ČT: Vondráčková v Krausově pořadu být neměla!

15. prosince 2009 v 7:00 | Jane |  CELEBRITY DNES
Česká televize podepsala smlouvu na další díly talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím, které se budou vysílat v příštím roce. V obsáhlém rozhovoru pro server Digizone.cz to uvedla programová ředitelka ČT Kateřina Fričová. Spolupráce veřejnoprávní televize s populárním hercem a komikem tak bude pokračovat i přesto, že mezi Krausem a Kavčími horami jsou napjaté vztahy.


Komunikace přes noviny

Krausův pořad by se měl v průběhu příštího roku mírně změnit. Alespoň si to přeje ředitelka programu, protože v současné podobě jej ČT vysílá poměrně dlouho. "Od ledna změny určitě nechystáme, ale v průběhu příštího roku bych je docela chtěla," uvedla Kateřina Fričová. Zda se jí podaří je prosadit, není ale vůbec jisté. Na dotaz, zda po nějakých úpravách touží i Jan Kraus odpověděla: "Nevím, budu se muset zeptat Simony Matáskové (externí dramaturgyně). Kraus s námi komunikuje zásadně přes noviny."

Ve svém pořadu si budu dělat, co chci

"Co se týče vyřizování účtů s bulvárem, říkala jsem přímo Krausovi, že s tím mám problém," uvedla dále Fričová. "Kdyby řešil obecně téma bulváru, bylo by to naprosto v pořádku. Ale ono to opravdu zavánělo tím, že řešil svůj soukromý rodinný problém. Kraus mi na to řekl, že to je jeho pořad a že si v něm může dělat, co chce. A že tomu nerozumím. Trošku jsme se kvůli tomu pohádali," prozradila ředitelka programu.

Kauza Vondráčková

V Krausově pořadu se Fričové nelíbilo ani jednostranné komentování soudního sporu Helenou Vondráčkovou. "Osobně si myslím, že Vondráčková v době, kdy se řešil její případ u soudu, v pořadu být neměla. A dokonce bych si do něj nezvala ani Martu Kubišovou, aby to bylo "vyvážené". Když by se k tomu sporu chtěl Kraus vrátit po soudu, nevadilo by mi to. Možná ani v době, kdy by byla podaná žaloba a soud by měl proběhnout za dva roky. Ale tehdy se už vědělo, že soud bude brzy, byl stanoven termín. S tím už mám problém, protože to mohlo být vnímáno jako ovlivňování soudu."


Zdroj foto: in
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ed peo gers | E-mail | 19. prosince 2009 v 2:08 | Reagovat

Pokud mohu vyjádřit svůj názor.Tak se domnívám,že není vůbec dobré,tahat nějaké osobní konflikty do pořadu tohoto tipu.Lidé se chtějí bavit,a takové ty soudní kauzy si mohou přečíst v bulvárních novinách.Navíc nechápu,proč zpěvačka,potřebuje ventilovat jakoukoli negativní polohu před veřejností? Nebylo by snad lepší zviditelńovat své zpěvácké úspěchy a ty ostatní záležitosti si ponechat v soukromí ? Myslím,že kdyby taková zpěvačka měla dobrého marketingového managera,nebo jak se tomu říká,tak by nemusela vůdči veřejnosti dělat tolik chyb.Tedy mám na mysli,že by nemusela tolik pracovat na své neoblíbenosti,ale přesně naopak.Alespoń by potom nemuselo docházet k ůvahám tipu..."Jó jako zpěvačka výborná,ale jako člověk,to vážně nevím " ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama