Sting: SuperStar? Absurdní show. Těch dětí je mi líto!

6. prosince 2009 v 15:41 | Jane |  SUPERSTAR
Za veleúspěšnou kariérou Stinga stojí tvrdá práce, zlatý hlas a hledání vlastní cesty. Možná i proto jsou mu proti srsti instantní, rychlou slávu produkující soutěže Pop Idol (naše SuperStar) a X Factor. "Těch dětí je mi líto. Odcházejí často velmi ponížené. Takové odmítnutí musí být pro mladého člověka strašné. Celé je to přitom jen taková "mýdlová opera". Televize je velmi cynická," míní slavný hudebník.

Pouze karaoke

"Nechtěl jsem být zaujatý. Snažil jsem se tyto show sledovat s otevřenou myslí, ale v podstatě jsem viděl jen karaoke s očekávanými stereotypy. Soutěžící zpívají Mariah Carey nebo Whitney Houston a nejsou nuceni vkládat do písniček nic svého, žádný unikátní podpis nebo otisk prstu. Je to absurdní show, kde diváci ani nemohou rozpoznat skutečný talent vedle sebepropagace. Radí jim, co mají nosit, jak se dívat. Otřesné!" říká Sting.

Skutečná dílna talentů

"Skutečnou dílnou pro hudební talenty jsou pubs a kluby, žádný X Factor tuhle cestu nemůže nahradit," je přesvědčen Sting. Sám se proslavil až ve svých sedmadvaceti letech. Zpočátku si vydělával jako výběrčí daní a učitel. Pak se jednoho dne s jedním telefonním číslem a prázdnou kapsou vydal do Londýna, kde se setkal se Stuartem Copelandem… Zbytek už patří do rockové historie.

Snil svůj sen

"Můj otec byl mlékař a já musel každý den v pět hodin ráno rozvážet mléko. Přitom jsem snil, že se jednou stanu úspěšným hudebníkem s mezinárodní kariérou. Jak se u mě ten sen vzal, nevím. Měl jsem jen mlhavou představu, že bych se chtěl nějak proslavit. Někdy si říkám, jestli pořád ještě nesním," uzavírá skutečná hvězda hudebního nebe.

Příloha

Jak šel u Stinga čas

Od synka mlékaře po slavnou hudební starZdroj foto in, koláž autor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pat | Web | 6. prosince 2009 v 19:05 | Reagovat

Tak v české superstár kde jsou jen opravdu 15ti letí děti je mi to taky proti srsti a to nejsem zpěvák, ale když jako třeba v X-Factoru v Anglii mají už dospělé je to o něčem jiném.. tyto doutěže by měli být pro osoby starší 18.. a né jako Bendik kterému je 15 let.
Jinak myslím že někdy se i v této soutěži najde hvězda stačí kouknout na Leonu Lewis vyhrála poctivě a stále tvrdě pracuje a nohamy je stále na zemi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama