Jak se zbavit prokletí? Naučte se bojovat s triky černé magie!

24. října 2006 v 23:36 | liduš |  TAJEMNOPronásleduje vás z ničeho nic na každém kroku smůla? Přišli jste o peníze, o práci, pohádali se s nejlepším kamarádem? Začala vás nesnesitelně bolet záda? Prožíváte místo radosti jen smutek, beznaděj … Můžete, ale nemusíte, být obětí magického útoku. V životě člověka se prý projevuje různě. Nezasvěcení jej nedokážou rozeznat od nemoci, nehody, smůly, infarktu nebo jiného neštěstí. Lze se vůbec nějakým účinným způsobem proti manipulaci anebo zneužití našeho podvědomí bránit? Zeptala jsem se pražských mágů Ravena a Ariany Argoni.Černá, nebo bílá?
Hovoříme-li o magii, je nutné zmínit rozdělení magie na černou a bílou. Podle Ravena je to celkem jednoduché. "Pokud pracujeme na sobě, něco nového se učíme, něco trénujeme, cvičíme, meditujeme a nutný čas věnujeme práci jako obživě, jdeme pohodovou bílou cestou, my sami tomu říkáme cesta bez víry, protože jste natolik v harmonii se svým okolím, že žádnou víru, žádnou ideologii nepotřebujete. Pokud se ale snažíte ovlivňovat myšlení, jednání a životy jiných tvorů, ať už lidí nebo zvířat a rostlin, jdete cestou černou."

Černá magie v praxi
Podstatou rituálu černé magie je přesvědčení, že když něco napodobíme, ale vneseme do toho pár menších změn, neboli stvoříme svou vlastní verzi příběhu, začnou se tyto změny přenášet do skutečnosti. Rituál opakujeme tak dlouho, až se staneme součástí děje, který hodláme změnit. V bojovém umění se donekonečna opakují obranné a útočné pohyby proti soupeři, kterého si pouze představujeme. Opakují se tak dlouho, až přejdou do krve. Když se člověk učí hrát na hudební nástroj, cvičí tak dlouho, až se nástroj stane téměř součástí jeho těla. Říká se tomu, získat pro něco cit. Dobrý řidič vnímá auto jako součást své tělesné schránky. Narazí pneumatikou do výmolu a téměř přitom cítí fyzickou bolest, jako kdyby se sám udeřil.

Pomluvy, zášť a intriky

Rituály se odehrávají všude, nejen v kostele nebo v soukromém magickém kroužku. Každá svatba, promoce, přijímací zkouška, přísaha, oslava svátku, každý soud, slavnostní slib, přijímání nováčku, ale i šikana nebo návštěva divadla, či koncertu je ve své podstatě rituál.
"V současné době, kdy zoufale přemnožené lidstvo zápasí o přežití s bouřícími se silami přírody, jsou mezilidské vztahy nejčastěji chápány jako konkurenční boj," říká Raven. Chceme být rychlejší, lepší a úspěšnější než jiní lidé, zabývající se podobnou činností. Soutěž chápeme jako přirozenou součást moderního života, je tedy snadno pochopitelné, když se setkáme u svých konkurentů s jistou formou nevraživosti, která se snadno zvrtne v to, čemu se obecně říká černá magie. Patří sem pomluvy, zášť, intriky a utajená, či demonstrovaná touha našich nepřátel, aby se nám nedařilo.

Temné rituály

"Pokud někdo sáhne ke klasické černé magii, napíše o půlnoci na kousek papíru své přání, kde nás prokleje a ještě k tomu napíše všechny ošklivosti, které nám ze srdce přeje a potom, za svitu dvou černých svící papírek spálí. Pokud jsme nic netušící, tak ráno vstaneme, necítíme se dobře, v kuchyni se řízneme o konzervu, uklouzneme na dlaždičkách, při jídle chceme pronést něco hrozného vtipného a zaskočí nám a když to všechno přežijeme, tak do nás, ve chvíli, kdy s autem zastavíme na červenou vrazí zezadu hasiči. Prostě si nás to najde," říká Ariana. Jestli vás teď ale napadá, že jste právě dostali návod, jak se bezbolestně zbavit nepřítele, soka v práci či lásce, tak na to raději zapomeňte. "Zahrávat si s černou magií se totiž nevyplatí!" důrazně připomíná Raven.

Zlo se vrací k odesílateli

Jistě znáte takové zajímavé momenty, kdy se podíváte na digitálním hodinky a vidíte 12:12 nebo 06:06, či dokonce 11:11 a 22:22. Je to pouze náhoda, nebo znamení, že se kolem vás děje něco, na co si máte dát pozor? Podle Ravena se vyplatí, považovat takovou věc za znamení a dávat celý den pozor na všechno, co se kolem vás děje. "Můžete si být téměř jistí, že na vás myslí člověk, který vám nijak zvlášť nepřeje," míní Raven.
Na otázku, jestli má negativní myšlení nějaký zpětný dopad, je jednoduchá odpověď - vždy a všude. "Když budete na někoho sami negativně myslet nebo mu dokonce budete přát něco zlého, zanášíte si tu samou věc do svého myšlenkového systému a vlastně se v tu samou chvíli sami poškozujete. Říká se tomu zpětný náraz," upozorňuje charismatický Raven.


Talismany a amulety
Máme mít tedy strach před tím, že nás někdo na dálku prokleje? "Není třeba! Od toho se odedávna používají amulety a talismany," míní Raven. Amulet je podle něj vyloženě ochranný předmět, jehož hlavním účelem je ochraňovat svého majitele a nositele. Klasickým amuletem je pentagram, pěticípá hvězda. "Správný amulet by měl být správně zasvěcen. Nejkratší zasvěcení je promytí pod proudem studené vody, (pokud se nejedná o papírový amulet), přitom si v duchu řekneme, před čím nás má amulet chránit."
Amuletu by se také neměl dotýkat nikdo jiný. Východní bojovníci, vojáci, zápasníci a příslušníci zvláštních jednotek si nechávají malé amulety zašívat pod kůži, například na hrudi, na ruce, ale i na čele. V našich krajích stačí nosit přívěsek, který má sloužit jako amulet stále s sebou. Řidiči si často na zpětná zrcátka věší různé předměty "pro štěstí". Proč ne? Jako jednoduchý amulet většinou naprosto stačí.

Dobrá rada na závěr
Chcete-li žít klidný život, starejte se hlavně o sebe, nikomu nic špatného nepřejte. "Pokud chcete být lepší než ostatní, tak cvičte, trénujte, meditujte a investujte do svých schopností a pro jistotu s sebou noste nějakou drobnost, kterou si zasvětíte jako amulet," shodují se partneři nejen v magii, ale i v lásce - Ariana a Raven.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Olga | 30. října 2006 v 20:06 | Reagovat

Vážená Ariano a Ravene. Co si myslíte o věštcích, kteří věští přes televizní obrazovku v pořadu na Primě Zeptej se osudu?

2 liduš | 31. října 2006 v 12:34 | Reagovat

Myslím, že na vaši otázku byste mohla najít odpověď zde:

http://www.super.cz/sex-podle-ariany/10219-proc-kartarky-lzou.html

3 PAJA | E-mail | 26. února 2007 v 12:04 | Reagovat

Dobrý den,prosím Vás muj manzel,kdyz se podíva na hodiny tak vidí 22.22 to znamena, že mu někdo nepreje a vysílá na něj negativní energii? co má proti tomu dělat a na co si ma dát pozor MOC DEKUJI Pavla

4 vampír | 29. června 2007 v 15:02 | Reagovat

vis je Arcacem arccissimum

5 Mája | 19. února 2008 v 13:43 | Reagovat

Dobrý den! Poprvé čtu výše udené články. Mohu potvrdit, že je v nich hodně pravdy. Některé věci neznám proto píši,že to není 100 %. Zabývám se trochu numerologii a vůbec se zajímám o různé věci a dospěla jsem k takovým věcem, že o nich nebudu ani psát - nevěřili by jste. Přála bych více lidem, aby pochopili určité zákonitosti a tím by začali smýšlet a chovat se  určitě jinak.

6 milvus | E-mail | 28. března 2008 v 0:25 | Reagovat

Ariano a Ravene, ještě je čas.... Moc ho už ale nezbývá. Řešení? Obrátit se. Slušelo by se napsat, že na vás "makám", ale nebyla by to pravda. Trochu. Vzpomněl jsem si...

7 darča | 12. září 2008 v 13:45 | Reagovat

Dobrý den,děkuju vám za radu,jen bych chtěla znát nějaký konkrétní návod jak se té negativní energie zbavím která jde z více stran to asi nepujde nebo ano jinak mě velice zajímá vaše literatura a nejvíce mě oslovila kniha kterou jsem si jednou půjčila magie života je moc hezky napsaná a je v tom hodně pravdy,akorát málokdo má asi sílu a odvahu řídit se takovýmto životem no nevím

8 Helena | E-mail | 29. května 2009 v 22:31 | Reagovat

Mám problémi již od 16 let naši se rozvedli a říká se že mne a sestry i s mamkou babička proklela dlouho jsem tomu nevěřila ale už si tím nejsem tak jistá dějí se mi věci které by mnoho lidí neuneslo a já už taky strácím sílu s tím bojovat,jsou to úmrtí sestry a matky nemoc a postižení dcery manžel který za mnoho nestojí ztráty práce potřebuji najít vnitřní sílu jak stím bojovat a žít dál alespoň pokud možno trochu normální život jestli máte pro mne radu budu vděčná

9 RIA | E-mail | 16. dubna 2010 v 22:58 | Reagovat

Kolem mne se dějou věci nejsem schopna dlouhodobě sehnaz peníze na projekt a to
vím,že ten projekt je zásadní při výrobě
alternativních zdrojů energie.Nevím kdo ma z tohoto projektu obavy,že mne brzdí a už hodně dlouho

10 Miroslav Masopust | E-mail | 11. května 2010 v 20:18 | Reagovat

Dobrý den,
potřebuji radu. Od svých 17 let co pracuji,jsem nikdy nedosáhl úspěchu ve fin.oblasti,abych si mohl přirozeně naplnovat nejenom své potřeby,ale i své touhy...Je mne 36 let a víc jak rok jsem na internetu hledal práci různými způsoby a přesto jsem v ničem neuspěl. Nejsem ničím vyučený,ale rád se učím novým věcem. Přiznávám,že jsem se častokrát zlobil na lidi,kteří  posuzují druhé podle vzdělání...Ale přesto jsem jim znovu a znovu odpustil. Pokud víte,jak bych měl v takové situaci jednat a jednou provždy a navždy se stát úspěšným,napište mne,prosím na email. Předem děkuji za ochotu.

11 Amekesan | E-mail | 17. května 2011 v 22:21 | Reagovat

[8]:Milá Heleno,doporučuji zaujmout pozitivní přístup a myšlení. Což chápu že v těchto situacích jde těžce. Nicméně nic se neděje náhodou... doporučuji vaše přání napsat na papír.Přání musí být napsáno v přítomném čase. ,,Ať mám¨''.. Ať jsem.. Universum nezná minulý a budoucí čas,věřit v jeho vyplnění a poděkovat za jeho splnění.Tím se realita bude muset přizpůsobit tomu co jste napsala. Funguje to mám to vyzkoušené!Dál vám přeji z celého svého srdce šťastný život

12 Amekesan | E-mail | 17. května 2011 v 22:33 | Reagovat

Ještě bych měla jednu radu. Pokud někdo má pocit,že na něj někdo vysílá negativní energii,jako ochrana slouží,sklenička s vodou. Musí mít kulaté dno,je to symbol ochrany. Na kousek papíru napíše jméno dotyčné osoby(stačí křestní) a vloží pod sklenici naplněné vodou.Jméno musí být uzavřeno v kruhu.Negativní energie se vrátí ke svému majiteli.A dál se jen dolévá voda,doud dotyčný člověk nemá pocit,že se mu daří lépe.

13 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 8:39 | Reagovat

Coach Outlet Online good article

14 Coach Outlet Store | E-mail | Web | 4. října 2012 v 8:30 | Reagovat

caili0921This is a mainstream view in the community have great supporters, great view.

15 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 12. října 2012 v 8:04 | Reagovat

....1012&yaoxiaoyao Louis Vuitton recently is holding an activity called "Louis Vuitton Wallet Men". The following are some details about this news.....1012&yaoxiaoyao

16 coachfactory | E-mail | Web | 5. prosince 2012 v 3:23 | Reagovat

Maitre Corbeau, sur un dossier perche,(13) Tenait dans son bee une saisie executoire; Maitre Re

17 PETR | E-mail | 16. ledna 2013 v 15:53 | Reagovat

TAK TEDA SE OCISTIT_,OD KLEBBY

18 Karel Girga | E-mail | 7. února 2013 v 10:55 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Karel Girga, nar. 10.9.1990 a je mi 22 let, bydlím v Olomouci. Včera mi můj dobrý kamarád řekl, že si myslí že jsem prokletý. Dělám hudbu, kterou miluji víc než cokoliv jiného a on si myslí že mi tímto způsobem někdo chtěl ublížit, že mě proklel, aby se mi nedařilo. Vyvolalo to ve mě divný pocit a proto Vám pišu. Prosím Vás o pomoc. Ozvěte se na můj email. Předem mockrát děkuji, Girga

19 nikola kulichová | E-mail | 13. února 2013 v 15:17 | Reagovat

Dobrý den, před 7-mi lety se moje máma rozvedla a můj táta jí proklel. Od té doby má ve všem smůlu(finance, zdraví a osobní život).Můžete mi prosím poradit kontakt na někoho kdo se zabývá zbavením prokletí???Děkuji moc Nikola

20 lenka | E-mail | 13. března 2013 v 19:38 | Reagovat

dobrý den
Chci se podělit smím příběhem
Můj příbjech se odechrál před 10 lety    zamilovala sem se do mladeho může vté době počaly sme spolu ditě  ale  jeho hování se  vůčí mě změnilo   byl to tak jako by to ani nebyl on    čekala sem dvojčata  ale jeho hování  se změnilo na tolk že    nedošel k porodu a já   porodila  dvě děti ale mám jen jedno   byla sem  jak omámená nějakou látku      byla sem jak mimo  když sem  jed noho  dne   zbáráku sem   otevřela   dvěře a  krok po kroku  byházely z baraku same  něco jako housenky   bylo to straštne   můj milej chtěl ditě a najednou se změnil       odcizily sme se  ale ani jeden nežijeme  štastný život   jamé rodiče  mi  pomohly aby sem se postavila na vlastní nohy   ale přišla sem  jak o to dítě    tak i o majetek  ted bojují o střechu nad chlavou   rodina se mi otáčí zády  a  tak zoufale  nevým co mám dělat  mám pocit že  sem prokletá a že mi není pomoci i přesto chledám spůsob  jak se zbavýt tohoto  prokletí mužete mi poradit  děkují  Lenka

21 Zuzana | E-mail | 27. května 2013 v 15:13 | Reagovat

Dobrý den,prosím o radu.Před nějakým časem k nám do starého zaměstnání nastoupila slečna,která se trochu vyznala v černé magii.Nejdřív jsem s touto kolegyní vycházela dobře.Nakonec jsme spolu i odešli ze zaměstnání a našli si nové lepší místo.Ale pak se to nějak změnilo a tato kolegině mě přestala mít ráda.A od té doby se mi v práci nedaří a nic není jak má být.Všechno je najednou špatně a já nevím proč.Mám pocit jako by mě ona kolegině proklela nebo mi moc nepřála úspěch.Dá se proti tomu nějak bránit?Vždy když přijedu do práce najednou propadám negativním myšlenkám a najednou mi nic nejde i když moc chci.Prosím poradte.Moc děkuji

22 dagmar | E-mail | 31. srpna 2013 v 23:56 | Reagovat

Dneska som bola u vesca a povedal mi ze ma musi zbavit ciernej magie neviem ze niekto prekial

23 jerseys wholesale | E-mail | Web | 3. září 2013 v 9:37 | Reagovat

But that, after all, is a royal dowry, where to be able to move very own courtiers.  Own to worry about being the daughter could have let the cold king approval, and personally escorted dowry deposited Huitong banking house. He has just clearly think that the waste material is so looked ugly and Tao unlucky extraordinary.  Before today, he thought to expect that the daughter of scrap wood that it simply hopeless, after all, the emperor is extraordinary wisdom, this companionship is undoubtedly unrealistic own daughter is a careless waste material, her life was not guaranteed , but also hurt the entire Manor House. Today it seems that this daughter was even greater than the other two must be intelligent. And such courage than the man more so. The ancient deep Mouzhong turned somewhat pleased with it.  Night to pull down the curtain, light moonlight like pouring over the Manor House, makes the whole Manor House, infiltration into the hazy aesthetic. Ancient the Linger standing in the courtyard, looked up and gazed into the moonlight in the night sky, a myriad of thoughts. A plain white dress floating in the air, under the night sky extra. Yunxi silent in, looked at the lady.<br/> Kam Chi        plus married a customary low-key and tactful patience, this little-known and not look like the soul mate with its mysterious hidden world attitude, people eagerly stare. Kam Chi to attend such a commercial activity, not the slightest interest. When he heard the news, she is supporting the Nanyang cypress wood easel painting a group of still life, simple fruits, housed in a small case, covered with a tea green tablecloths on. The Wallpaper Shop some loose, undulating better mountain pleated. The "Mu Jin pool, I came back." He opened the door, come in the side for shoes, side and Kam Chi hello. "Oh." Kam Chi light should be a cry, the eyes in fruit wallpaper painting on paper deterred. "In the painting?"<br/> So, she appears only at first caused some commotion, blamed quietly return to calm. "I was wrong to see you!" Splendid excited Road. Side of Wu Duanyang early attention the Fairview and Lu Youfeng here a long time, the actual occurrence just before They Erbinsimo, 11 income eye capsule. Hearts disgust even more, and even felt immediately spit it out. Back to see Fairview by the wronged they cast Kam pool out apart from anything else, to go straight in the accident site. Kam Chi hovering in the eddies of inertia which already lame balance, she stumbled, they fell to the central dance floor. Kam Chi!, "Lu Youfeng exclaimed. Wu Duanyang eyes of which have Kam Chi Wu wife, Fairview tearful little face has long been filled with his thinking. "You idiot!" "You Fairview do!" The too late Kam Chi Benzhi around Luyou Feng, ghostly wind swept ado, already suffer the Wu Duanyang punch.<br/>

24 eva | E-mail | 23. září 2013 v 15:10 | Reagovat

dobry den sype se smula ze vsech stran myslim si ze ja i muj manzel jme prokleti ,nedari se vubec v nicem ,co jsi naplanujeme v den do vecera jse to sesype jako karty prosim odepiste mi na email  tam vam reknu toho vic .dekuji

25 Vladka | E-mail | 6. října 2013 v 7:48 | Reagovat

Dobrý den,rozešla jsem se s přítelem a on mi za několik dní napsal, že mě proklel. Jak se mám zbavit kletby?
Děkuji za odpověď.Vladka

26 Romana | E-mail | 20. listopadu 2013 v 3:10 | Reagovat

Dobry den chci se vas zeptat zda se mi bude darit finančne,mam problem se spolupracovnici ktera je zla a nepreje druhym..Dekuji za odpoved Romana

27 robert | 7. prosince 2013 v 11:21 | Reagovat

dobrý den ,prosim vas pekne chtel bych jen poradit jak si muzu visvetit amulet tak aby me ochranoval pre zlymy silamy a   pred lidma ktery namne posilaj negativnou energii,moc vam dekuji a preju hlavne klid v živote,

28 raven argoni | E-mail | Web | 4. dubna 2014 v 19:36 | Reagovat

Budu se snažit na všechno odpovědět na www.argoni.com

29 ROMY | E-mail | 10. července 2014 v 16:12 | Reagovat

[21]:Ona je silná manipulantka a vy jste se jí podřídila aniž o tom víte, otočte zrcadlo proti ní a tím se obrátí i váš strach z ní a negativní energie. Vytvořte si vlastní ochranný štít, kam ji nepustíte to stačí, nic víc dělat nemusíte. Neradím jen mne to napadlo co bych udělala já.

30 Jirka | E-mail | 2. prosince 2014 v 22:12 | Reagovat

Dobry den, vy zde pisete ze magie ma.za zapricineni i bolest hlavy...no, co kdyz ma ale nekdo nadpr, to v tom pripade magie nema s timhle nic spolecneho ne?A nez se na to prijde ze ma nekdo v hlave nadpr tak ho take boli hlava a nesvadi to na magii, jen se ptam.

31 Shop4fans.cz | Web | 14. července 2015 v 0:31 | Reagovat

Výprodej zajímavých knih nejen o magii, ochraně člověka i zdraví rodiny.

32 Lenka | E-mail | 25. srpna 2015 v 18:21 | Reagovat

Dobry den,mam dotaz? Partnerka dnes rano citila jako by bodani jehlou v levem prstenicku a nasledne mela pocit mrtve ruky,ze s ni nemohla chvilku ani pohnout pri pokusu o pohyb ruky citila bolest jako by mela zlomenou ruku (toto trvalo asi 10min) chci se zeptat zda nemuze toto byt priznak tzv.bodani do fotky,figurky atp.neco jako woddo? Ja osobne taky v poslednich dnech nejsem uplne v pohode mam vztah se soucasnou partnerkou uz ctyri roky takze minulost mam davno uzavrenou presto mam silny pocit,ze na me mysli jedna slecna z drivejska u ktere vim,ze ma sklon k magii.Za odpovedi dekuji...

33 winier | Web | 7. června 2016 v 22:09 | Reagovat

bankovní půjčka ručení nemovitostí :-P

34 Michaela | E-mail | 15. srpna 2016 v 20:18 | Reagovat

Dobry den chtela bych prosim poradit kam jsi mam zajit koupit amulet ktery by byl nejucinejsi aby me ochranil pred cernou magii. Mockrat dekuji

35 xxxxx | E-mail | 20. ledna 2017 v 13:25 | Reagovat

dobrý den co znamená hodina 3:33
děkuji

36 Karel | E-mail | 2. února 2017 v 22:00 | Reagovat

Ahoj

37 Karel | E-mail | 2. února 2017 v 22:12 | Reagovat

Dobrý večer,potřeboval bych prosím nutné poradit,nebo pomoct od někoho zkušeného. Už tři roky jsem nezažil nic hezkého,právě naopak a mám pocit,že se to i stupňuje. Budu vděčný,když mi napíšete a já vám povím více o sobě. Za pomoc se odvdecim. Děkuji predem

38 ZilliamMop | E-mail | Web | 14. března 2018 v 22:04 | Reagovat

http://viagrawithoutdoctor.org - generic viagra without prescription
<a href="http://viagrawithoutdoctor.org">buy viagra without prescription
</a>

39 Whitnezploff | E-mail | Web | 15. března 2018 v 18:33 | Reagovat

http://edwithoutdoctor.com - buy viagra without prescription
<a href="http://edwithoutdoctor.com">viagra without doctor prescription
</a>

40 JazesFreep | E-mail | Web | 16. března 2018 v 1:21 | Reagovat

http://viagra-withoutdoctor.org - viagra without a doctor prescription usa
<a href="http://viagra-withoutdoctor.org">viagra without doctor prescription
</a>

41 JohnzyJex | E-mail | Web | 17. března 2018 v 1:17 | Reagovat

http://sildenafilwithoutadoctor.com - viagra without a doctors prescription
<a href="http://sildenafilwithoutadoctor.com">viagra without doctor prescription
</a>

42 JohnzyJex | E-mail | Web | 20. března 2018 v 14:26 | Reagovat

http://sildenafilwithoutadoctor.com - viagra without prescription
<a href="http://sildenafilwithoutadoctor.com">viagra without a doctor prescription
</a>

43 ZilliamMop | E-mail | Web | 20. března 2018 v 21:15 | Reagovat

http://viagrawithoutdoctor.org - viagra without a doctors prescription
<a href="http://viagrawithoutdoctor.org">viagra without a doctor prescription
</a>

44 JazesFreep | E-mail | Web | 22. března 2018 v 2:02 | Reagovat

http://viagra-withoutdoctor.org - buy viagra without prescription
<a href="http://viagra-withoutdoctor.org">viagra without a doctors prescription
</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama