Červenec 2009

Dobrá i špatná zpráva pro Jacksonovy děti

31. července 2009 v 6:59 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
"Pro tyto děti neexistuje lepší možnost, než být vychovávány v láskyplné péči paní Katherine Jackson," prohlásil její advokát L. McMillan, když oznamoval výsledek jejich mimosoudní dohody s biologickou matkou dětí Debbie Rowe. Nejspíš má pravdu. Ale žádný velký důvod k optimismu to také není.


Marta Kubišová: Nikdo nemá právo nás rozdělovat

30. července 2009 v 18:37 | Jane
"Jako nerozlučná trojička zůstáváme v podvědomí všech nerozdělená a nikdo nemá právo nás rozdělovat," říkávala ještě donedávna Marta Kubišová. Mínila tím někdejší trio Golden Kids, tedy kromě sebe ještě Helenu Vondráčkovou a Václava Neckáře. Letité kamarádství je však vzhledem k okolnostem tatam. Televize Nova uvedla, že Vondráčková s manželem požadují u soudu po Martě Kubišové 1,3 milionu za neuskutečněné turné, na kterém Kubišová, ale i Neckář odmítli vystupovat. Jednání bylo soudem odročeno na 18. září.


Kauza Gott: Jaký to má smysl?

30. července 2009 v 0:48 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Tak náš legendární zpěvák Karel Gott měl prý blíže neurčenou sexuální úchylku. Jako velkou kauzu to uvedl do života server Aktuálně.cz s odvoláním na spisy bývalé Státní bezpečnosti. Do těch se zahloubala jedna mladá, odvážná, investigativní reportérka a nic zajímavějšího, co by přilákalo masového čtenáře, tam zřejmě nenašla. ČTK její "cenný" materiál pohotově rozšířila. I bulvár bude mít žně.


Tragédie Johna Travolty: Osud zasáhl podruhé

29. července 2009 v 11:48 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Ze samotného okolí scientologů se začalo šířit, že jeden z jejich nejvýznamnějších členů, velkorysý mecenáš John Travolta je zklamaný, že nebyli schopni pomoct jeho synovi a zvažuje, že sektu opustí. Pár dní nato hollywoodský herec spekulace důrazně popřel. Prostřednictvím svého tiskového mluvčího vzkázal, že stále patří do řad scientologů. "Je to tak, jak bylo a navždy bude," prohlásil. V náručí diskutabilní víry tak prožívá už druhou životní tragédii.


Kráčí Vendula Svobodová ve stopách exmanželky Paula McCartneyho?

28. července 2009 v 12:46 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Obě dámy mají společného víc, než by se na pohled zdálo. Odhlédneme-li od toho, že obě z různých důvodů přišly o manžela, zůstaly bohatě zabezpečené s jedním dítětem, pak obě prožily osobní tragédii, která poznamenala jejich životy. Obě se věnují veřejně prospěšné práci, obě mají kostlivce ve skříni, na které by nejraději zapomněly. Rády si také pouští v médiích pusu na špacír. Pak si stěžují, že jim média ubližují, a že nikdy nic takového neřekly.

Madonna: Šokující lekce z anatomie

27. července 2009 v 16:34 | Jane |  CELEBRITY DNES
Jednapadesátiletá Madonna na právě probíhajícím turné předvádí přímo neuvěřitelnou kondici. Ostatně se o tom budeme moct přesvědčit na vlastní oči už 13. srpna v Praze. Za svou fyzičku vděčí především velmi přísnému cvičebnímu režimu. Čeho je moc, toho je ale příliš. Zpěvaččina donedávna ještě pěkně formovaná postava, za níž by se nemusely stydět ani dívky o generaci mladší, vzala za své. Její tělo víc než co jiného začíná připomínat anatomický atlas.


Karolina Kurková vzdoruje vší logice

27. července 2009 v 12:19 | Jane |  CELEBRITY DNES
Česká topmodelka a herečka Karolina Kurková je už šest měsíců gravidní, ale nikdo by to na ní nepoznal. Na focení promosetu k filmu G.I. Joe, ve kterém má roli, nepřišla v žádném volném těhotenském oblečení, ale v koketním, těsně padnoucím delším topu a slušivých semišových botkách na vysokém podpatku s černým páskem. Dlouhé štíhlé nohy, paže, bříško nevidět, nepřibrala snad ani deko. To se tak někdo má…


Michal Viewegh: Renčovi jsem nic neslíbil!

27. července 2009 v 6:43 | Jane |  CELEBRITY DNES
Když Michal Viewegh prodal práva na zfilmovaní své knihy Případ nevěrná Kláry do Itálie, nijak tím prý režiséra Filipa Renče nezradil, alespoň tak se vyjádřil po letní premiéře stejnojmenného filmu na Slovensku. Filip měl o režii šesté adaptace Vieweghowy knížky zájem, nakonec ale snímek natočil Ital Roberto Faenza. "Renčovi jsme nic neslíbili, je to můj kamarád, ale neměl podepsanou smlouvu," ohradil se spisovatel.


Pravda vychází najevo. 'Jackson nebyl můj otec,' přiznává Omer

26. července 2009 v 17:38 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Už nikdy nevyjde najevo skutečná pravda ohledně všech možných skandálů provázejících život Michaela Jacksona. Tu si vzal král popu s sebou na věčnost. Spousta lidí si však svůj názor vytvořila pod vlivem bulvárních příběhů, které už léta žijí svým životem a Jacksonovi navždy poškodily jméno. Kromě vysloveně hudebních fanoušků si ho už téměř celá jedna generace pamatuje víceméně jen jako výstředního zpěváka, podivína, co měl rád děti víc než se sluší a patří. Dost možná jde ale o tu největší křivdu, kterou kdy média na nějakém umělci spáchala.

Farrah vydědila plačícího Ryana O´Neila

26. července 2009 v 12:30 | Jane |  CELEBRITY DNES
Když Ryan O´Neil popisoval médiím, jak požádal umírající a už téměř bezmocnou Farrah Fawcett na nemocničním lůžku o ruku, vypadalo to jako dokonalý příběh z červené knihovny nebo rovnou scénář béčkového hollywoodského filmu. Ve světle hereččiny poslední vůle to už zdaleka tak romanticky nevypadá. Ale to je holt život.


VIDEO: Dneska vaří Gwyneth Paltrow!

25. července 2009 v 12:02 | Jane |  VIDEO TÝDNE
Hodně zahraničních celebrit už překvapilo svět v úplně jiném oboru než je proslavil. Jane Fonda ukázala ženám, jak zčerstva cvičit, Paul Newman nabídl své zálivky, J.Lo parfémy, Madonna dětské knihy, Olsenky nábytek a šatstvo. Proslulá dívka z dobré rodiny, herečka Gwyneth Paltrow přichází na svém life-stylovém webu každý čtvrtek s tipy, jak žít lépe a lépěji.

Proč ČT tají náš konec v Eurosongu?

24. července 2009 v 10:56 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Zprávu o tom, že se "Česká republika už nebude účastnit písňové soutěže Evropské vysílací unie (EBU) Eurovision Song Contest" aneb Eurosongu se Česká veřejnost dozvěděla až zprostředkovaně ze zpráv televize BBC. Tento fakt dokresluje přístup ČT k mezinárodně nejsledovanějšímu televiznímu zábavnému pořadu, ale i k českému divákovi.


Chirurgové se budou muset obejít i bez Meredith

23. července 2009 v 17:39 | Jane |  CELEBRITY DNES
Nová série oblíbeného televizního seriálu Chirurgové se už začala natáčet. Katherine Heigl (Izzie) si stačila postěžovat, že hned první den trvalo natáčení nelidských 17 hodin. K dobré náladě jí nepřispěl ani fakt, že se musí obejít bez svého kamaráda T.R. Knighta (George). Ten seriál po neshodě s produkční opustil. Diváci se budou muset nejspíš obejít i bez dalších populárních postav a herců.

Celebrity, které „pohřbívají“ časopisy

23. července 2009 v 16:05 | Jane |  CELEBRITY DNES
Dobře vybrat hvězdu a její "story" na titulní stránku časopisu není vůbec lehké. Přitom na tom závisí statisticky významné množství celkového prodeje nákladu. Pár osvědčených jmen, která nikdy nezklamou, se například u nás vejde na prsty jedné ruky. Známé osobnosti, která se zdají jako jasná tutovka, často propadnou. Ani krásné blondýnky už nejsou žádnou sázkou na jistotu. Stejně tak jsou na tom v zahraničí. Věřili byste, že například titulka s Nicol Kidman patří mezi propadáky?

Před smrtí se Farrah Fawcett bála zavřít oči

22. července 2009 v 12:43 | Jane
Ryan O'Neal trávil se svojí dlouholetou přítelkyní Farrah Fawcett během její léčby rakoviny všechen volný čas. Prakticky se od ní neodloučil. Byl u jejího lůžka až do smutného konce. Říká, že ačkoliv věděla, že umírá, lpěla na životě do poslední chvíle. Když mu po jedné prohlídce lékaři řekli, že Farrah zbývá už jen pár hodin, žila ještě po dobu několika dní. "Poslední tři týdny měla stále otevřené oči. Věřila, že se tak drží při životě. Ve finále zavřela oči a byla pryč," uvedl O'Neal pro NBC. Farrah Fawcett zemřela minulý měsíc po dlouhé bitvě s rakovinou rektu.

Jen pro otrlé! Danny DeVito otvírá na webu divadlo hrůzy

22. července 2009 v 10:17 | Jane |  CELEBRITY DNES
Něžné romantické duše nechť raději ani nečtou dál. Tento projekt je určen opravdovým fanouškům morbidního hororu. O co jde? Již tento pátek spustí hollywoodský producent a herec Danny De Vito "krvavou dílnu". Na speciálních webových stránkách bude nabízet série krátkých hororových filmů. Web, který zahájí s pěti kraťasy, je společným podnikem DeVita a spisovatele Johna Alba. Herci jsou jejich přáteli a dlouhodobými spolupracovníky.


Zuzana Norisová: Zase ta smůla na chlapy

21. července 2009 v 15:28 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
O slovenské herečce Zuzaně Norisové se říkalo, že má všechny předpoklady stát se hvězdou. Mládí, sexappeal, všestranný talent. Pro svět showbyznysu jí ale chyběly větší ambice. Sama prohlašovala, že nejvíce je na sebe hrdá, když stihne včas zaplatit složenky. Pokud se však dnes ohlédne za svou minulostí, nemá pocit, že by něco prošvihla. "Když jsem chtěla hrát, přišla nabídka na hraní, když zpívat, objevil se nějaký muzikál. Lidi, které jsem měla potkat, jsem potkala... u mě to tak zkrátka v životě chodí. A když byly krize, brala jsem to jako výzvu." Je pevně přesvědčena, že všechno má svůj smysl.

Filmový dokument o posledních dnech krále popu

20. července 2009 v 15:29 | Jane |  CELEBRITY DNES
Michael Jackson znova potěší své fanoušky. I když už jen jako postava z filmového plátna. Na základě videozáznamů, natočených během zkoušek z přípravy na projekt This Is It, má vzniknout dokumentární film o posledních dnech krále popu. Společnost Sony Pictures oznámila, že přípravou je pověřen Kenny Ortega, režisér Muzikálu ze střední, který s Jacksonem do poslední chvíle comebackové turné připravoval. S uvedením do kin se podle zahraničním zdrojů počítá ještě do konce tohoto roku.

Patrick Swayze stále bojuje, ale vypadá už lépe!

20. července 2009 v 12:43 | Jane

Herec Patrick Swayze svou bitvu s obzvlášt agresivní formou rakovinou slinivky břišní nevzdal. Navzdory všem předpovědím a bulváru, který ho už pohřbíval, zdá se, že právě prožívá lepší časy. Všudepřítomní fotografové ho přistihli s bratrem v jednom losangeleském rychlém občerstvení.


Daniel Radcliffe: Devět let života s Harry Potterem. Co dál?

19. července 2009 v 9:56 | Jane
Herec Daniel Radcliffe strávil většinu dospívání jako kouzelnický učeň Harry Potter. Od jedenácti let buď právě natáčel, nebo Harryho někde propagoval. Ve čtvrtek oslaví dvacáté narozeniny a nejúspěšnější filmový produkt natočený podle literární předlohy se blíží k závěru. Se svou postavou se tak už brzy rozloučí. Bude umět vstoupit do normálního života? Jaký je vůbec člověk?