Lady GaGa: Otec si myslel, že jsem zralá na blázinec

11. prosince 2009 v 15:28 | Jane |  CELEBRITY DNES
Lady GaGa je všechno jiné, jen ne nudná. Svou extravagantní až bizarní image neustále šokuje jak své fanoušky, tak i odpůrce. V němém údivu zůstal zpočátku i její vlastní otec. "Potom, co mě poprvé uviděl na pódiu, se mnou měsíc nepromluvil," prozradila excentrická zpěvačka v televizní show Barbary Walters.

Myslí to upřímně...

"Opravdu to pro mého otce nebylo jednoduché, zejména na začátku," uvedla Lady GaGa, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Gabriella Germanotta. "Matka mi řekla, že se o mě bál. Měl pocit, že jsem se opravdu zbláznila." Pak napsala pro tátu písničku a nyní už spolu zase normálně mluví. je si ale vědoma, že jsou lidé, kteří jí stále ještě nerozumí, stále za její bizarní osobností popstar nevidí prý především upřímnost. "Myslí si, že jsem jen nějaká ,umělotina´, která se snaží na sebe upoutat pozornost. Přitom všechno, co dělám, zasvěcuji lásce a umění.

Poselství učitelky

"Chtěla bych být vzorem, učitelkou pro své mladé fanoušky, kteří se cítí stejně jako já, když jsem byl mladší," říká GaGa. "Připadala jsem si jako fanatik... Potřebovala jsem se osvobodit. Dnes chci pomoct osvobodit se mým fanouškům. Osvobodit je z jejich obav a vyvolat v nich pocit, že si v tomhle světě mohou vytvořit své vlastní místo."

Nebojácné sny

Lady GaGa o sobě hovoří jako o ,italské dívce z New Yorku´. "Jsem skladatelka. Jsem jevištní umělkyně. Jsem dcera a sestra," říká v rozhovoru s Barbarou Walters." Měla jsem sen. Chtěla jsem se stát hvězdou a ve svých ambicích jsem byla naprosto nebojácná," vyzdvihla jeden z nejdůležitějších momentů pro počátek její kariéry.

Lesbický sex? Ano!

V souvislosti s jejím hitem Poker Face přišla na přetřes i otázka její sexuality. "No, mám ráda ženy. Ale asi tak jako všechny lidi," uvedla vyhýbavě. "Nikdy jsem ženu nemilovala, ta písnička je o tom, že jsem byla se svým přítelem a přitom fantazírovala o ženách." Na přímou otázku, zda měla sex s ženou, zpěvačka s odpovědí zaváhala. "No můj bože ... ano, měla jsem sexuální vztahy s ženami," rozhodla se nakonec vyjít s pravdou ven. Upřímnost je jí přece vlastní, jako celému showbyznysu.

PřílohaAktuální video. Umělecký pseudonym Lady GaGa vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Ga Ga
Písničku Paparazzi zazpívá v akustické verzi v SuperStar Martin Chodúr
Zdroj foto: in
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pariss | Web | 11. prosince 2009 v 17:42 | Reagovat

jooo to jsme rada ze Chodur zazpiva aspon neco co ted jede=Dnekdy mi Gaga pripada jako blazen ale to je její styl=)

2 ivi | 11. prosince 2009 v 21:17 | Reagovat

já si to nějak od Chodúra nedovedu představit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama