Byly zveřejněny další tajné dopisy princezny Diany

26. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Jak je známo, princezna Diana, byla plodnou autorkou dopisů. Jejich nová várka, která byla poprvé zveřejněna tři dny před Štědrým dnem, půjde do dražby v únoru. Jedná se o korespondenci mezi princeznou a její kosmetičkou Janet Filder. Diana zde opět odhaluje své zmatené myšlenkové pochody a úzkosti.


Neviděla světlo v tunelu


Princezna Diana v dopisech svěřuje své kosmetičce Janet Filderman pocity během sňatku s princem Charlesem. Napsala, jak se cítila "celá vzhůru nohama a zmatená". V srpnu roku 1987, po šesti letech manželství, Diana píše: "Vím, že milióny lidí jsou na tom hůř než já ... "Přála bych si, abych to vše mohla zvládnout ... ale po šesti letech už prostě nemohu vidět světlo na konci tunelu." V té době musela předstírat, že je všechno v pořádku, ale ve skutečnosti zakrývala bolest a zmatek z vědomí, že princ Charles obnovil svůj vztah s Camillou Parker Bowles.

Vánoční dárky

Z dopisů také vyplývá, že princezna milovala vánoční dárky, ale neměla trpělivost čekat až na "Ježíška". Dne 14. 12. 1985 píše své přítelkyni: "Spěchám domů, abych rozbalila tvůj vánoční dárek, koneckonců do 25. prosince už zbývá necelých čtrnáct dnů." Dále zmiňuje, že i její syn William hledá a rozbaluje dárky, určené pod královský stromeček. "Nejspíš tuto vlastnost zdědil po mamince…" píše Diana. Nyní, více než třicet ručně psaných dopisů na hlavičkovém papíře Kensingtonského paláce, míří do dražby, která proběhne 13. února 2010 v Londýně. Očekává se výnos cca 20.000 liber.

Příloha


Zdroj foto: in
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kat DeLuxe | Web | 27. prosince 2009 v 21:31 | Reagovat

diana je uplne najsamsuper :)vazne ju mam rada :)

2 Juicy Couture Outlet | E-mail | Web | 8. listopadu 2011 v 16:18 | Reagovat

One of my favorite designers at the moment is Juicy Couture, I know I have mentioned that before, but I would like to refresh your mind, I have a crazy with http://www.juicycoutureoutletbuy.com/juicy-couture-tracksuit-c-12.html Juicy Couture Tracksuit and I have always loved the Juicy Couture diaper bag. It is practical and fashion. Juicy Couture Outlet has been selling some beautiful and reasonable price bags lately. More fashion forward designs are available. Juicy Couture Tracksuit make me scream, which is soft velour material and many color! I normally only like black color but Juicy Couture tracksuit is too beautiful and comfortable to pass up! Many color looks so amazing! Thanksgiving is fast approaching and it might be time to think about a festive handbag to brighten your look. http://www.juicycoutureoutletbuy.com/juicy-couture-diaper-bag-c-26_32.html Juicy couture diaper bag like a handbag covered head to toe in sequins! I have seen much of lately. You can never go wrong with the classic terry velour juicy couture baby bag! Plus it is available in a variety of colors. What I like about this bag is that it appeals to the soft velour material. As I said, juicy couture is working their way into the contemporary handbag market quite nicely, their bags remain fun and playful while having a more mature finish, Thanksgiving is coming, http://www.juicycoutureoutletbuy.com/ Juicy Couture Outlet shop selling many discounted juicy couture. If you are fan of this brand, don’t miss this chance to pick one up for yourself.

3 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 10:16 | Reagovat

Coach Outlet Online good article

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama