Karel Gott se učí tančit s Benem

26. ledna 2010 v 7:01 | Jane |  CELEBRITY DNES
Karel Gott nepřestane udivovat. V době, kdy by sedmdesátiletý umělec už mohl po právu jen sklízet ovoce své dlouholeté úspěšné kariéry, nepřestává na sobě usilovně pracovat. Dokáže sledovat i nové trendy, které úměrně a vkusně vkládá do svých vystoupení. Naposledy se rozhodnul opět vylepšit svůj jevištní pohyb, aby šel s dobou. Tedy Mistře, klobouk dolů!

Pod jednou střechou

Dost možná se náš legendární zpěvák nechal inspirovat mladými soutěžícími nedávno skončené SuperStar, kterou pozorně sledoval a také navštívil. Možná se mu zalíbil styl finalisty a výborného tanečníka Bena Cristovao. Každopádně nyní budou tančit spolu. Ne úplně doslova, ale v jednom studiu u stejného profesionálního tanečníka a pedagoga - Yemi AD, který je zároveň i Benovým manažerem.


Gott umí překvapit

Jak se ukázalo, Karel Gott už do tanečního studia JAD Company začal docházet. Společně s Yemi AD se snaží nastudovat moderní pohyb. A tak nebude divu, když na únorových koncertech na Slovensku, kde by s ním měl jako host vystupovat vítěz SuperStar Martin Chodúr, ho i přes padesátiletý věkový rozdíl v pohybové choregrafii Gott lehce trumfne.Zdroj foto: in

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama