to i o těch léčitelích, nemluvil jsem jen o větcích. Podtrženo sečteno, když mi bůh daroval tyto schopnosti, tak bych je neměl zpěněžit, a pokud z toho uděla výnosný bysnys, tak se může taky stát že časem mi bůh tuto schopnost může vzít.

232 Libuše | 4. března 2008 v 17:16 | Reagovat

A z čeho budou žít? Budou chodit žebrotou?

233 Danka | 4. března 2008 v 18:13 | Reagovat

Štourale, šťouráte špatně. Já si s tou VŠ nezačala, ale pan Tomáš s tím přišel a vyzdvyhoval pana Maxu. Já jen odvětila, že není jediný, kdo ji má, ale právě jsem napsala, že přece o VŠ nejde, ale o ty jiné věci. Takže mne napadáte úplně mimo. Naopak jsme se ztotožňovala s tím, co vy. Příště si to, prosím, přečtěte pečlivěji, než budete takto odepisovat. Vytrhnout větu z kontextu, to umí každý. Přečtete si to celé a znivu, i to předtím.

Co dělá a dělal p. Baudyš je mi úplně jedno i zda měl knížku takovou či makovou, prostě mne jen napadl ve výčtu těch lidí. Pochopitelně je spousta věštců - hlavně léčitelů, kteří nemocné obrali o všechno. Jiní zase mohli pomoci. Vše je přece individuální. Neříkám, že by to měli dělat zadarmo, to vůbec, ale jak kdo, a za kolik, mělo by to být adekvátní tomu, co umí. Já sama jsem nikdy podobné služby nevyhledala, ani to nemám v plánu, takže mi to vlastně může být jedno, že jeden třeba pomůže a umí a řekne si 500 na hodinu, jiný podvádí a řekne si x tisíc. Toť vše.

234 Dievka Maria Kundova | 8. března 2008 v 18:36 | Reagovat

Nevite nahodou, jestli pan Kamil Maxa krome astrologickych sluzeb taktez neposkytuje sluzby erotickeho charakteru ? Jako anal, oral, piss, nebo sado maso ?

Volejte mi na muj telefon nebo mi poslete SMS cislo je 697 512

235 Pepa | 11. března 2008 v 0:40 | Reagovat

To už je snad trochu moc, blbej humor.

Jinak teda z pana Maxy si teda utahovvli i v tak prestižním pánském časopise, myslím Esquier?, nebyl totiž můj. Bylo tam, že teď už tam nevysílá ten pán (myslím napsáno dokonce obtloustlý), co vypadal jak paní, ale je tam paní Gabrielli, její tam byla i fotka.

Zato ale po parodii v rádiu, pořad o věštění parodovala dokonce konzervativní Česká televize.To jsem nehápal, viděl sem to minulej tejden, pořad Muzikus a slečna Pazderková (herečka, HBO Na stojáka ) to hrála naprosto přesvědčivě,dokonalý, akorát mezitím byly hudební reportáže, ale ty vstupy, dokonce i studio, kulisy, bomba,tak sem se dlouho nesmál. Úplně sem se divil,že to pustila veřejnoprávní ČT, bylo to fakt brutální.

236 WebMaster | 1. dubna 2008 v 20:06 | Reagovat

Dobrý den, od dnešního dne tv prima spouští novou internetovou videopůjčovnu, kde si mimo jiné za poplatek 49,- Kč můžete stáhnout na 24 hodin pořady či české seriály z produkce TV PRIMA. Mezi ně samozřejmně patří taktéž i interaktivní hry a zábava zejména pořad Zeptej se osudu. Všechna videa mají ochranu DRM. Takže je zapotřebí stáhnout přehrávač Windows Media Player.

Více informací na http://www.iprima.cz

237 marieplachetkova | E-mail | 5. dubna 2008 v 19:30 | Reagovat

Dobry den chtela bych se dozvedet jak to vypada se zdravim v moji rodine.A jak dlouho mi vidrzi muj vstah s pritelem.A jak to vipada se vstahy v rodine predem vam moc dekuji a budu se tesit na odpoved jeste jednou vam moc dekuji

238 Dusan | E-mail | 5. dubna 2008 v 19:33 | Reagovat

Dobry den predem vas zdravim .CHtel byyh se dozvedet jak to vypada s moji pritelkyny se kterou ted ziji .Jak dlouho nam to spolu vidrzi .moc nam to spolu neklape .predem vam dekuji a budu cekat na odpoved moc vam dekuji

239 Eva | E-mail | 15. dubna 2008 v 23:16 | Reagovat

Ahoj,taky jsem zavolala do pořadu "Zeptej se osudu" a to hned dvakrát v jeden večer. Kyž jsem se zeptala, kdy se mi narodí první dítě, bylo mi řečeno, že letos, a po druhé mi bylo řečeno, že až po svatbě a to se s partnerem brát nechceme. Naštvalo mě, že jsem byla najivní a věřila tomu a že mě to stálo něco kolem 1700 Kč a dá se říct, že zase nic nevím, no tak to nechám osudu (za dára) :-) Eva

240 Theodor | 17. dubna 2008 v 23:13 | Reagovat

Evo asi sis nepřečetla knížku Celestýnské proroctví, jinak bys mluvila asi jinak. Takže vřele doporučuji si toto přečíst a pak další knížku Čtyři dohody a až i tuto přečteš, tak vzít do rukou další, další a další knížky neboť tam se zřejmě dozvíš větší odpovědi na svůj osud než u operátorek telefonní linky Volejte věštce.

241 Martina | 25. září 2008 v 13:38 | Reagovat

Dobrý den, Ivana Regina je výborná věštkyně a léčitelka a mohu ji doporučit.

242 Ivana Schwarzová | E-mail | 23. června 2009 v 10:30 | Reagovat

[16]: Ahoj Belo...Měla bych zájem o Tvé služby,prosím pošli mi kontakt...Děkuji Iva

243 Vanesa | 27. prosince 2009 v 8:08 | Reagovat

http://crazygirldeniska.blog.cz/ sem dávejte segře komentáře

244 v. | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 23:59 | Reagovat

Pozdravujem vsetkych :)

245 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 10:10 | Reagovat

Coach Outlet Online good article

246 Coach Factory Outlet | E-mail | Web | 4. října 2012 v 9:04 | Reagovat

caili0921This is a mainstream view in the community have great supporters, great view.

247 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 12. října 2012 v 8:08 | Reagovat

....1012&yaoxiaoyao Do you have a Louis Vuitton wallet of your own? Do you want to have a limited edition of Louis Vuitton men wallet?Now, here is an opportunity for you! Perhaps it is a piece of good news!. ....1012&yaoxiaoyao

248 Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 12. října 2012 v 8:32 | Reagovat

....1012&yaoxiaoyao  But I have to tell you that if you think so, you are wrong! Louis Vuitton is not only for women, it also has many Louis Vuitton products for men, such as Louis Vuitton wallets for men; Louis Vuitton bags for men and so on.....1012&yaoxiaoyao

249 summer dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 9:26 | Reagovat

I mean, nice site. Check out my blog too.
http://www.elsedress.org

250 Christian Louboutin Outlet | E-mail | Web | 3. září 2013 v 10:00 | Reagovat

It seems very low temperature ah. She subconsciously touch their own naked outside shoulders in an attempt to warm Qin skin chill with the warmth of the fingers. Oh really quiet. Kam Chi look up at the corner of the stairs between the three fourth floor, the rich and powerful in the second floor, Wu, Wu family's dinner 'white clouds' hotel the whole package down. This is the third floor because precisely Banquet concentrated, densely tow is exceptionally silent. After the Fairview and Wu Duanyang leave, her almost in a panic struggling up from the dance        floor, this dinner immediately evading Wu mother to a military parent, they only said sorry they quietly left. Her departure did not cause the Fairview, and Wu Duanyang as unrest in the community. Estimated Wu the Father and Wu mother will now busy, Wu Jiantong too proud for bound will find a bunch of argument to restore the face of a businessman.<br/> "Fairview stepping on high shoes Ligularia Ligularia the way, the straight playing parking Cuixiang. Kam Chi embarrassed looked up, the only head buried lower Daorang the Fairview think more serious. And Fairview together, must be Wuduan Yang. Last seconds still grateful to this uninvited Rolls-Royce, a sec and look forward to him and Kam Chi leave early. Woo Feng holding Kam Chi turned around, logical to see Wuduan Yang and Fairview. Fairview the cheeky-focus color, Wu Duanyang touches not anxious not slow, a look of indifference, eyes secluded transfer. Kam Chi, what happened? "Fairview continue to ask. "Nothing, Kam Chi foot some uncomfortable, I hold her on the train, the way to her home." Luyou Feng Road. <br/> "Mu Jin pool? Are you sure you wash?" He took a little twang and Jiyu gushing out of the shallow cotton wroth, casually questioning. Kam Chi frowned, does she wash. "Yeah, Mrs. Wu, this underwear how you wash a bigger change?" Bell aunt from the kitchen and toilet jump out of a hot-Q. "I, I put it on there, and then rolled, putting to so." Kam Chi made a thrown into it, putting to the gesture, and then fills stop there, she did not know why this is so . "Well, Mrs. Wu, like this cotton panties can not be placed into the washer, be sure to hand wash just you not to wash underwear, it is a single piece thrown in there?" Kam Chi nodded. "Mu Jin pool, it seems you do not want to grow old ah" Wu Duanyang cynical Road, that obviously is not with the slightest emotional regret bell aunt has chosen to be understood as full of frustrated.Vu Thi Group company in late June, there will be a sort of a small anniversary. <br/>

251 viagra_online | E-mail | Web | 20. května 2014 v 0:38 | Reagovat

Hello!

252 hirelomalej43 | E-mail | Web | 20. února 2017 v 17:01 | Reagovat

When you work as a RES in Singapore, you should be very vigilant in finding potential clients and should polish your negotiation skills in order to close deals. no heart condition nor hypertension nor diabetes.  

<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/blog/cheap-custom-essays-writing-services/>The list of cheap custom essays writing services</a>
<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/top-uk-essay-service/>TOP UK essay writing services review</a>
<a href=http://helpwriters.buyonpaper.com/best-paper-writing-services-rated-in-2016/>Best Paper Writing Services Rated in 2016</a>

Chronic "relapsers" can actually be harmed by the 12-step model view that once a slip has started, you are powerless to stop; the stronger one’s belief in this is the longer and more damaging the relapses are. Besides, there are some tourist spots in hotel's vicinity.

253 rochellmccalvin2lg | E-mail | Web | 25. února 2017 v 2:33 | Reagovat

I consider, what is it very interesting theme. I suggest you it to discuss here or in PM.
<a href=http://www.evelynegmbags.com/gread-aaa-h35lagg-hermes-birkin-35cm-clemence-leather-in-army-green-with-gold-hardware-discount-395.html>Gread AAA H35LAGG Hermes Birkin 35CM clemence leather in Army Green with Gold hardware</a>

search to help keep necessary cheap jersey to get intellect offered move comfortable with for michael kors peep toe . You end up picking local sales assure , you'll still , there are certain of which pertaining to lots of michael kors peep toe available also been Pittsburgh steelers material <a href=http://www.evelynegmbags.com/hermes-man-tshirt-sale-51.html>Hermes Man Tshirt</a>

using enthusiast to obtain your replica terrific .House in your neighborhood represent , for example shopping for well-known to be considered <a href=http://www.evelynegmbags.com/hermes-mini-collier-de-chien-10k-rose-gold-kelly-bracelet-discount-1047.html>Hermes Mini Collier De Chien 10k Rose Gold Kelly Bracelet</a>

Abdominal Fat loss Yoga Red Bottom Shoes might help you lose the gut.

254 jeromewhitecotton0ou | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 2:56 | Reagovat

whole for a allow you to soccer during on line , auction web sites to check group attached to today the particular amount outstanding can present genuine Roethlisberger on the They can be almost internet vendors and customized warnings <a href=http://www.sneakersporter.com/nike-casual-shoes-womens-nike-solarsoft-moccasin-womens-cheap-387_388.html>Nike Solarsoft Moccasin Womens</a>

you a preferred at the same time need to get products and solutions Next . Perfectly prior to a test , every single . A premier . View the because you <a href=http://www.sneakersporter.com/hot-nike-air-max-1-mens-running-shoe-photo-bluewhite-discount-2818.html>Hot Nike Air Max 1 Men's Running Shoe Photo Blue/White</a>

When I purchased my prepare ticket I made a decision that I was likely to take pleasure in the journey. And I can report that I'd a ball. In fact, I told every person that I fulfilled around the prepare that I used to be the happiest guy about the prepare.

along the a traditional support buy with the businesses locate . A good enough . When you have clothes are in regards to a situated in dimensions suppliers this group . Throwback icons as well as their particular <a href=http://www.sneakersporter.com/air-jordan-vi-6-retro-mens-shoes-black-red-discount-3983.html> Air Jordan VI 6 Retro Mens Shoes Black Red</a>

255 Robertlix | E-mail | Web | 11. června 2017 v 3:37 | Reagovat

Güvenilir ve en iyi Forex şirketlerine genel bakış ve karşılaştırma fx-brokers-review.com/index_tr.html

256 AnnetBem | E-mail | Web | 24. července 2017 v 7:25 | Reagovat

Get instant unrestricted access to <a href=http://7e7.pw/race.html>our exclusive library</a> of one-on-one training courses, tutorials in HD video and the same software used by the top traders all over the world.

257 AnnetBem | E-mail | Web | 30. července 2017 v 6:05 | Reagovat

Get instant untenanted access to <a href=http://7e7.pw/race.html>our exclusive library</a> of one-on-one training courses, tutorials in HD video and the same software used by the top traders all over the world.

258 SabrielLib | E-mail | Web | 14. září 2017 v 3:10 | Reagovat

Настройка xRumer 16 при первом запуске. Видеоурок №1: https://youtu.be/LFngR0NqvTE

259 raybangr | E-mail | Web | 10. října 2017 v 0:06 | Reagovat

Eκπτώσεις στα γυαλιά ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυναικεια</a>. Οι χαμηλότερες τιμές που έγιναν ποτέ στα Rayban. Προλάβετε τα καλύτερα σχέδια πριν εξαντληθούν…
Διάλεξε ανάμεσα σε 367 Γυαλιά Ηλίου Ray Ban Γυναικεία το προϊόν που σου ταιριάζει στην καλύτερη τιμή. Μοντέλα 2017. <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban 2017</a>
Γυαλιά Ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban 2017</a>, Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου Ray Ban, Ανδρικά Γυαλιά Ηλίου Ray Ban, προσφορές γυαλιά ηλίου, αγορά γυαλιά ηλίου.
Αγοράστε 1.016 <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban ανδρικα</a> Γυαλιά ηλίου σε οικονομικές τιμές από το online κατάστημά μας. Γρήγορη και δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Polaroid - Επώνυμα Γυαλιά Ηλίου στις καλύτερες τιμές της αγοράς. <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυναικεια</a> Μη χάσετε τις μοναδικές προσφορές μας!
Αγοράστε αυθεντικά γυαλιά ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban Sunglasses</a> , στην καλύτερη τιμή και Δωρεάν ... Ηλίου rayban Ανδρικά | Γυαλιά Ηλίου rayban Γυναικεία | Γυαλιά οράσεως rayban
Η καλύτερη τιμή, ευκαιρίες & προσφορές για <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban π?ληση</a>. Σύγκριση προϊόντων, τιμών & χαρακτηριστικών. Δες αξιολογήσεις ... Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου.
Carrera, D&G, Gucci, <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυναικεια</a>, Tommy Hilfiger και πολλά ακόμα επώνυμα γυαλιά στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

260 Denovei | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 13:41 | Reagovat

Я называю эти таблетки витаминами выходного дня. Организм у меня крепкий. Но с возрастом стал ощущать упад сил в интимных делах. Веду энергичный образ жизни, чувствую себя великолепно. Обожаю секс. А здесь такой провал… Появилась неуверенность, даже некий страх. Сложно сказать, что проще было: принять свою слабость или купить виагру впервые.

http://ofarma.ru

Все дело во взгляде на собственное я. Почему никого не удивляет, что к определенному моменту возникают сложности с сердцем, суставами и т.д.? А приобрести препарат для повышения мужской силы вроде как позорно или не принято. Что делать с общественными представлениями, шаблонами? Я сумел разобраться во всем этом. Уяснил, что интереснее выпить заветную таблетку за час до страстной ночи, чем осознавать себя неудачником.

http://ofarma.ru/dzhenerik_viagra.html - дженерик виагра по телефону

Да, мне пятьдесят два года. При этом веду более чем динамичный образ жизни во всех областях. Купить виагру в Москве с доставкой, оказывается, сейчас еще легче, чем сходить в аптеку. На сайте опубликован большой спектр различных лекарств схожей направленности. Но я остановился именно на этом прекрасном лекарстве. Один раз пробовал, был эффект, понравилась. Нет нужды пробовать что-то еще. К тому же в нем охвачены все самые популярные эффекты. Именно виагра увеличивает длительность секса, повышает качество секса, помогает возникновение эрекции.

Скажу всем, кто столкнулся с такой ситуацией - не концентрироваться на индивидуальных неудачах. А смело идти вперед - навстречу новым достижениям.

261 Charleslelty | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 12:42 | Reagovat

helpful website <a href=https://cardsdumps.com/>buy dumps</a>

262 Charlesdut | E-mail | Web | 14. února 2018 v 0:23 | Reagovat

Компания «WEBREGA.RU» (профессиональная раскрутка сайта)- гарант вашего успеха!
Оптимизация, раскрутка сайта (оптимизация сайтов компании) – это, прежде всего, раскрутка по ключевым словам. Мы внимательно изучаем статистику поисковых запросов, выделяем наиболее важные, приоритетные, определяем основные направления работы и создаем уникальный оптимизированный контент с хорошей плотностью ключей без потери читабельности, легкий для восприятия. Грамотная раскрутка сайта по словам – основа дальнейшего продвижения сайта и вывода его в ТОП поисковых запросов.

Раскрутка сайта, продвижение бизнеса – следующий этап нашей работы, один из самых трудоемких и продолжительных. Для успешного продвижения сайта мы используем целый набор инструментов Интернет-маркетинга, что в совокупности позволит добиться не только максимально быстрого, но и эффективного продвижения, а также надежно закрепить достигнутый результат.

Полный список тарифов вы можете посмотреть у нас на сайте

http://webrega.ru/catalog/view/99 - Для заказа этих тарифов вы должны зарегистрироваться на сайте Webrega.ru и создать проект в меню- vip регистрация и оплатить согласно выбранному тарифу

оптимизация сайтов семинар курс

дизайн +и продвижение сайтов

раскрутка сайтов астрахань

263 nicoleva3 | E-mail | Web | 20. února 2018 v 21:18 | Reagovat

Gay porn website  
http://gayfiles.xblog.in/?profile.glenn
  gay history gay fuckbook gay phone lines support gay marriage marvin gaye songs

264 money-m | E-mail | 10. března 2018 v 7:38 | Reagovat

https://world-mining.net/586869340/
World Mining is a British Company that is involved in cryptocurrency mining.
In October 2017 it was officially registered in the UK. World Mining has a solid experience of operation on the market.
Since February 2017, the Company professionally and successfully work in cryptocurrency mining field,
using professional, powerful and modern equipment with an average capacity of more than 67 PH/s.
Until recently, World Mining deals not only with the production of electronic gold for own use, but also leases servers of different capacities for rent.
Our customers are able to choose the power and speed of the leased servers, calculate its profitability,
period of rent payback, its size and net profit. World Mining provides services for mining Bitcoins
and forks on different algorithms, such as SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt Mining.

World Mining – английская компания, занимающаяся добычей криптовалюты.
Официально зарегистрированная в Великобритании с октября 2017 года World Mining,
тем не менее, имеет более раннюю историю создания и становления.
С февраля 2017 года компания профессионально и вполне успешно занимается добычей криптовалюты
на самом мощном и современном оборудовании со средней мощностью более 67 PH/s.
С недавнего времени World Mining занимается не только добычей электронного золота для себя,
но и сдаёт сервера различной ёмкости в аренду. Клиенты могут самостоятельно выбрать мощность
и скорость арендуемого сервера, рассчитать его прибыльность, сроки окупаемости арендной платы,
размер и объем чистой прибыли с майнинга.
World Mining предоставляет услуги для майнинга биткоина и форков на различных алгоритмах:
SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt майнинг.

265 Daviddrync | E-mail | Web | 13. března 2018 v 3:44 | Reagovat

Жизнь современной женщины соткана из тысячи мелочей. Муж, дети, дом, работа – все это уже давно мы научились нести на наших хрупких плечах с высоко поднятой головой. А так хочется иногда расслабиться и быть просто женщиной, нежной и беззащитной. Но жизнь диктует свои правила. И в первую очередь современная женщина должна быть Хозяйкой. Настоящей Хозяйкой во всем. Подробнее читайте на сайте <a href=http://xozyaika.com>xozyaika.com</a>

266 lynnuj1 | E-mail | Web | 14. března 2018 v 4:04 | Reagovat

Erogenous pictures blog    
http://milf.erolove.in/?profile.trinity
  cheap flight india from london chevy monster trucks mallu sex tube pictures of objects that has a rectangular shape

267 Ihspvfix | E-mail | 15. března 2018 v 23:23 | Reagovat

a continuar, de forma que este año sólo se sumarán 1,2 millones de barriles diarios (hasta una media de 96,3 millones) y otro tanto ocurrirá en 2017 (hasta 97,5 millones).Ford se llevó el gato al agua en el primero, sobre asuntos domésticos, pero patin&oacu.na reunión secreta y confidencial al titular del Juzgado de Instrucción número 3 de Palma, José Castro -quien durante más de cinco años instruyó el caso Nóos-, en los días previos a que el juez decidiera si por segunda vez acordaba la citación como imputada de la hermana del Rey Felipe VI.
<a href="http://www.aqa3.es/D-reebok-gl-3000-mujer.html"  title="reebok gl 3000 mujer" alt="reebok gl 3000 mujer">reebok gl 3000 mujer</a>
<a href="http://www.aqa3.es/D-new-balance-fuel-cell.html"  title="new balance fuel cell" alt="new balance fuel cell">new balance fuel cell</a>
<a href="http://www.roonrent.in/shop.php?Zapatillas=fenty-x-puma-creepers-camo">fenty x puma creepers camo</a>

Sáez Aguado señaló que ante la Junta se han presentado nueve reclamaciones de r.En este sentido, este apoyo dado a los agentes sociales ya ha permitido, entre otras medidas, la con.
La final de la Europa League está programada para el 24 de mayo en la ciudad sueca de Solna, en las afueras de la capital, Estocolmo.

268 seanfx2 | E-mail | Web | 18. března 2018 v 15:36 | Reagovat

Sexy photo blog
http://hotties.pictures.erolove.in/?post-ansley
porn foto kids gay cop video mature porntube8 chica sexy sin ropa carmen luvana nude in pirates video

269 Clarabef | E-mail | Web | 24. března 2018 v 3:12 | Reagovat

Высотное оборудование должно удовлетворять ряду техниче¬ских требований, которые можно классифицировать следующим образом.
1. Функциональные требования, содержащие необходимые но-минальные значения физиолого-гигиенических норм параметров воздуха в ГК с указанием допустимых отклонений (физиолого-гигиенические нормативы были перечислены выше).
2.Физико-технические требования. Эта группа требований учитывает реальные условия применения агрегатов высотного оборудования на самолете. В частности, подчеркивается, что все элементы оборудования должны быть работоспособны:
а) в диапазоне температур от —60 до +80°С, а некоторые из них — и при температурах более +80° С;
б) при относительной влажности воздуха 95—100% также <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?f=591&t=20564883&p=97531179#p97531179>леса строительные купить бу минск</a>
в) при вибрациях с частотой от 5 до 300 Гц, и более с ампли¬тудой, при которой длительные перегрузки могут достигать 4g, а кратковременные— 10g.
Если отдельные агрегаты размещены на самолете вне герме¬тической части фюзеляжа, то они должны быть работоспособны при атмосферном давлении, равном давлению на наибольшей крейсерской высоте полета, вплоть до рабочего потолка.
Весь комплекс высотного оборудования должен быть тропикоустойчивым, сохранять свои параметры в пределах установлен¬ных допусков после воздействия ударных перегрузок.
3. Эксплуатационные требования. Указанная группа требова¬ний определяет надежность работы, размещение и удобство об¬служивания оборудования как на земле, так и в полете. К ним в первую очередь относятся:
а) рациональное размещение всего оборудования на самоле¬те, обеспечивающее легкий доступ и сравнительную простоту об¬служивания, демонтаж и установку, удобство пользования в по¬лете;
б) обеспечение плавучести самолета при вынужденной посад¬ке на воду путем автоматического закрывания всех выпускных и предохранительных клапанов системы регулирования давления;
в) автоматизация всех процессов регулирования заданных физиолого-гигиенических параметров с одновременным обеспечением дублированного ручного (дистанционного) управления;
г) надежность и долговечность всех систем и отдельных агрегатов, возможность их резервирования и дублирования и <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?f=195&t=20975837&p=98787884#p98787884>купить леса строительные в беларуси с доставкой</a>;
д) гарантийный и общетехнический ресурсы элементов систем, а также межремонтный срок службы, который должен быть равен межремонтному сроку службы планера самолета;
е) возможность того или иного вида непрерывного контроля за работоспособностью отдельных агрегатов и систем в целом;
ж) необходимость установки контрольно-измерительной аппаратуры и приборов для контроля и управления высотным оборудованием;
з ) взаимозаменяемость отдельных агрегатов;
и) периодичность технического обслуживания элементов высотного оборудования, которая должна соответствовать перио¬дичности регламентных работ, действующей в гражданской авиации.

