Karel Gott: Sliby, chyby, nebo opravdový zájem?

28. prosince 2009 v 16:48 | Jane |  SUPERSTAR
Pro Karla Gotta se jen těžko hledají nové superlativy. Všichni vědí, že je v našich poměrech "nejpopulárnější, nejvýznamnější, nejžádanější, nejlepší, největší…" a kdovíco ještě. Nepochybně je i nejzkušenější, co se kontaktu a spolupráce s médii všeho druhu týče. Již dávno našel pro sebe ideální platformu, jak vycházet s novináři, včetně těch z bulváru. I díky tomu na sebe nedá pozapomenout a je ho stále všude plno.


Glosátor dění

Karel Gott přistoupil na pravidelné úterky na rádiu Frekvence 1, kde si nechává bodrými moderátory hned po ránu volat a pohovoří tu o Sinatrovi, tu o své galerii v Nerudovce, jindy glosuje přepadení banky. Do etéru neváhá probrat aféru Tigera Wooda stejně jako Tři oříšky pro Popelku. S národem si popláče nad vypadnutím Honzíka Bendiga ze SuperStar. Těmhle mladým, zdá se, Mistr opravdu fandí.

Vůle dát prostor talentům

Již dříve Karel Gott několikrát vyjádřil svou vůli pomoct mladým talentům z televizních soutěžních show. "Jestli někdy budu chtít mít nějaké hosty, tak uvažuji o zpěvácích, kteří se nějak etablovali ze soutěží SuperStar nebo X Factor. U mě by měli mít prostor někteří, kteří sice nastartovali, ale potřebují ten tah na bránu," uvedl před rokem. Loňské turné jel však nakonec sám pouze s jediným instrumentálním hostem Felixem Slováčkem a na narozeninový megakoncert sezval téměř celý český showbyznys.

Už (až) na podzim

Nyní plánuje Karel Gott své domácí podzimní turné pro příští rok. "Jako hosty bych rád pozval některé zpěváky z Česko Slovenské SuperStar," prozradil v původním rozhovoru pro portál Koule. "Já jsem proti nim "superstár" v jiném slova smyslu," zavtipkoval na adresu svého věku. Pravdou je, že je Superstar v pravém slova smyslu a vzít s sebou na tour někoho z mladých finalistů soutěže by pro onoho vyvoleného mohlo znamenat velkou podporu v další kariéře. Pokud by mu ovšem nebyla scénářem určena pouze role interpreta Gottových hitů, podobně jako ve vlastní soutěži. Aby to mělo pro někoho z nich větší význam, musel by dostat prostor se svým původním hitem, ideálně menší blok pro pár vlastních písniček. Jinak půjde z hlediska efektu víceméně jen o nostalgické připomenutí jednoho televizního pořadu a jeho bývalých hvězdiček.

Potřebná pomoc

Otázkou ovšem je, zda Karel Gott tentokrát svůj bohulibý úmysl vzít s sebou na turné nějakého talentovaného zpěváka ze SuperStar, skutečně realizuje. Do podzimu je poměrně daleko a hvězdičky z televizní show v tu dobu už zdaleka nebudou extra atraktivním zpestřením koncertního programu. Pokud to však Karel Gott s podporou mladého talentu myslel vážně, jeho pomoc bude o to významnější.PřílohaUž během soutěže se Karel Gott netajil, že fandí Martinu Chodúrovi, pomůže právě jemu?

...................................................................................................................


Neodpustím si na závěr jednu poznámku mimo hlavní téma. Je zajímavé pozorovat, jak někteří autoři dokážou "prodat" Gottův rozhovor jako exkluzivní i vícekrát. Vánoční interview s Karlem Gottem tak mohli návštěvníci portálu Koule, (spřízněného s rádiem Frekvence 1), slyšet už na Štědrý den, a to samé s jiným názvem, (pouze přepsané), vychází bez odkazu o čtyři dny později jako exkluzivita bulváru Aha.)Zdroj foto: archiv TV Nova, in
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juicy Couture Outlet | E-mail | Web | 8. listopadu 2011 v 16:10 | Reagovat

One of my favorite designers at the moment is Juicy Couture, I know I have mentioned that before, but I would like to refresh your mind, I have a crazy with http://www.juicycoutureoutletbuy.com/juicy-couture-tracksuit-c-12.html Juicy Couture Tracksuit and I have always loved the Juicy Couture diaper bag. It is practical and fashion. Juicy Couture Outlet has been selling some beautiful and reasonable price bags lately. More fashion forward designs are available. Juicy Couture Tracksuit make me scream, which is soft velour material and many color! I normally only like black color but Juicy Couture tracksuit is too beautiful and comfortable to pass up! Many color looks so amazing! Thanksgiving is fast approaching and it might be time to think about a festive handbag to brighten your look. http://www.juicycoutureoutletbuy.com/juicy-couture-diaper-bag-c-26_32.html Juicy couture diaper bag like a handbag covered head to toe in sequins! I have seen much of lately. You can never go wrong with the classic terry velour juicy couture baby bag! Plus it is available in a variety of colors. What I like about this bag is that it appeals to the soft velour material. As I said, juicy couture is working their way into the contemporary handbag market quite nicely, their bags remain fun and playful while having a more mature finish, Thanksgiving is coming, http://www.juicycoutureoutletbuy.com/ Juicy Couture Outlet shop selling many discounted juicy couture. If you are fan of this brand, don’t miss this chance to pick one up for yourself.

2 Coach Outlet Online | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 10:19 | Reagovat

Coach Outlet Online good article

3 Louis Vuitton | E-mail | Web | 7. března 2012 v 3:12 | Reagovat

Your article is nice

4 Louis Vuitton Handbags | E-mail | Web | 7. března 2012 v 4:51 | Reagovat

So fun article is!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama