Říjen 2006

Pro které SuperStars platí "loňská sláva, polní tráva" ?

31. října 2006 v 11:04 | liduš
Říká se, že z první řady SuperStar se prosadili především Aneta a Sámer. Do Anety, před časem téměř nedotknutelné ikony, se nyní stále častěji strefuje bulvár, a přestože se zdálo, že ji zbožnují i kojenci, a vůbec všichni bez rozdílu věku, profese a velikosti bot, stále častěji se také ozývají hlasy, že zase taková bohyně to není. Podle návštěvnosti na internetu však na ni z minulých ani současných Superstarů stále nikdo nemá.
Soňa Pavelková: vládne internetu

31. října 2006 v 10:39 | liduš
Včera ukončil svou strastiplnou pouť letošní SuperStar Aleš Burket. Ač vzbudil u nejmladších fanynek snad největší zájem, ostatní finalisté dostali od diváků více hlasů. I když podle zájmu uživatelů, tedy zřejmě spíš uživatelek internetu by se v současné době umístil jako stříbrná viceSuperStar. A jak se podle zájmu daří ve vyhledávačích ostatním finalistům?


SuperStar3: Kdo komu fandí známé osobnosti?

29. října 2006 v 2:35 | liduš
Ať se nám to líbí nebo ne, obecný názor na kandidáty SuperStar ovlivňuje do značné míry porota, méně už pak známé osobnosti, které se nechají slyšet, komu fandí. Zatím se jich tak moc nevyslovilo, zřejmě jsou opatrní a vyčkávají, kterak se bude situace s finalisty vyvíjet, jak po stránce jejich výkonů, tak přijetí u publika. Někteří svůj názor v průběhu soutěže mění, jiní si stojí za svém.

Deník SuperSpy bude končit

29. října 2006 v 0:39 | liduš
Konkurence tištěného bulváru se od Nového roku zúží. Společnost Stratosféra totiž od ledna přestane vydávat deník SuperSpy v novinové podobě a nahradí ho internetovou verzí, která v podstatě už úspěšně funguje. Bližší informace ani personální obsazení chystané internetové verze deníku Antonin Herbeck ze Stratosféry zatím neuvedl, připustil jen, že někteří redaktoři obdrželi v této souvislosti výpovědi. Většinu lidí však chce prý vydavatelství zaměstnávat nadále.

Sámer Issa: Navzdory básník zpívá

29. října 2006 v 0:37 | liduš

Tak jsem v knihovně (!) narazila na SuperStar. Ne tak ledajakou, začínající, ale samotného Sámera Issu, který tento týden hledal přes Blesk už i ztracenou peněženku. Nabízel dva tácy. JEHO jsem si mohla koupit za pětku. Na plakátě, pěkně vystylovaného v ruce s vtipně naaranžovanou knihou Jarmily Loukotové Navzdory básník zpívá. Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP) odstartoval totiž další ze svých projektů na podporu četby a začíná vydávat sérii plakátů "čtu…". Za podpory ministerstva kultury. A první vydaný plakát vychází s portrétem zpěváka Samera Issy.
Albert Ignatěnko: Seminář a nová kniha Abeceda života

25. října 2006 v 2:04 | liduš |  TAJEMNO

Profesor Albert Ignatěnko si u nás našel své stálé příznivce i odpůrce. Pravdou je, že tento opravdu charismatický muž má něco do sebe a jeho semináře, které v Praze i Bratislavě pravidelně pořádá, bývají záhy vyprodány. Zapůsobil také na mnohé naše známé osobnosti.
Nová rubrika Tajemno

25. října 2006 v 0:13 | liduš |  TAJEMNO

Protože sem chodí spousta návštěvníků, které přilákala debata na téma Zeptejte se osudu, a taky proto, že i mě dané téma víceméně zajímá, rozhodla jsem se založit novou rubriku s nijak objevným názvem Tajemno, kam se však vejde opravdu leccos. Proč v blogu showbyznys? Jednoduchá odpověď. I celebrity se chodí radit ke kartářům. A není jich vůbec málo. Tu a tam tedy přihodím nějaký článeček, o své zkušenosti se zatím můžete i nadále podělit sami mezi sebou.

Jak se zbavit prokletí? Naučte se bojovat s triky černé magie!

24. října 2006 v 23:36 | liduš |  TAJEMNOPronásleduje vás z ničeho nic na každém kroku smůla? Přišli jste o peníze, o práci, pohádali se s nejlepším kamarádem? Začala vás nesnesitelně bolet záda? Prožíváte místo radosti jen smutek, beznaděj … Můžete, ale nemusíte, být obětí magického útoku. V životě člověka se prý projevuje různě. Nezasvěcení jej nedokážou rozeznat od nemoci, nehody, smůly, infarktu nebo jiného neštěstí. Lze se vůbec nějakým účinným způsobem proti manipulaci anebo zneužití našeho podvědomí bránit? Zeptala jsem se pražských mágů Ravena a Ariany Argoni.SuperStar: favoriti a outsideři

20. října 2006 v 1:37 | liduš

Sázkaři mají jasno.Tedy zatím. Vítězkou třetí řady SuperStar bude Tereza Najdekrová nebo Barbora Zemanová. Najdekrovou hodnotily sázkové kanceláře nejvýše už od počátku, v poslední době se však zvýšily výrazně šance Barbory Zemanové. Obě dívky mají z finálové desítky nejnižší kurzy. Za největšího outsidera je podle bookmakerů naopak považován Aleš Burket, který by měl podle předpokladů opustit soutěž hned v úvodním finálovém kole. Malé naděje na celkový úspěch jsou dále také přisuzovány Leoně Černé nebo Karolíně Pavlíkové.
Paparazzi odpálili bomby!

18. října 2006 v 14:12 | liduš
Vydavatelství RF Hobby představilo ve středu 18. října první číslo svého nového bulvárního týdeníku Paparazzi. Zaměřit se chce údajně především na dívky a ženy ve věku 15-45 let. Podle vydavatele vychází koncepce týdeníku z formátu, který je v zahraničí úspěšný, v ČR však zastoupen není. Chce stavět především na originálních fotografiích převážně českých celebrit. Tolik oficiálně. V trafice mě popravdě nový bulvár svou grafikou hned padnul do oka. Za necelou dvacku si ho určitě dost lidí koupí. Já jsem však měla z obsahu pocit, že jsem jakýmsi omylem zalistovala v nějakém časopise pro pány, kteří tak milují skvělou moderátorku bez zábran Evičku Aichmajerovou. Však také na ni přichystala redakce svou první bombu!

Let´s Dance počesku

15. října 2006 v 19:36 | liduš
"Jako nezkušení holobrádkové se cítili účastníci taneční show Let´s Dance na Markíze, kteréporota poprvé pokořila svojí nelítostnou kritikou," píší ve slovenském bulváru. Pro české a slovenské celebrity to byla prý studená sprcha! Nemyslím, že by bylo až tak zle. Když si Helena "Ginger" Vondráčková troufá v šedesáti letech do taneční soutěže… Nejde však říct, že by tancovala špatně, to rozhodně ne. Škoda, že se nerozhodla raději pro účast v české verzi StarDance, která začne 4. listopadu. Každopádně stojí za to kouknout do archívu Markízy a podívat se, jak si s formátem poradili na Slovensku.


SuperStar s Bleskem

15. října 2006 v 14:59 | liduš


Jestli něco z pohledu diváka v SuperStar nechybělo, pak to byla do nekonečna obemílaná upoutávka sponzora. Třetí řada castingové show Česko hledá SuperStar odstartovala bez sponzora, ale ten se nakonec v podobě vydavatelství Ringier přece jen našel. Takže bulvární deník Blesk bude mít "potravu" pro své titulky servírovanou z první ruky.

SuperStar: Komu fandí Ondřej Hejma?

15. října 2006 v 1:51 | liduš
V třetím pánském semifinálovém kole si nešlo nevšimnout trochu neobjektivního hodnocení Ondřeje Hejmy. "Žlutý pes" zkrátka nehodnotí jen zpěv, ale hledá SuperStar. Zpěváka, který by měl šanci uchytit se v showbyznysu. A tak přivřel, vzhledem k výjimečné barvě hlasu, oči nad místy opravdu falešným zpěvem Romany Lasoty, udělil, aniž by hodnocením ublížil, trefnou radu Davidu Spilkovi a naopak diváky upozornil, až zveličil chybu, podle něj nevýrazného Zbyňka Drdy, ve kterém budoucí SuperStar nevidí. Nevidí ji ani v Martinu Ševčíkovi. U obou zřejmě postrádá větší charisma. Pravým opakem je Eduard Klezla, který to sází hlava, nehlava. Jeho hodnocení dnešního večera bylo však rozhodně více objektivní. Ale záleží na tom?Superstar: Bára Zemanová- Last but not least!

2. října 2006 v 0:24 | liduš
Všechny holky semifinálové desítky mi tak trochu splývaly a moc na tom nezměnil ani první semifinálový večer. Trochu nechápu nadšení z Terezy Najdekrové, v jejímž podání My Immortal od Evanescence ztratilo svou mystičnost a hloubku. Ostatně hloubky Terezce chybí, její barva hlasu mi přijde nezajímavá a žebrací pohled o esemesky mě spíš odpuzoval. Už jsem si říkala nuda, nuda, až přišel "prcek" Barbora Zemanová s odvazem, který se nevidí. Tedy v naší televizi od našince. Má u mě bod a možná časem i esemesku.