Artíkova sexuální výchova

22. května 2009 v 9:30 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Jen málokteré dítě toho ví ve dvanácti letech o své matce tolik jako Artur Štaidl o Ivetě Bartošové. A co ještě náhodou nevěděl, může se dočíst z právě probíhající mohutné kampaně v jednom z bulvárních deníků. Před dvěma měsíci si mohl spolu s celým národem a svými spolužáky prohlédnout na titulní stránce maminčina odhalená ňadra, nyní si počtou, jak všichni její muži znali při sexu jen jednu klasickou polohu a jak zažila první orgasmus. Dnes nebude ve škole nuda. Snad mu mamka nedá zase omluvenku.Zlaté časy

Těžko říct, co probíhá v duši (pre)pubescentního klučiny. Na jedné straně zažívá spolu s mamkou a novým tatínkem zlaté časy. Ví, že je o ně zase zájem, zvyšuje se i jeho "cena". Doma společně probírají, co budou kde dělat, říkat, kde se fotit. Už také nemusejí počítat každou korunu, rodina dostala svůj řád, pořád se něco děje. To je fajn. Nebude dlouho trvat a bude mít svůj první samostatný rozhovor do novin. Kdo se tím může v jeho věku pochlubit? Teď akorát, aby si na něj taťka Štaidl udělal čas, nemůže přece mamce překážet při "zadělávání" na sestřičku na Bora Bora. Ale to se nějak zvládne. Jirka to zařídí. Jako všechno.


Pro bulvár řeknu všechno

Není pochyb o tom, že dnešní puberťáci mají o sexu větší přehled než tomu bylo v dobách jejich otců. Není však úplně běžné, že by rodiče dávali nahlédnout svým dětem do vlastníhointimního života. Že by věty jako "mám pocit, že mi sperma vytéká uchem", (Jiří Pomeje v rozhovoru pro Blesk Magazín 22.5. 2009) patřily do běžné výbavy rodinných hovorů u večeře. Není ani běžné, aby celebrity pouštěly podobné výroky do novin. A tak zatímco jedni podepisují petici proti bulváru, druzí se soudí o slovíčka, Jiří Pomeje s Ivetou mezitím zdánlivě nenáviděný tisk zcela opanoval. Dobře ví, že ho potřebuje a silný příběh prodává. (Určitě víc než Ivetino cédéčko.) A tak píše nový, pikantní scénář životního příběhu Ivety Bartošové, který denně "prodává" do bulváru. A bude jistě dobrým základem již dříve ohlášené knihy a třeba jednou i filmu.

Pikantní scénář

Vypadá to, že budoucí kniha o Ivetě vzniká po obchodní dohodě s nejmenovaným bulvárem a píše ji novinářka, (autorka podobných "memoárů"), která od Pomejeho a Bartošové inkasuje nejen pikantérie pro budoucí bestseller, ale zároveň pro svůj deník na titulky. Není to snad ideální marketing? Samotnému příběhu o Ivetě dodává momentálně napětí a spád její účast ve slovenské taneční soutěži Let´s Dance a vypuštěná fáma o třímilionové odměně, kterou měla inkasovat za vystoupení na předvolebních mítinzích ČSSD. Teď ho ještě okořenit špetkou sexu. V tom Pomeje nemá zábrany a Iveta už také ne. Zatímco dříve v autorizacích svých rozhovorů pečlivě zvažovala každou větu, nyní se chová jako utržená od řetězu. "Nemám proč se stydět vám to říct," komentuje svou otevřenost ohledně intimit. Scénář je scénář. Jirka přece ví, co dělá. Kde by bez něj byla?

A co na to Artík?

V touze po zaplacení horentních dluhů, na které by za normálních okolností nestačil jeden lidský život, hraje Pomeje vabank. Na značku "Iveta Bartošová" vsadil všechno. A prodává vše, co prodat lze. Fámy a leckdy drsnou pravdu. Nechtěně, jako vedlejší produkt, i duši teprve dospívajícího syna své ženy, který prostřednictvím bulváru prochází ne-li předčasnou, tak určitě poněkud drsnou sexuální výchovou. Holt když se kácí les, padají třísky.


Tak já ti to teda řeknu jako chlap chlapovi. Mámu mám při sexu nejraději s vysokými podpatky, v podvazcích a v sexy prádélku. A víš ty co? Zažila se mnou svůj první orgasmus.Zdroj foto: Int a screen TV Markíza
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 22. května 2009 v 15:32 | Reagovat

To je strašný, kam se dneska člověk koukne, tam je Bartošová, Pomeje. Dokonce i na titulní stránce Instinktu. To je snad nějaký převrat, nebo co? O tom, co ty hloupý řeči o sexu dělají s Arturem ani nemluvím.

2 Radka | 22. května 2009 v 15:58 | Reagovat

Nejlepší je, jak v Blesku zablokovaly u všech článků u Bartošový diskuzi. Je to Paní nedotknutelná, čím si to ale zasloužila, to fakt netuším. Leda že to Pomeje platí, ale vždyť snad nemá z čeho, když má jen dluhy?

3 ask | 22. května 2009 v 16:15 | Reagovat

Knížku píše určitě alkoholička Remešová, protože ta o ní píše i všechny články v Blesku a dělá s ní rozhovory. Ty se s Pomejem a Bartoškou hledali, až se našli.

4 anča | 22. května 2009 v 16:40 | Reagovat

Neznám Ivetu osobně ale i tak znám dívčí jméno, které neprozradila.

5 čača | 22. května 2009 v 17:20 | Reagovat

hahaha :-D

6 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 10:16 | Reagovat

Coach Outlet Online good article

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama