Prosinec 2009

Nejsmutnější Vánoce dětí M. Jacksona – poprvé bez táty i bez dárků!

18. prosince 2009 v 7:28 | Jane |  M. JACKSON
Vánoční období býval jejich nejšťastnější čas - teď je naplněný smutkem. Prince Michael, Paris a Blanket budou potřebovat všechny své síly. Smutnou hříčkou osudu připadne totiž na Štědrý den výročí šesti měsíců od tragické smrti jejich otce - Michaela Jacksona. Na rozdíl od předcházejících let nebudou mít ani stromeček, ani spoustu dárků, kterými je táta tak rád zasypával. Vánoce nebudou slavit.


Twiggy: Skandální reklama musela být stažena!

17. prosince 2009 v 8:16 | Jane |  CELEBRITY DNES
Každý to tuší. Reklama často nabízí produkty na hubnutí či omlazení doplněné graficky upravenými fotkami. Inzerát na oční krém Olay Definity, doprovázený silně retušovanou fotografií šedesátileté Twiggy, vzbudil však u britské veřejnosti vlnu nevole a pobouření.


TV Barrandov oslaví Silvestra posledním koncertem Michaela Jacksona

17. prosince 2009 v 6:18 | Jane |  CELEBRITY DNES
Na závěr letošního roku potěší TV Barrandov především příznivce Michaela Jacksona. Na Silvestra v 19 hodin odvysílá v české premiéře poslední živé vystoupení krále popu, které se odehrávalo v newyorské Madison Square Garden. Jedná se o unikátní záznam hudební události, odehrávající se večer před osudným 11. zářím.

Kultovní Annie Leibovitz bude fotit Britney!

17. prosince 2009 v 5:59 | Jane
Popová ikona Britney Spears se po svém umravnění letos stala tváří oděvní značky Candie. A další nabídku dostala i pro příští rok. Na jaře roku 2010 stane v hlavní roli v další reklamní kampani. Tentokrát ji však nebude fotit jen tak někdo, ale hned světově proslulá fotografka Annie Leibovitz.


Leoš Mareš ztrácí na oblibě. Kdo je letos moderátorskou jedničkou?

16. prosince 2009 v 14:10 | Jane |  CELEBRITY DNES
Nejoblíbenějším moderátorem zábavných pořadů se podle každoročního průzkumu UPC v tomto roce stal možná překvapivě Karel Šíp, moderující na ČT Všechnopárty. Za sebou nechal Leoše Mareše, a to přestože jeho hvězda od pozdního léta svítí dvakrát týdně v nejsledovanější televizní show SuperStar.

Štědrovečerní tabule Diany Kobzanové? Klobása a kaše!

15. prosince 2009 v 7:01 | Jane |  CELEBRITY DNES
Nahlédnutí do štědrovečerního jídelníčku našich celebrit může přinést i nejedno překvapení. Tak třeba s tradiční večeří u moderátorky a modelky Diany Kobzanové. moc nepochodíte - nejí kapra ani bramborový salát, protože jí nechutná ani vařená zelenina. Nahradí to klobáskou, řízkem a kaší. Z Vánoc, jak říká, má nejraději volno a pohodu. Bude šťastná, když nebude muset jako svobodná a bezdětná pracovat v rádiu přes svátky aspoň do 25. prosince. A jak na tom jsou další známé tváře?

ČT: Vondráčková v Krausově pořadu být neměla!

15. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Česká televize podepsala smlouvu na další díly talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím, které se budou vysílat v příštím roce. V obsáhlém rozhovoru pro server Digizone.cz to uvedla programová ředitelka ČT Kateřina Fričová. Spolupráce veřejnoprávní televize s populárním hercem a komikem tak bude pokračovat i přesto, že mezi Krausem a Kavčími horami jsou napjaté vztahy.

Kauza „Chodúr zaútočil na Davida“ byla vymyšlená!

12. prosince 2009 v 8:14 | Jane |  SUPERSTAR
Říká se, na každém šprochu, pravdy trochu. A z toho v zásadě vychází i bulvár. Pár větiček či jen slůvek vytrhne z kontextu, doplní dehonestujícím emotivním balastem a příběh na titulní stránku je hotov. Příkladem za všechny budiž kauza "Chodúr zaútočil na Davida", která před pár dny u nabuzených fanoušků SuperStar rozpoutala hotové diskuzní peklo. A co hůř, uražen, přispěchal s odsudkem talentovaného zpěváka i samotný Michal David.

Lady GaGa: Otec si myslel, že jsem zralá na blázinec

11. prosince 2009 v 15:28 | Jane |  CELEBRITY DNES
Lady GaGa je všechno jiné, jen ne nudná. Svou extravagantní až bizarní image neustále šokuje jak své fanoušky, tak i odpůrce. V němém údivu zůstal zpočátku i její vlastní otec. "Potom, co mě poprvé uviděl na pódiu, se mnou měsíc nepromluvil," prozradila excentrická zpěvačka v televizní show Barbary Walters.

Scarlett Johansson chce k Vánocům kozu

11. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Americká herečka Scarlett Johansson myslí před Vánocemi i na ty, kteří neměli tolik štěstí, aby se narodili do blahobytu. Společně s kolegyní Minnie Driver, britským komikem Johnny Vegasem a dalšími celebritami se zapojila do kampaně Oxfam Unwrapped, která mobilizuje k nákupu zvířat, školních učebnic a dalších nezbytností pro chudé v rozvojových zemích.


Helen Mirren se vdala až na stará kolena. Teď si libuje!

11. prosince 2009 v 5:29 | Jane |  CELEBRITY DNES
Oscarová herečka Helen Mirren nikdy nechápala smysl manželství, ke změně názoru ji až po dlouhém čase přivedl její současný manžel Taylor Hackford. "Byla jsem přesvědčena, že sňatkem pouze ztratím svou nezávislost. Až jednoho dne jsem poznala, že nastal ten správný čas se správným mužem," uvedla slavná herečka. Před setkáním se svou osudovou láskou se po jejím boku vystřídali herci Nicol Williamson, Liam Neeson a Petr O'Toole.

SuperStar: Bulvár, pomluvy a uniklé hlasy. Komu to slouží?

10. prosince 2009 v 7:23 | Jane |  AUTORSKÉ ČLÁNKY
Kdyby byla SuperStar pouze vyhledávací talentovou soutěží s cílem najít nejlepšího zpěváka, bylo by už dávno rozhodnuto. Teoretická, praxí ověřená kritéria volby by uplatnila porota složená z hudebních odborníků a pedagogů, kteří by si na hlavu nenasazovali paruky ani čertovské růžky, nepředváděli hluboké dekolty ani nepřivírali vějíře umělých řas nad technickými nedostatky soutěžících jen proto, že umí udělat dobrou show. Jedno je však jisté, vše by se odehrávalo kdesi v zastrčeném sále, daleko od světa televizních kamer a blýskavého světa showbyznysu.

Lindsay Lohan: Šokující temné erotické hrátky ve třech! (VIDEO)

10. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
"Za mými fotosety se skrývá především spousta, spousta práce," tvrdila nedávno herečka a známá skandalistka Lindsay Lohan. Ukázku, jak taková pořádná šichta ala Lohan vypadá, přináší video z přípravy kolekce snímků pro magazín Muse, které uniklo na internet. Z YouTube bylo rychle staženo, tak snad zdroj uvnitř článku bude mít větší výdrž.

Tak vypadá štěstí: Susan Boyle se splnil další sen!

10. prosince 2009 v 6:20 | Jane |  CELEBRITY DNES
Jako kdyby vší slávy a uctívání po celém světě nebylo dost - Susan Boyle se splnil i další sen - zazpívat si duet se svým hudebním idolem. Pochopitelně se nejednalo o 50 Centa, který si na jejím zářivém úspěchu jen přihřál svou polívčičku, ale královnu britského muzikálu - Elaine Page, která se hřeje na výsluní popularity už přes čtyřicet let.

SuperStar vystřídá Eurosong a Let´s Dance 4

9. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES

Rozjetí příznivci soutěžní hudební show budou mít možnost z konečné zastávky SuperStar přeskočit prakticky hned do Eurosongu. Ale jen ti slovenští. Zatímco Česko se pro příští rok účasti v mezinárodním projektu vzdalo, na Slovensku budou už prosinci známá jména národních semifinalistů a od poloviny ledna se budou v přímém televizním přenosu vysílat semifinálová kola a v únoru proběhne Slovenské národní finále. Jeho vítěz bude v květnu reprezentovat Slovensko na 55. ročníku Eurovision Song Contest 2010 v norském Oslo.


Mladé Rusky ovládají Hollywood. Dalším ženichem je šedesátník Mickey Rourke

9. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Sedmapadesátiletý americký herec Mickey Rourke se bude potřetí ženit! Minulý týden se zasnoubil s ruskou modelkou Anastasiji Makarenkovou. Ačkoliv spolu chodí teprve několik měsíců, Mickey už plánuje v dubnu svatbu v Moskvě. Rodičům budoucí nevěsty prý už byl představen a s vyvoleným své dcery jsou navýsost spokojeni. Není divu. Donald Trump to sice není, ale zase je z toho … Hollywoodu.

Dan Landa: Už jen hvězdička showbyznysu?

8. prosince 2009 v 11:12 | Jane |  CELEBRITY DNES
Kontroverzní zpěvák Daniel Landa prošel proměnou od "skinheadského barda" z počátku 90. let až po současnost, kdy spoluzakládá takzvanou "Legii zlatého draka". Dřímá v něm, krom nezměrné energie, hrozba pramenící z jeho temné minulosti, nebo se z něj stala "hvězdička showbusinessu"? Na tuto otázku hledali odpověď tvůrci dokumentárního filmu, ve kterém portrétují Dana Landu prostřednictvím divadelního představení Tajemství Zlatého Draka.

SuperStar: Unavení finalisté, pištící dětičky a nejasná dramaturgie

7. prosince 2009 v 7:45 | Jane |  SUPERSTAR
Ačkoliv mladý organismus vydrží hodně, zdá se, že finalisté dostávají od produkce Česko Slovenské SuperStar naloženo tolik vedlejších akcí, že jim už nezbývá dost sil na hlavní, soutěžní část show. Přes veškerou snahu soutěžících únava z nabitého programu, nedostatek času na nácvik písní a z toho vyplývající nezdravý stres poznamenaly většinu jejich vystoupení.

Rychlovka! Soutěž o lístky na vánoční koncert Heleny Vondráčkové

7. prosince 2009 v 7:45 | Jane |  SOUTĚŽE
Vánoce jsou tady co by dup, a protože si Celebrity Magazine váží svých stálých, ale i těch náhodných čtenářů, máme pro vás všechny nachystaný malý vánoční dárek - 6 VIP vstupenek na Tradiční vánoční galakoncert Heleny Vondráčkové v Lucerně, který se koná 20.12. v 19:00. Co pro to musíte udělat? Stačí rychle a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Sting: SuperStar? Absurdní show. Těch dětí je mi líto!

6. prosince 2009 v 15:41 | Jane |  SUPERSTAR
Za veleúspěšnou kariérou Stinga stojí tvrdá práce, zlatý hlas a hledání vlastní cesty. Možná i proto jsou mu proti srsti instantní, rychlou slávu produkující soutěže Pop Idol (naše SuperStar) a X Factor. "Těch dětí je mi líto. Odcházejí často velmi ponížené. Takové odmítnutí musí být pro mladého člověka strašné. Celé je to přitom jen taková "mýdlová opera". Televize je velmi cynická," míní slavný hudebník.