Leoš Mareš ztrácí na oblibě. Kdo je letos moderátorskou jedničkou?

16. prosince 2009 v 14:10 | Jane |  CELEBRITY DNES
Nejoblíbenějším moderátorem zábavných pořadů se podle každoročního průzkumu UPC v tomto roce stal možná překvapivě Karel Šíp, moderující na ČT Všechnopárty. Za sebou nechal Leoše Mareše, a to přestože jeho hvězda od pozdního léta svítí dvakrát týdně v nejsledovanější televizní show SuperStar.


Únava je znát

Žádnou ztrátu obliby však Leoš Mareš určitě zatím nepociťuje a dál pokračuje ve svém zběsilém pracovním tempu. Přestože má jako moderátor v SuperStar své slabší chvilky a někdy působí na obrazovce trochu vyčerpaným dojmem, úspěch vysoce sledované show mu už přinesl další nabídky na televizní práci. Ani původně plánovanou delší pauzu si teď nebude moct dovolit.

Úmorné cestování

Do konce SuperStar zbývá už jen pár dní a pro Leoše Mareše skončí půlroční maratón náročného moderování v přímém přenosu. "Samozřejmě za lidmi z této show mi bude smutno, na druhé straně se upřímně těším, že mi odpadne zejména to věčné cestování na trase Praha - Bratislava, které je opravdu únavné," říká moderátor. Na obrazovkách ho však uvidíme i po skončení SuperStar.

Další společné projekty

"Myslel jsem, že si po soutěži dám s televizí klid, ale opak je pravdou. Tento česko-slovenský projekt se opravdu pořádně rozběhnul a jeho megaúspěch okouzlil producenty zábavných programů. Už teď mám několik nabídek na televizní show, postavené právě na bázi propojení Česka a Slovenska, i když nemají obrovský rozměr SuperStar. Pro kterou se rozhodnu, ještě uvidím, ale už začátkem roku 2010 se zřejmě opět uvidím i se slovenskými diváky," prozradil Leoš.


Zdroj foto: screen TV Nova
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama