Sutherlandovi přijde napadení gaye draho

23. května 2009 v 15:01 | Jane |  CELEBRITY DNES
Klidně a pohodově působil herec Kiefer Sutherland v show Davida Lettermana, která proběhla 5. května. Pohovořil o svém dětství, dětech, vnoučatech, o seriálu, který ho proslavil. Koho by napadlo, že ještě téže noci stihne dát hlavičkou do nosu jednomu módnímu návrháři.Galantní mlátička

Sutherland se po incidentu hájil tím, že potyčku nevyprovokoval. Seděl prý poklidně na baru a klábosil s herečkou Brooke Shields, když do ní návrhář Jack McCollough neomaleně strčil, ve snaze dostat se k baru. To galantního agenta natolik rozlítilo, že návrháře udeřil čelem do obličeje a pošramotil mu nos. Newyorská policie potom Sutherlanda zatkla a obvinila ho z napadení třetího stupně.

Hlavička se prodražila

Jack McCollough si však své zranění od hvězdy seriálu 24 hodin nechtěl nechat jen tak líbit a rozhodnul se vyždímat ze Sutherlanda, co to dá. Z původní oděrky na nose se tak po dvou dnech náhle stala komplikovaná zlomenina. Hercovým právním zástupcům nezbylo nic jiného než se s protistranou začít dohadovat na výši finančního odstupného. A zřejmě nebude malé, protože návrhářovi obhájci dobře vědí, že pro Kiefera Sutherlanda může mít obvinění a následný soud velice nepříjemné důsledky. Je totiž stále ještě v podmínce, kterou dostal před dvěma lety za řízení pod vlivem alkoholu. Mohlo by se tak i stát, že skončí natvrdo v chládku.

Peníze i omluva

Po poradě se svými právníky si proto Sutherland koncem tohoto týdne posypal ještě hlavu popelem a ve společném prohlášení se módnímu návrháři omluvil. "Lituji, co se té noci stalo a upřímně mě mrzí, že pan McCollough byl zraněný, " uvedl herec pro agenturu The Associated Press. "Cením si vyjádření pana Sutherlanda a přeju mu jen dobré, " kontroval už vstřícně McCollough. Dohoda mezi oběma stranami sporu zvyšuje představiteli federálního protiteroristického agenta Jacka Bauera šanci, že jeho obvinění manhattanský okresní prokurátor nakonec stáhne. Jak celá kauza ale dopadne, se uvidí až 22. června, na kdy je stanoven termín soudního projednávání.


Fotopříloha

K napadení návrháře došlo v úterý a den na to měl na nose nevelkou ranku

O dva dny později už se nechal Jack McCollough vidět s nosem zabandážovaným tak, že to vypadalo, jakoby prošel přímo sekačkou. Na foto se svým přítelem a partnerem.
Kiefer Sutherland odchází na jednání se svými právníky
V noční show Davida Lettermana na CBS


Zdroj foto: Int, lateshow.cbs.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama