Červen 2009

Rozpíchaný kostlivec? Trochu piety!

30. června 2009 v 14:08 | Jane |  M. JACKSON

Bulvár se opět ukázal. Zatímco světové seriózní deníky včera referovaly o BET Awards, kde v neděli večer složili M. Jacksonovi hold nejvýznamnější představitelé černé hudby, prestižní magazín Time vyšel jako speciální pocta popové megastar, bulvární deník Sun předal světu morbidní "poselství" o výsledcích Jacksonovy pitvy. Titulek o "propíchaném kostlivci" vévodil i českému internetu na domovské stránce seznamu.cz.

Jackson má být pochován v Neverlandu. Je to ale dobrý nápad?

29. června 2009 v 14:28 | Jane |  M. JACKSON
Zatímco tiskem proběhlo, že Michael Jackson by měl být pochován v hrobě hned vedle další slavné legendy Marilyn Monroe, jeho rodina se nyní vážně zabývá myšlenkou uložit jeho ostatky na ranči Neverland. Tato myšlenka už nadchla i mnoho fanoušků. Má ovšem také svá proti.


Ewa Farna líbala Bolta!

27. června 2009 v 12:01 | Jane |  CELEBRITY DNES
Čerstvá držitelka polské Desky roku, patnáctiletá zpěvačka Ewa Farna se na prestižních závodech Zlatá tretra setkala zblízka s nejrychlejšímu mužem světa, dvadvacetiletým Usainem Boltem. A pěkně si to užila. Nejprve společně objeli v otevřeném automobilu celý atletický stadion a pozdravili téměř 25 tisíc přítomných diváků. Pak zazpívala jeden ze svých největších hitů Boží mlejny melou, který pro ni napsal Lešek Wronka. Nakonec dala Boltovi pusu. Proč ne? Fenomenální jamajský sprinter se tvářil víc než spokojeně. Možná i proto podal o něco později na stovce úžasný výkon a s velkým náskokem vyhrál.


Kterých deset zpěváků vydělává nejvíc?

27. června 2009 v 9:24 | Jane |  CELEBRITY DNES
Americký časopis Forbes zveřejnil nový seznam nejlépe placených hvězd populární hudby. Byl sestaven na základě příjmů z prodeje alb, záznamů koncertů, dalších publikací a reklamních smluv v období červen 2008 - červen 2009. Výsledky nejsou příliš překvapující. Na samotném vrcholu žebříčku se usadila Madonna. V minulém roce zahájila celosvětové turné a velmi příznivé byly i prodeje její poslední desky. Zajistila si tak status nejvíce vydělávající zpěvačky.

Jacksonova smrt vykolejila i internet

27. června 2009 v 0:40 | Jane |  M. JACKSON
Snad nikdo nechtěl zprávě o smrti Michaela Jacksona zprvu věřit. Kdo měl možnost, skočil na internet a chtěl si to ověřit z dalších zdrojů. A že nás bylo hodně! Dokonce tolik, že jsme dokázali na několik hodin zpomalit chod světové sítě. Zástupci Googlu přiznali, že se v prvních chvílích domnívali, že jde o nějaký hackerský útok.


M. Jackson: Bude mít pohřeb, jak se na „krále“ sluší a patří?

26. června 2009 v 17:48 | Jane |  M. JACKSON
Od smrti největší popové ikony uplynulo teprve pár hodin. Svět se ještě stále probírá z šoku. Počet fanoušků, kteří chtějí fenomenálního hudebníka doprovodit na poslední cestě, se zatím nedá ani odhadnout. Již bylo ale zmíněno, že rozloučení s králem popu by mělo probíhat ve stylu Lady Diany, nebo dokonce papeže Jan Pavla II.

Zemřel král popu a nepochopený člověk

26. června 2009 v 4:46 | Jane |  M. JACKSON
Nechce se tomu věřit. Jackson zemřel? To není vtip? Kosatá měla tenhle čtvrtek svůj den. Ještě v březnu sliboval, že zase zazpívá všechny písně, které chtějí jeho fanoušci slyšet. I když to bude naposled. Mezi tím přichází další žaloba. Další plať, plať. Zaplať za svůj talent a umění, co tě vynesly vzhůru. Zaplať za lehkomyslnou rozmařilost, která ti léta pomáhala zapomenout na bolavou osamělost. Další supi se slétají na dávno vyhublou kořist. Má prý rakovinu. Rozpadá se. Psychicky to nezvládá. Jediná pravda je, že teď má pokoj. Nebeský. I když už v londýnské O2 Areně nezazpívá, to nejlepší, co mohl, tady pro nás zanechal. Hudbu.


Farrah Fawcett: Statečný boj i krutá muka jsou už minulostí

25. června 2009 v 21:33 | Jane |  CELEBRITY DNES
"Dlouhý a statečný boj s rakovinou naší milované Farrah je minulostí," oznámil ve čtvrtek její dlouholetý partner Ryan O'Neal. Herečka Farrah Fawcett zemřela v nemocnici u svatého Jana v kalifornské Santa Monice. Ryan O'Neal a její nejlepší přítelkyně Alana Stewart ji v těžký čas provázeli u jejího lůžka. Syn Redmond, který si ve vězení odpykává trest za držení drog, přítomen nebyl. Odhodlaný, nelítostný zápas o život byl z vlastní vůle herečky zaznamenán v televizním dokumentárním filmu Příběh Farrah. Pro bezpočet lidí na celém světě se stala se symbolem vůle přežít.

O jeden bulvár méně. Další časopis skončil

25. června 2009 v 8:42 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Pokud jste dnes, jako každý čtvrtek, zamířili pro společenský týdeník Šťastný Jim, budete ho shánět marně. Minulý týden vyšlo jeho poslední číslo. Přestože se redakci v poslední době podařilo mírně zvýšit náklad, německé vedení ze dne na den rozhodlo o jeho zastavení. Z časopiseckého trhu tak mizí z porfolia vydavatelství Bauermedia po ženském časopisu Femina v krátké době už druhý titul.

Sex s celebritou. Myslíte, že je o co stát?

25. června 2009 v 5:21 | Jane |  CELEBRITY DNES
Pokud si sex s hvězdou představujete jako nekonečné minuty letu nadpozemskou slastí, pak je na čase se vzbudit. Ani ne tak ze snu, kam vzrušující erotické fantazie patří, ale především z iluze, že je v reálu o co stát. Není. Proč? Z pohledu celebrit je pro normální smrtelníky už dost velkým dárkem to, že se můžete jejich "božského těla" dotknout. Žádnou vyšší školu erotiky tedy určitě nečekejte.

Dojemné loučení na Nově

24. června 2009 v 5:00 | Jane
Na úterní natáčení závěrečného dílu Esa byla sezvána pořádná partička zpěváků. Málem se všichni nevešli do studia. Samotný scénář loučení originálně a dojemně doplnila sama matka příroda. Přestože nový pořad, který bude Eso střídat, už nebude moderovat Leoš Mareš, i pro něj se rodilo "cosi" nového. "Nevím, co mám říct, jen, že tu zůstanou naše děti. Mně se za dobu, co moderuji Eso, narodil syn a teď pospíchám do porodnice znovu," přiznal na kameru Leoš. O pár hodin později už měl na světě druhého syna Matěje.Souboj Mareš versus Banášová zatím 1 : 0

23. června 2009 v 14:54 | Jane |  SUPERSTAR
Před nejoblíbenějšími moderátory v Čechách a na Slovensku stojí v mezinárodní SuperStar úkol větší, než by se mohlo zdát. Vytvořit vyrovnanou dvojici nebude pro Leoše Mareše a Adelu Banášovou vůbec lehký úkol. "Není zvyklý moderovat ve dvojici, doufám, že nebudu jen takový príprdok," doufá hvězda slovenských obrazovek. Na jejich prvním televizním společném vystoupení v Esu zatím Adela opravdu jen tápavě hledala obranu proti dominanci uvyklému Marešovi.

Se Sámerem v posteli

22. června 2009 v 19:02 | Jane |  CELEBRITY DNES
Čerstvé maminky, těhulky a psí mazlíčci. Tato svěží a "netradiční" témata nachystalo svým divákům další vydání televizního Top Star magazínu. Chybět nebude ani stá prvá reportáž z posledního rozloučení s Waldemarem Matuškou. Mladé, ale dost možná i starší fanynky tak nejspíš raději juknou na Sámera, který bude před kamerou opět vystavovat své dobře opečovávané tělo. Štáb si kvůli tomu s ním zaletěl až do Egypta. Tam se mu ale zřejmě nejvíc zalíbilo u zpěváka v posteli. Třeba mu to pomůže aspoń zvítězit v nějaké další anketě o nej sexy muže.


Přes léto se vrátí estrády a erotika

22. června 2009 v 11:25 | Jane |  CELEBRITY DNES
Televize Nova zůstane v létě opět převážně u repríz. Kromě směsky různých filmů a seriálů domácí i zahraniční produkce nachystala i jedno překvapení. Protože se počítá s tím, že mladí budou trávit prázdniny všude jinde než u televizních obrazovek, dostane se i na starší a pokročilé. Ti si budou moct o středečních večerech s nostalgií zavzpomínat na rozjuchané estrády.


David Kraus: Táta se umí postarat

22. června 2009 v 7:39 | Jane |  CELEBRITY DNES
Syn moderátora Jana Krause nechal srdce na Slovensku. Podle tamního zdroje se zakoukal do modelky a účastnice soutěže Miss Petronely Pribilové. A zdá se, že k ní přišel - stejně jako ke kariéře v televizi - prostřednictvím tatínka. I když se prý seznámili přes facebook, asi nebude náhodou, že Petronela byla jednou z finalistek soutěže, kterou moderoval právě "ocko" Kraus.


Nová image Dany Morávkové. Horší nebo lepší?

22. června 2009 v 7:36 | Jane |  CELEBRITY DNES
Na tiskové konferenci projektu Children´s Safe Drinking Water se herečka, moderátorka a choreografka Dana Morávková ukázala už ve zbrusu nové image, ve které se představí v Ordinaci v růžové zahradě. Tatam je Andrea, kterou po pět let ztvárňovala v seriálu Velmi křehké vztahy. Jak málo někdy stačí. Nová barva vlasů, usedlý účes a z femme fatal je rázem skoro usedlá středostavovská ženuška. Na novou paní ředitelku kamenické nemocnice, která má být podle představ autorů nováckého seriálu vzorem smyslu pro rodinu, by se ani výzor uhrančivé krasavice, vstupující do pubertálních klukovských snů, příliš nehodil.

Seriál Chirurgové opouštějí oblíbení herci

20. června 2009 v 15:41 | Jane |  CELEBRITY DNES
Potvrzeno! Dr. George O'Malley opouští Chirurgy. "Do seriálu přinesl opravdovou dobrotu a pokoru, bude tam hodně chybět," ozývají se nespokojené hlasy fanoušků. Představitel sympatického stážisty T. R. Knight se ale definitivně rozhodnul přestat natáčet. Důvodem má být skutečnost, že se jeho původní role postupně scvrkávala až na téměř nenápadnou vedlejší roličku, spíš jen do počtu. S autorkou scénáře, která je zároveň produkční seriálu, si totiž příliš "nesedli".

Walda se tam nahoře musí smát!

19. června 2009 v 16:12 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Čtrnáctidenní bulvární masírku okolo úmrtí Waldemara Matušky v den jeho pohřbu převzala nevídaným způsobem i rádoby seriózní média. Levný bulvární výprodej legendy přešel v bohapustou frašku, vysávající lidské emoce až do dna. Všechny velké deníkářské servery se (snad s výjimkou Britských listů) připojili na smuteční obřad "on line", aby čtenářům umožnili být u toho, vědět, kdo v jakém minutě přistoupil kondolovat vdově, kdo plakal a jak se střídali u rakve zemřelého. Kamera České televize si po vzoru reality show v dlouhých záběrech vychutnávala smutkem strhanou tvář a slzy vdovy. Ať už to samotní organizátoři pohřbu jakkoli umožnili, média trhla svůj rekord nevkusu!


Martin Michal se obul do Gotta: Už ztrácí paměť!

18. června 2009 v 8:45 | Jane |  CELEBRITY DNES
Ani přípravy na dnešní pohřeb Waldemara Matušky (†76) se nevyhnuly zákulisním šarvátkám kvůli nejasnostem v organizaci. Pozvánku na oficiální část pohřbu prý včas neobdrželi Václav Neckář ani Marta Kubišová. V největším údivu byl ale Karel Gott, když se v médiích dočetl (!), že má mít jeden z hlavních proslovů v pohřebním programu.


Poslechněte, jak zpívá milenka Mela Gibsona

17. června 2009 v 18:28 | Jane |  CELEBRITY DNES

Většina světa se o existenci Oksany Grigorievy dozvěděla až jako o milence hollywoodské hvězdy Mela Gibsona, dříve věrného křesťana, manžela a otce sedmi dětí. Společně s Oksanou teď čekají osmé. Čím vlastně tahle původem Ukrajinka herce uhranula? Kdo ví. Třeba mu na noc zpívala do ouška. Ve svých devětatřiceti letech je totiž Oksana nejen stále krásná, ale prý je to i talentovaná skladatelka a zpěvačka. Mel má zase peníze a dost mu jich (v řádu miliard) zůstane i po rozvodu...