Prosinec 2006

Zbyněk Drda: SuperStar z leknutí

24. prosince 2006 v 1:19 | liduš
Ani se tomu nechce věřit, ale tenhle nenablýskaný, slušný, sympatický, talentovaný, na slovo a úsměvy skoupý mladík z jakési vísky u Karlových Var je třetí českou SuperStar. Gratuluju a tleskám! To, co mu však u diváků soutěže dopomohlo k vítězství, by mohlo být také nejspíš jeho slabinou v showbyznysu. Zatím se vždy řídil podle své přirozenosti a sázel na upřímnost a suchý humor. V showbyznysu ale platí poněkud jiná pravidla.

Kdo bude třetí českou SuperStar?

13. prosince 2006 v 13:08 | liduš
Tak jsem si v rychlosti ještě jednou pustila ze záznamu nedělnífinálový večer i pondělní vyřazování. Vánoční téma možná nebyl až tak špatný nápad, i když se nemohu ubránit dojmu, že nejlepší byly tentokrát medailonky, které prozradili trochu víc o osobnostech a hodnotách jednotlivých finalistů a nevidomé děti, zpívající na úplný závěr. S napětím jsem očekávala jen na výkon nemocného Zbyňka Drdy, který však jednodušší Ledeckého Sliby dal překvapivě velmi dobře, téměř beze stop indispozice, na Last Chrismas však bohužel už nemocný hlas nestačil, a tak to v podstatě jen odzpíval. Škoda, myslím, že právě tenhle song mohl dobře ukázat jeho hlasové možnosti. Ale to bude mít Zbyněk možnost i po soutěži. A kdo by měl být podle mého názoru třetí českou Superstar?

Anketa: Komu v SuperStar aktivně fandíte?

1. prosince 2006 v 14:56 | liduš
V minulé anketě podle návštěvníků weblogu showbyznys s náskokem zvítězil v měřítku podle sympatií Zbyněk Drda. Anketa však není zdaleka reprezentativní. I vypadlí Soňa a Martin měli u vás větší výrazně přízeň než Leona Černá, která se ale už mezitím dostala do TOP 4. V dnešní anketě zkusíme tedy otázku postavit jinak a uvidíme, jaké dostaneme výsledky. Anketa se vám zobrazí po rozkliknutí Komentářů.
AKTUALIZOVÁNO 17.12.