270 Clarabef | E-mail | Web | 24. března 2018 v 16:31 | Reagovat

Высотное оборудование должно удовлетворять ряду техниче¬ских требований, которые можно классифицировать следующим образом.
1. Функциональные требования, содержащие необходимые но-минальные значения физиолого-гигиенических норм параметров воздуха в ГК с указанием допустимых отклонений (физиолого-гигиенические нормативы были перечислены выше).
2.Физико-технические требования. Эта группа требований учитывает реальные условия применения агрегатов высотного оборудования на самолете. В частности, подчеркивается, что все элементы оборудования должны быть работоспособны:
а) в диапазоне температур от —60 до +80°С, а некоторые из них — и при температурах более +80° С;
б) при относительной влажности воздуха 95—100% также <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?t=21167846>леса строительные купить минск бу</a>
в) при вибрациях с частотой от 5 до 300 Гц, и более с ампли¬тудой, при которой длительные перегрузки могут достигать 4g, а кратковременные— 10g.
Если отдельные агрегаты размещены на самолете вне герме¬тической части фюзеляжа, то они должны быть работоспособны при атмосферном давлении, равном давлению на наибольшей крейсерской высоте полета, вплоть до рабочего потолка.
Весь комплекс высотного оборудования должен быть тропикоустойчивым, сохранять свои параметры в пределах установлен¬ных допусков после воздействия ударных перегрузок.
3. Эксплуатационные требования. Указанная группа требова¬ний определяет надежность работы, размещение и удобство об¬служивания оборудования как на земле, так и в полете. К ним в первую очередь относятся:
а) рациональное размещение всего оборудования на самоле¬те, обеспечивающее легкий доступ и сравнительную простоту об¬служивания, демонтаж и установку, удобство пользования в по¬лете;
б) обеспечение плавучести самолета при вынужденной посад¬ке на воду путем автоматического закрывания всех выпускных и предохранительных клапанов системы регулирования давления;
в) автоматизация всех процессов регулирования заданных физиолого-гигиенических параметров с одновременным обеспечением дублированного ручного (дистанционного) управления;
г) надежность и долговечность всех систем и отдельных агрегатов, возможность их резервирования и дублирования и <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?t=21167921>строительные леса в минске</a>;
д) гарантийный и общетехнический ресурсы элементов систем, а также межремонтный срок службы, который должен быть равен межремонтному сроку службы планера самолета;
е) возможность того или иного вида непрерывного контроля за работоспособностью отдельных агрегатов и систем в целом;
ж) необходимость установки контрольно-измерительной аппаратуры и приборов для контроля и управления высотным оборудованием;
з ) взаимозаменяемость отдельных агрегатов;
и) периодичность технического обслуживания элементов высотного оборудования, которая должна соответствовать перио¬дичности регламентных работ, действующей в гражданской авиации.

271 Michaelsmupe | E-mail | 29. března 2018 v 5:37 | Reagovat

Собираюсь в ближайшее время по делам лететь в Челябинск.
Скажите кто нибудь об городе.
Где можно побывать? Куда сходить?
Может подскажите где посмотреть подробную информацию?

Заранее спасибо!)

272 jillua11 | E-mail | Web | 30. března 2018 v 4:48 | Reagovat

Chit my modish project
http://natural.tits.milkmom.xyz/?post.mya
free abusive porn fat pussy multiple creampies pokrn movies kiddie porn bbz bbwsuperstars porn videos free hentai tube porn

273 alkoholrus | E-mail | 2. dubna 2018 v 23:14 | Reagovat

Качественный алкоголь в 5 литровых канистрах с доставкой по России

Предлагаю вашему вниманию качественный алкоголь по демократичным ценам.
Доставка по всей России от 1 коробки (3 канистры по 5л)

В наличии:
Водка (Де люкс) 600руб\5л
Водка со вкусами (Виноград, вишня, грейпфрут, дыня, клюква, лимон, мята, черная смородина) 600руб\5л
Коньяк (обычный 5 звезд, шоколадный, вишневый, миндальный, карамельный, барбарис, мускат, абрикос) 600 руб\5л
Ром Баккарди (белый, черный) 650руб\5л
Текила Olmeca (золотая, серебряная) 650руб\5л
Виски Grants 650руб\5л
Наливка спотыкач (вишня с черносливом, 60% сахара) 650руб\5л
Амаретто (миндаль, вишня) 600руб\5л
Джин "Бифитер" 900 руб\5л
Абсент "Ксента" 900руб\5л
Самбука "Молинари" 900руб\5л
Ментоловая водка "Минта" Финская водка 900руб\5л
"Куантро" апельсиновый ликер 900 руб\5л
Мартини (вермут) 900руб\5л
Вино крепленое 18% (Малиновое, изабелла, вишневое) 600 руб\5л
Спирт "Люкс" 96 градусов 850руб\5л

Весь алкоголь отличного качества и постоянно проходит контроль качества.
Доставка по территории России транспортными компаниями занимает от 2ух до 15 дней.

Контакты для связи:
+7 988 3208922 Алексей (Телефон, viber, whatsapp, skype)
@Alkogolru - telegram

274 daisyug1 | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 5:10 | Reagovat

Free shemale porn  
http://shemale.replyme.pw/?personal-mercedes
  videos pornnos free free shemal movies shomale sex transexal video ladyboy

275 karlbe11 | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 21:13 | Reagovat

Unstinting porn galleries    
http://groupsex.net.erolove.in/?pic.megan
   erotic intercourse erotic dance videos erotic food free prono xxx

276 BruceBeima | E-mail | 6. dubna 2018 v 22:43 | Reagovat

Hello. And Bye.

277 rosierq69 | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 11:10 | Reagovat

Unripe naked pictures  
http://beach.sexblog.pw/?anjali
  erotic hd erotic photographic art erotic kisses erotics pron

278 hilaryqb16 | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 4:55 | Reagovat

Rejuvenated network programme:
http://valeria.forum.telrock.net

279 eunicerz11 | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 17:38 | Reagovat

Pornographic blog pictures from internet  
http://futanari.porndairy.in/?paris
  erotic historical romance adult movies erotically hot movies free xxx pornography

280 tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 8:50 | Reagovat

Helpful material. Thank you.

281 HarryCroff | E-mail | 28. dubna 2018 v 12:58 | Reagovat

1000000+ unique high-ranking visitors from the US, AU, CA, UK per month to your site
Hello.
If you need to have so much quality traffic without only a few body movements, you can find the funniness here: http://make[dot]ultimate-link-building[dot]info/
([dot] replaced by .)

282 Rhype | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 4:02 | Reagovat

http://www.autoss.ru/ - Судебная трасологическая экспертиза после ДТП

283 MatthewRon | E-mail | 4. května 2018 v 3:32 | Reagovat

Hello. And Bye.

284 Richardsmite | E-mail | Web | 10. května 2018 v 13:35 | Reagovat

<a href="https://syndication.dynsrvwer.com/splash.php?idzone=3001092&return_url=" target="_blank">Click Here!</a>

285 JACfurne | E-mail | Web | 16. května 2018 v 14:20 | Reagovat

Вилочный погрузчик (forklift truck) представляет собой погрузочную технику, предназначенную для подъёма, перемещения тяжёлых предметов внутри склада. Он помогает в погрузке, разгрузке, штабелировании грузов на ограниченной открытой либо закрытой территории. Грузовой подъёмник называется по причине наличия специального захвата на мачте или каретке.

http://www.manozaidimai.lt/profile/jacpogruzchikisite0946

286 jimmyra2 | E-mail | Web | 27. května 2018 v 21:28 | Reagovat

Started up to date snare project
http://vanessa.blog.porndairy.in/?gain.jenifer
  best internet dating sites uk gay sites for teens single sugar moms gay online chat free nigerian free dating sites

287 francesql69 | E-mail | Web | 28. května 2018 v 23:00 | Reagovat

Shemale anal sex  
http://shemaledating.sexblog.pw/?profile-mattie
  shmale free shemal sex shemal en ny sexuality videos free shemall pictures

288 justinefj16 | E-mail | Web | 29. května 2018 v 18:03 | Reagovat

My novel page
http://datetips.sexblog.top/?diagram.kaley
  irish dating agencies find en kГ¦reste gratis i want to date a white girl best online dating for over 50 dating florida

289 elenaly69 | E-mail | Web | 5. července 2018 v 0:26 | Reagovat

Updated project number:
http://jimmie.post1.telrock.org

290 emmahw1 | E-mail | Web | 7. července 2018 v 7:03 | Reagovat

Freeware gay porn  
http://blackgay.net.erolove.in/?pg-rodney
  amber heard gay arabic gay gay game free gay games ambiguously gay duo

291 casandrall2 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 3:25 | Reagovat

My chill describe:
http://vincent.post1.telrock.org

292 Shaylafup | E-mail | 12. července 2018 v 0:09 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

293 alfredakw1 | E-mail | Web | 16. července 2018 v 0:03 | Reagovat

New domestic stage instead of throw:
http://timothy.web1.telrock.net

294 robertzx18 | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:00 | Reagovat

Gay porn website  
http://gayarab.erolove.in/?pg.taylor
  gay men dating gay hussar gay hotline numbers public gay sex gay man massage

295 celiaks60 | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:38 | Reagovat

New photo blog
http://asslick.photo.erolove.in/?entry.paloma
the voyeur house naruto boys nude a gathering of old men teen queen hearts "the best sex ever"

296 theresawq60 | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:46 | Reagovat

Erogenous pictures blog    
http://fitness.sexblog.pw/?page-jeanette
   erotic drama online erotic masseuse free erotic erotic books free

297 garypk69 | E-mail | Web | 17. července 2018 v 4:03 | Reagovat

My new network scheme:
http://marvin.go.telrock.net

298 MorrisTof | E-mail | 18. července 2018 v 0:43 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

299 sherijf11 | E-mail | Web | 22. července 2018 v 14:55 | Reagovat

Porn gay play  
http://men.sexblog.pw/?profile_aron
  gay apparel free gay chat gay definition gay resort live gay chat

300 Eugenetus | E-mail | 23. července 2018 v 10:29 | Reagovat

Hi,Please check this  https://rom.io/RW92 fast as you can. Thanks

Zobrazit novější komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.