Listopad 2009

Supermodelka Helena Christensen: Proč nesmíme ukazovat bradavky?

30. listopadu 2009 v 15:01 | Jane |  CELEBRITY DNES
Heleně Christensen nevadí nechat se fotit nahá. Naopak byla překvapena reakcí veřejnosti na některé své odhalené snímky. "Nedělá mi žádné problémy ukazovat své tělo. Jsem Dánka. Doma na plážích chodíme všichni nazí. Jediné na čem vždy trvám, aby moje nahota působila jemně, tak normálně. Moje babička je totiž stále naživu a chci, aby tu byla nejmíň dalších patnáct let - tak ji nechci způsobit šok!" směje se bývalá supermodelka.

Zakonzervovaný Český slavík by už mohl odletět

29. listopadu 2009 v 18:16 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Do letošního Českého slavíka přišlo tak málo hlasů, že výsledky v podstatě nemá smysl nijak interpretovat. Jediné, co stojí za zamyšlení, zda by neměl se vší napomádovanou, povadlou slávou už odletět do věčných lovišť. Jestliže ve 43. ročníku ankety dorazilo přes 165 tisíc hlasů, v letošním, čtyřiačtyřicátém zhruba o 65 tisíc méně. I Absolutní slavík Karel Gott, jehož letošní televizní promo nemělo obdoby, jich poztrácel téměř dvacet tisíc.

Sting jen v šortkách? Pořád sexy chlap!

28. listopadu 2009 v 19:17 | Jane
Zimní období má podle svých slov osmapadesátiletý Sting rád. Rád sedí u ohně, zabalí se do deky a začte do nějaké dobré knížky. Jeho oblíbenou činností je prý štípání dříví a rovnání polínek do hranice. Před několika dny odjel na dovolenou. Jeho cílem se však nestala Aljaška, ale Rio de Janeiro, kde moc zimy právě neužije.

DiCaprio se vrátil ke své přítelkyni Bar Refaeli

28. listopadu 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Zatímco svět padá izraelské modelce Bar Refaeli k nohám, hollywoodský idol Leonardo DiCaprio se už tři roky ne a ne rozhodnout, zda chce kvůli ní opustit život svobodného mládence. Rozešli se už tolikrát, že to nikdo ani nepočítá. Naposledy letos v červnu. Jak hollywoodské tamtamy nyní ale hlásí, už jsou zase spolu a minulý víkend si prý jeden druhého užívali na Bahamách.

Bratr Susan Boyle: Je z ní jiný člověk!

27. listopadu 2009 v 16:49 | Jane |  CELEBRITY DNES
Bratr Susan Boyle novinářům prozradil, jak moc je hrdý na svou sestru a na to, čeho dosáhla. "Pokud se může neznámá žena ze Skotska stát nejprodávanějším umělcem v Americe, pak už je možné všechno," uvedl Gerry. "Jsme všichni velmi hrdí na Susan. Její sen se stal s fantastickým prodejem jejího debutového alba skutečností."


Shakira vzdychá nad Obamou

27. listopadu 2009 v 15:57 | Jane |  CELEBRITY DNES
Shakira přímo miluje setkání s Barackem Obamou. V takových chvílích se prý cítí jako nejdůležitější osoba na světě. "Ve svém životě už jsem se setkala s mnoha politiky, jsou vždycky tak trochu roztržití," říká zpěvačka. "Ale Obama je úplně jiný! Každému se maximálně věnuje a plně se na něho soustředí," uvedla Shakira, která si ve čtvrtek v Postupimi převzala nejvýznamnější německou mediální cenu Bambi v kategorii mezinárodního popu.

Vanessa Paradise o Deppovi: Johnny je a bude mužem mého života!

27. listopadu 2009 v 11:18 | Jane |  CELEBRITY DNES
Nejkrásnější muž planety Johnny Depp si nadevše váží svého soukromí a svou rodinu nechce žádným způsobem sdílet s veřejností. Není divu, že o jeho ženě, francouzské zpěvačce Vanessa Paradis, s níž má dvě děti, tak nebylo dlouho ani vidu ani slechu. Nyní se objevuje se na titulní stránce aktuálního francouzského vydání časopisu Elle, kterému také poskytla otevřený rozhovor.

Harapes je stále vyhledávaný fešák

26. listopadu 2009 v 16:19 | Jane |  CELEBRITY DNES
Dlouholetý taneční mistr a šéf baletu Národního divadla Vlastimil Harapes již dávno nebaletí a éru své největší slávy má za sebou. Charizma a šarmantní elegance ho však zdaleka neopustily, a tak se často stává vyhledávaným objektem módních fotografů. Naposledy ho do svého ateliéru pozvala Sára Saudková.

Logo Olympiády 2012 vypadá, jako když se Simpsonovi věnují orálnímu sexu

26. listopadu 2009 v 15:05 | Jane |  CELEBRITY DNES
Návrh loga na Olympiádu v Londýně 2012 se jeho autorům příliš nepovedl. Ačkoliv na první pohled může působit jako pouhý shluk kubistických tvarů, mnozí v něm ihned "identifikovali" Lisu a Barta Simpsonovi, zabývající se orálním sexem. Na facebooku byla pohotově založena skupina, kde se na úkor loga dobře baví. A fanoušci stále přibývají.

Bartošová, Gott a Josef Nadaný. Ohrožují regulérnost Českého slavíka?

26. listopadu 2009 v 13:31 | Jane |  CELEBRITY DNES
To, že umístění v anketě Český slavík neodráží hudební kvality zpěváků, ale jejich popularitu, není žádná novinka. Dosud se však organizátoři snažili v rámci možností působit navenek seriózně a uchovat si jakous takous prestiž reprezentativní ankety obliby na poměrně velkém vzorku. Loňské vítězství Ivety Bartošové v kategorii Skokan roku, však vzbudilo různé polemiky. Šuškalo se, že jí k němu "dopomohly" nejen titulní stránky v bulváru, ale daleko více agilní manžel a manažer v jedné osobě.

Unikátní foto největších hudebních hvězd se připravovalo celý rok

26. listopadu 2009 v 10:02 | Jane |  CELEBRITY DNES
Sir Paul McCartney, Bono, Pink, Lily Allen, Rihanna a další rockové a popové hvězdy se sešli na fotografii, která má představovat nejvýznamnější hudebníky tohoto století. Unikátní snímek připravil pro své čtenáře prestižní britský hudební magazín Q a objevuje se na obálce aktuálního čísla. Příprava ovšem nebyla nijak jednoduchá a trvala více než rok.


SuperStars zazpívají v sobotu na předávání Slavíka

25. listopadu 2009 v 10:43 | Jane |  CELEBRITY DNES
Zatímco se zbývající pětice finalistů Česko Slovenské SuperStar poctivě připravuje na další nedělní soutěžní vystoupení, zbytek vyřazených finalistů - až na nemocnou Leonu - v minulých dnech nacvičoval ve studiu společnou písničku, která v premiéře odezní na sobotním přímém přenosu předávání Slavíků.

Svěřenkyně Michaela Jacksona Nisha oslnila Prahu

25. listopadu 2009 v 7:00 | Jane
V pondělí se v pražské sportovní hale Folimanka uskutečnil již pátý ročník Judo Show Cupu, kde se v doprovodném hudebním programu s třemi písničkami blýskla i mladičká americká zpěvačka Nisha, hudební chráněnka Michaela Jacksona, kterou si vybral pro své neuskutečněné turné This Is It. Ve středu se ještě jednou představí na charitativní módní přehlídce v pražském SaSaZu.

Nejroztomilejší psík Hollywoodu doplácí na slavnou paničku

24. listopadu 2009 v 9:30 | Jane |  CELEBRITY DNES
Nejen Paris Hilton má velmi svérázné představy, jak zacházet s nejlepšími přáteli člověka. Majitelkou jednoho z nejroztomilejších pejsků v Hollywoodu je herečka Kate Beckinsale. Její kříženec maltézáčka a chihuahua se pro svou fotogeničnost stal miláčkem paparazzi. Minulý měsíc ji však přistihli, jak ho zvedala ze země "oběšeného" na vodítku. Nyní ho pro změnu nechala čekat dlouhé hodiny zamčeného v autě…

Režisér SuperStar Núnez: O čem veřejnost netuší!

23. listopadu 2009 v 11:18 | Jane |  CELEBRITY DNES
Režisér Česko Slovenské SuperStar Peter Núñez je s jejím průběhem víc než spokojen. Sledovanost v obou zemích plní požadované parametry, hysterie okolo soutěže připomíná první řady soutěže. "Fakt, že jsme se dali s Čechy dohromady a funguje to, je malý zázrak," říká. "Obrovské emoce člověk nevymyslí. Ty vznikly díky tomu, že máme úžasné soutěžící, porotu a moderátory. To vše spolu s nejlepší programovou licencí na světě a nejsilnějšími broadcastery na obou trzích tvoří opravdu výbušnou směs," libuje si. Vyostřená je však i atmosféra v jeho domácnosti.

Amy Winehouse půjde znovu pod kudlu. Chce malý nosík a velký zadek!

23. listopadu 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Sotva se Amy Winehouse vzpamatovala z komplikací, které ji přinesla nová silikonová ňadra, už je tu zpráva, že si v Londýně zamluvila termín na operaci nosu. Zahraniční zdroj uvádí, že zpěvačka svůj nos pro jeho velikost a tvar doslova nenávidí. Chce si ho nechat zmenšit tak, aby se hodil k jejímu malému obličeji.

Duety: Sex v přímém přenosu!

22. listopadu 2009 v 12:16 | Jane |  CELEBRITY DNES
Další kolo Duetů, aneb když hvězdy zpívají si ve svém formátu pro starší a pokročilé v sobotu večer pokojeně ujíždělo dál. Zatímco pubertální fanynky v SuperStar řeší dilema idolů Lacho - Bendig, dámy v nejlepším věku se nechaly unášet pohledem na taneční kreace zašlé hvězdy Petra Kotvalda. Očividně nejvíc si večer užíval pár Jitka Zelenková - Jaromír Nosek. Do sebe zahleděná dvojice se nenechala nijak rozházet přítomností televizních kamer. Čekání na konečný verdikt si užili do poslední minuty. To, že si nakonec černého Petra vytáhli právě oni, je nemohlo rozházet.

Rihanna: Pánové, na velikosti záleží!

21. listopadu 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Rihanna má ráda všechno velké. Vlasy, velké šperky, kabelky, prostě všechno. Když se jí nedávno redaktor jednoho časopisu zeptal, co musí člověk udělat, aby na ni zanechal dojem, dala prý zpěvačka jasně najevo, že jí imponují zejména od přírody dobře vybavení muži.


SuperStar Martin Chodúr: Stačilo by ještě čtrnáct dní!

21. listopadu 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Není žádným tajemstvím, že si introvertní muzikant a excelentní všestranný zpěvák Martin Chodúr příliš s ostatní omladinou v soutěži nerozumí. Spřízněnou duši ztratil po čtvrtém finále i v Benovi Cristovao, se kterým bydlel na pokoji. "Ben byl už sám o sobě jiný. On si svou výjimečnost nepřipouštěl, věnoval se povinnostem a neměl manýry. Totéž Martin. Velmi si rozuměli," nechal se slyšet zdroj ze štábu soutěže. Vypadnutí Bena ze soutěže ostravského zpěváka velmi zasáhlo, přitom prý už stačilo jen čtrnáct dní… K čemu?

Ewa Farna natočí poctu Jacksonovi

20. listopadu 2009 v 15:57 | Jane |  CELEBRITY DNES
Loňská bronzová slavice Ewa Farna sklízí úspěchy doma i v Polsku. Dokonce byla nominovaná na cenu MTV Europe. Nyní má za sebou první polovinu podzimní části svého druhého koncertního turné. Tři koncerty jí během následujících podzimních dnů teprve čekají. Na jednom z nich bude natáčet i svůj nový videoklip věnovaný jako pocta Michalu Jacksonovi.