Dvojice Kaiser a Lábus se vrací

12. května 2009 v 11:46 | Jane |  CELEBRITY DNES
Fanoušci dvojice herců Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse jásají. Druhé květnové úterý je pro ně dnem Tlučhoří renesance. Improvizovaný nekonečný seriál našel opět nové útočiště. Útulným domovem rodinky Tlučhořů se stanou vlastní webové stránky autorů seriálu, které se 12. května dvě hodiny po poledni v pražské Literární kavárně Řehoře Samsy také slavnostně pokřtí.


Tlučhořovi opět startují

Nekonečný seriál situačních mikrokomedií Tlučhořovi, založený na mistrovské improvizaci autorské dvojice Kaiser - Lábus odstartoval už v říjnu roku 1991 na Radiu Golem, kde bylo odvysíláno prvních magických 222 dílů. Později se přemístil na veřejnoprávní Český rozhlas, který se ho po roce nesmyslně zbavil, (prý si stěžovali někteří posluchači). Pro jeho další útočiště, webovou televizi Stream.cz byl ale seriál málo vizuální a problém nevyřešila ani pozdější doprovodná ilustrační slideshow. Negativní reakce fanoušků vyvolaly další pauzu, kdy se hledalo nové řešení. Koncem dubna 2008 byl zveřejněn 801. díl seriálu se záběry pánů Kaisera a Lábuse při natáčení ve studiu. Tato podoba seriálu se ukázala jako úspěšná, Stream.cz ale vysílání seriálu přesto ukončil. O tom, v jaké podobě se Tlučhořovi vydávají na další cestu, se budete moct ode dneška přesvědčit na dlouho očekávaných webových stránkách obou mistrů improvizace. Ti se chystají i na větší komunikaci se svými příznivci. Oldřich Kaiser tu vzkazuje: "Pište, budem s Vámi v kontaktu, i když s Jirkou Lábusem je to trochu složitější nemá a nezná počítač, ale maká na tom!"

Fotopříloha:Také dnes


Tiskovou konferencí a projekcí se ve Village Cinemas Anděl ohlásí film italského režiséra Roberta Faenzy Případ nevěrné Kláry, natočený na motivy knihy Michala Viewegha. Do našich kin zamíří 11. června. Zdá se, že šikovné promo jeden z nejprodávanějších českých autorů ale zahájil už o den dříve - medializovanou peticí Umělci proti bulváru. Chytré, zabít dvě mouchy jednou ranou.Zdroj foto: Int
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlexandraHall26 | E-mail | Web | 29. října 2011 v 6:47 | Reagovat

I opine that to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> from banks you must present a good motivation. But, once I have received a small business loan, because I wanted to buy a building.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama