Jackson: Žádnou rakovinu nemám!

19. května 2009 v 6:13 | Jane |  CELEBRITY DNES
Tiskový mluvčí Michaela Jacksona popřel zvěsti, že by se popová hvězda potýkala s rakovinou kůže. S touto informací přišel minulý týden britský bulvární deník Sun, podle kterého lékaři údajně zpěvákovi identifikovali příznaky rakoviny na krku a předrakovinné buňky na tváři.Jackson přímo kypí zdravím

Utajený zdroj pro britský bulvár uvedl, že testy potvrdily na tváři a krku popové ikony známky rakoviny kůže. Jackson měl vyjádřit znepokojení, ale lékaři ho ujistili, že se u něj nejedná o neléčitelný problém. Jacksonův tiskový mluvčí Dr. Tohme však trvá na tom, že nic z toho "není pravda." Pro New York Daily News uvedl, že je v perfektní zdravotní formě ... "Nemá vůbec žádné nemoci a těší se nejlepšímu zdraví." Další mluvčí společnosti AEG, která má supervizi nad Jacksonovými červencovými koncerty dodává: "Na koncertech bude naprosto úžasný. Nemáme nejmenší pochybnosti o jeho zdraví."

Pravda, nebo lež?

Nekorunovaný král popu však už v minulosti s onemocněním kůže bojoval. Před více než dvaceti lety mu bylo diagnostikováno vitiligo, nemoc, která ovlivňuje pigmentaci kůže a je odpovědná za Jacksonovo "vybělení". Má ale Jackson opravdu rakovinu kůže, nebo nemá? Můžeme si vybrat. Buď si bulvár koupil pravdu u někoho ze zdravotního personálu, podobně jako nedávno u těžce nemocné Farrah Fawcett, nebo si to vymyslel. Úkolem tiskových mluvčích ale bylo především uklidnit sponzory a davy fanoušků z celého světa, které se chystají do londýnské 02 areny. Padesát avízovaných koncertů je už dávno beznadějně vyprodaných.

Fotopříloha


Zdroj foto: Int
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 10:06 | Reagovat

Coach Outlet Online good article

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama