Srpen 2009

Novinky ze zákulisí Chirurgů. A kdy už se konečně objeví na Primě?

31. srpna 2009 v 12:38 | Jane |  CELEBRITY DNES
Seriálovou Izzie - Katherine Heigl vyděsil kojot! Na zahradě domu, kde bydlí se svým manželem, napadl jejího milovaného psíka. Herečka neztratila duchapřítomnost, popadla koště a pustila se do divokého psa, který už kňourajícího mazlíka držel v zubech. Bylo velkým štěstím, že útok přežil a ukázalo se, že ani jeho zranění nebyla nijak vážná.


Nahé fotky pokazily Rihanně životní šanci!

30. srpna 2009 v 7:09 | Jane |  CELEBRITY DNES
V zářijovém vydání italské mutace magazínu Vogue se představuje Rihanna ve fotoshotu Stevena Kleina. Nikoliv však na titulce časopisu, ale v každoroční couture příloze časopisu. V šatech od Valentina vypadá úžasně, i když celkový styling včetně účesu hodně připomíná zpěvačku Grace Jones. Puntičkáři také tvrdí, že grafici s photoshopem měli opět o zábavu postaráno.O čem se nemluví: Někdo z truchlící rodiny udal mrtvého Jacksona na policii

29. srpna 2009 v 20:34 | Jane |  M. JACKSON
V předvečer dnešních nedožitých 51. narozenin Michaela Jacksona hlavní koroner oficiálně klasifikoval jeho smrt jako zabití. To by mohlo znamenat i trestní stíhání pro dr. Murraye, který mu k navození spánku podal smrtící dávku medikamentů. Vyšetřovatelé prý původně doufali, že se jim podaří lékaře obvinit ještě ze závažnějšího zločinu než ze zabití - z vraždy druhého stupně. Státní zástupci jsou ale názoru, že před porotou bez lepších důkazů neprojde ani jedno obvinění. Nepodaří-li se v příštích týdnech najít přímo "kouřící zbraň", doktor bude obviněn jen z ublížení na zdraví. A nebo ani to ne.

VIDEO: Krásná Ukrajinka „má talent“, co se jen tak nevidí!

28. srpna 2009 v 16:51 | Jane |  VIDEO TÝDNE
Po Susan Boyle ohromila další vítězka soutěže, tentokrát ukrajinské verze amerického "Got Talentu". A talentu má opravdu nejmíň tunu. Xenie Šimonová nezpívá ani netancuje. Přichází s něčím úplně novým - kreslením v písku. Za hudebního doprovodu během svého vystoupení ilustrovala invazi německých vojsk na Ukrajinu za druhé světové války.Victoria Beckham: Dejte jí už někdo konečně najíst!

28. srpna 2009 v 15:48 | Jane |  CELEBRITY DNES
Victoria Beckham se zřejmě chystá soupeřit s Madonnou o nejhororovější zjev světového showbyznysu. Když nedávno fotila kolekci spodního prádla pro Armaniho, nevypadala zase tak špatně. Nebylo by divu, kdyby jí hoši v grafickém studiu nějaké kilo přičarovali. Po příjezdu na casting nového běhu American Idol, vypadala už zase jako po měsíční hladovce.


Hit tohoto léta: Vyholený silák Brad Pitt v japonské reklamě

28. srpna 2009 v 10:51 | Jane |  CELEBRITY DNES
Řada našich herců bere točení reklam s tím, že budou k vidění jen v cizině. Tu, kterou natočil Brad Pitt pro SoftBank lze spatřit pouze v Japonsku, kde se právě stala největším hitem. A stojí za to, i když běžné japonské reklamní spoty jsou pro evropskou mentalitu většinou spíš nestravitelné. Hollywoodský herec si v krátkém příběhu nebojí udělat srandu sám ze sebe a jeho hladce vyholená tvář dostává ženy opět do kolen.

Tohle nikdo nečekal. Mádl a Klus nový gay pár!

28. srpna 2009 v 8:35 | Jane |  CELEBRITY DNES
Herec Jirka Mádl a nový objev naší hudební scény Tomáš Klus jsou homosexuální milenecký pár. A kdyby jen to. Ještě je tu AIDS… Takové je základní téma nového, ambiciózního krátkého filmu studentů FAMU. "Je to jedna z mých nejkomplikovanějších rolí v mém životě. A možná i ta nejsložitější," přiznává jeden z nejpopulárnějších a nejvíce obsazovaných mladých herců.

Madonnu v Bukurešti vypískali

27. srpna 2009 v 17:18 | Jane |  CELEBRITY DNES
Tisíce rumunských fanoušků vypískalo Madonnu poté, když se během dvouhodinového koncertu v Bukurešti v krátkém průvodním slovu postavila proti diskriminaci Rómů ve východní Evropě. Zpěvačka na to nijak nereagovala a v rámci její show, která se konala nedaleko obřího paláce bývalého komunistického diktátora Nicolae Ceausescu, vystoupili i rómští muzikanti a tanečníci, které publikum bez problémů odměnilo aplausem.

Letošní vítězka Miss Universe? Krásné, ale hloupé mládě...

27. srpna 2009 v 4:59 | Jane |  CELEBRITY DNES
Česká Miss Iveta Lutovská, která se při nedělní volbě Miss Universe probojovala mezi deset nejkrásnějších žen planety, přiletěla včera v podvečer zpět do Česka. Prozradila, že umístění mezi deseti nejlepšími považuje za velký úspěch. A to také je. Účastnit se soutěže krásy jen tak, jak ženu příroda vybavila, už dávno není obvyklé. Plastičtí chirurgové vytvářejí dokonalé krásky na míru, které tím zároveň ztrácejí osobitost a podobají se jako vejce vejci. A neměla by být taková přehlídka "plastikové" krásy spíš kláním v umění zástupců lékařské profese?

Už je to tady. Další postelová aférka Leoše Mareše!

27. srpna 2009 v 4:59 | Jane |  CELEBRITY DNES
Díky projektu Česko slovenská SuperStar pobývá moderátor Leoš Mareš nyní pomalu víc na Slovensku než u nás doma. Není žádný světec, a tak je celkem normální, že zajde zapařit. Po alkoholu však podobně jako jiní ztrácí zábrany a loví slovenské krásky. Jedna nejmenovaná slečna, kterou oslovil s erotickým návrhem, ale jeho kouzlu nepodlehla a hned to napráskala slovenskému tisku. A Leoš? Šalamounsky aférku nepotvrdil, ani nepopřel. Jeho pověst, ani co si o tom pomyslí manželka, mu zjevně starosti nedělají. Možná to doma jen odmávne rukou: Znáš bulvár!

Příběh ulice: Z Davida Krause bude hiphoper! Kam se poděl Sámer?

26. srpna 2009 v 13:30 | Jane |  CELEBRITY DNES
Slovenský hiphopový muzikál Příběh ulice měl českou premiéru 2. června a byl uveden v osmi reprízách. Stejný počet ho v divadle Hybernia čeká od 10. září. Překvapením je angažmá zpěváka Davida Krause, kterého širší veřejnost zná zatím především jako doprovodného hudebníka z televizního talk show jeho otce "Uvolněte se, prosím" a autora písničky - vyznání Zuzaně Norisové. Hip hop by od něj asi nikdo nečekal.


Michelle Obama se odhalila. Sklízí za to kritiku

25. srpna 2009 v 12:49 | Jane |  CELEBRITY DNES
Šatník první dámy USA vzbuzuje respekt a u většiny módních stylistů a publicistů někdy až nepřiměřený jásot. Michelle Obama nosí ráda barvy a vždy najde způsob, čím ozvláštnit svůj šatník. Léto jí k tomu přímo nahrává. Její poslední outfit ale vzbudil i kritiku. Probírá se, zda se jako choť nejmocnějšího muže světa přece jen neodhalila příliš.


Opilí slávou, aneb těžký úděl paparazzi. Podívejte!

25. srpna 2009 v 10:44 | Jane |  CELEBRITY DNES
Jak vypadá každodenní tvrdý chléb profesionálního paparazzi fotografa dobře zachytil nezávislý americký film Toma DiCillo Opilí slávou, který uvedla minulou neděli na druhém programu i Česká televize. Skvělý Steve Buscemi zde představuje zoufalého newyorského paparazzi, jakousi zhmotněnou esencí všech špatných novinářských vlastností. Sem tam mediálně znemožnit nějakou celebritu, pak zajít na raut a při odchodu nabrat co nejvíce dárkových tašek.

Susan Boyle odjela zapomenout

24. srpna 2009 v 6:40 | Jane |  CELEBRITY DNES
Susan Boyle, hvězda vzešlá ze soutěže Britain´s Got Talent, si právě vybírá dovolenou. Ze všech míst na celém světě si pro chvíle odpočinku a relaxace vybrala domovské městečko Blackburn ve Skotsku. "Nikdy by nedala přednost nějakému Saint Tropéz nebo Barbadosu, vždycky se vrací domů. Je to místo, kde se cítí nejšťastnější a nejvíc uvolněná," říká zdroj z jejího nejbližšího okolí.

Milla Jovovich: Hollywoodská svatba v rytmu kubánských bubnů

23. srpna 2009 v 17:36 | Jane |  CELEBRITY DNES
Známá hollywoodská herečka Milla Jovovich a režisér Paul W.S. Anderson v sobotu vstoupili do manželského svazku. "Jsou úžasný pár," prohlásil obdivně na adresu novomanželů jeden z padesáti pozvaných hostů. "Je na nich vidět, jak obdivují jeden druhého," nechal se slyšet jiný. Intimní obřad jen pro rodinu a přátele proběhl v jejich domě v Beverly Hills.


Sex ve městě: Mezi herečkami zavládlo mrazivé dusno

22. srpna 2009 v 14:41 | Jane |  CELEBRITY DNES

Atmosféra při natáčení dalších pokračování populárního seriálu Sex ve městě nepříjemně zhoustla. Ústřední představitelky Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall spolu mimo záběr prakticky nepromluví ani slovo. Štáb včetně režiséra jen doufá, že se konflikt mezi herečkami už dál nevystupňuje a neohrozí celý projekt. Co se vlastně přihodilo?


Tři pohřby a král popu stále v mrazáku

21. srpna 2009 v 17:43 | Jane |  CELEBRITY DNES
Od smrti Michaela Jacksona uběhly už dva měsíce a stále nebyl pohřben. Třeba nakonec vyrovná rekord se soulovou legendou Jamesem Brownem, který si na uložení k věčnému spánku počkal dokonce měsíce tři. Poprvé se limuzíny s pozůstalými Jacksony rozjely k soukromému obřadu před slavnostním rozloučením v londýnské O2 aréně. Pak bylo tělo zesnulého odevzdáno na další pitvu a zkoumání. Když bylo rodině konečně oficiálně vráceno, nemohla se shodnout, jak a kde ho pohřbít. A nakonec ani kdy.

Zoufalka Eva Longoria: Další unikát!

21. srpna 2009 v 12:05 | Jane |  CELEBRITY DNES
Představitelka Gabi ze Zoufalých manželek se stala úspěšnou restauratérkou. Před necelým půl rokem otevřela Eva Longoria svou první restauraci nazvanou Beso v Los Angeles. A přestože se psalo, že podnik má problémy s návštěvností, plánuje do konce roku otevřít další restauraci v Las Vegas. Proč se pustila do podnikání? "Miluji vaření a ráda se bavím, tak je to všechno vlastně pořád o mně," říká známá herečka

Módní Oscaři míří poprvé do Prahy

21. srpna 2009 v 10:55 | Jane |  CELEBRITY DNES
Ceny Elle Style Awards, považované za "módní oscary", by měly letos zavítat i do České republiky. Slavnostní udílení se má konat 5. listopadu v Praze za účasti domácích i zahraničních celebrit. Podle manažerky projektu Evy Tomčiakové účast přislíbily i světové topmodelky Cindy Crawford a Claudia Schiffer.


Stingova dcera promluvila o tátově libidu

21. srpna 2009 v 9:47 | Jane |  CELEBRITY DNES
Známá historka o tom, jak si Sting užívá s manželkou Trudi osmihodinový tantrický sex, jsou podle jeho osmnáctileté dcery Eliot Pauline výmysl. Rozšíření této fámy má prý na svědomí jeho dobrý kamarád Bob Geldof a původně mělo jít o vtip. "Je mi vždycky trapně, když lidi mluví o sexuálním životě mých rodičů. Milují se navzájem. A co?" ošívá se mladá modelka a začínající zpěvačka, vystupující s uměleckým jménem Coco.