Rihannu požádali, aby na Silvestra zůstala oblečená

30. prosince 2009 v 7:17 | Jane |  CELEBRITY DNES
Rihanna je naštvaná. Na plánovaném silvestrovském vystoupení nebude moct předvést svou obvyklou vzrušující jevištní show. Pořadatelé v Abu Dhabi jí totiž požádali, aby se oblékla "konzervativně". To bude ovšem pro zpěvačku, jejíž show je na sexy image založená, tvrdý oříšek. Že by nakonec musela zaujmout jen zpěvem?

Konvence přetrvávají

Abu Dhabi, kde má zpěvačka na Silvestra domluvené vystoupení, je hlavním městem Spojených arabských emirátů. Ačkoliv prošlo za poslední půl století závratnou proměnou na moderní centrum se širokými bulváry a vysokými budovami, v některých ohledech zůstávají místní lidé poplatní své metalitě a víře. Polonahou sexy ďáblici nevydýchají ani na jevišti.


Za půl miliónu se to dá

"Rihanna je tak nucena své ekcentrické a provokativní vystoupení v emirátech pozměnit na mnohem konzervativnější. Zpěvačka a její tým proto vytvářejí novou show s outfity, které nebudou zdaleka tolik odhalovat. Ovšem za půl milionu dolarů, které má Rihanna za koncert v Hotelu Palace obdržet, se to už vyplatí.

Zdroj foto: in
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pat | 30. prosince 2009 v 12:06 | Reagovat

Myslím že Rihanna si poradí... Vždiť dneska se dá "sexy kostímek" udělat i z obleku :-D

2 jane | Web | 30. prosince 2009 v 15:24 | Reagovat

Však za půl melounu to může muslimům odzpívat i v kožichu :-)

3 Juicy Couture Outlet | E-mail | Web | 8. listopadu 2011 v 16:10 | Reagovat

One of my favorite designers at the moment is Juicy Couture, I know I have mentioned that before, but I would like to refresh your mind, I have a crazy with http://www.juicycoutureoutletbuy.com/juicy-couture-tracksuit-c-12.html Juicy Couture Tracksuit and I have always loved the Juicy Couture diaper bag. It is practical and fashion. Juicy Couture Outlet has been selling some beautiful and reasonable price bags lately. More fashion forward designs are available. Juicy Couture Tracksuit make me scream, which is soft velour material and many color! I normally only like black color but Juicy Couture tracksuit is too beautiful and comfortable to pass up! Many color looks so amazing! Thanksgiving is fast approaching and it might be time to think about a festive handbag to brighten your look. http://www.juicycoutureoutletbuy.com/juicy-couture-diaper-bag-c-26_32.html Juicy couture diaper bag like a handbag covered head to toe in sequins! I have seen much of lately. You can never go wrong with the classic terry velour juicy couture baby bag! Plus it is available in a variety of colors. What I like about this bag is that it appeals to the soft velour material. As I said, juicy couture is working their way into the contemporary handbag market quite nicely, their bags remain fun and playful while having a more mature finish, Thanksgiving is coming, http://www.juicycoutureoutletbuy.com/ Juicy Couture Outlet shop selling many discounted juicy couture. If you are fan of this brand, don’t miss this chance to pick one up for yourself.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama